Vlasový styling | Děti

Účesy matek a jejich dcer

Zajímalo nás, zda slavné dvojice matek a dcer nosí podobné účesy nebo zda se dcery vydaly najít svůj vlastní styl a účes. Podívejte se do naší galerie na hvězdné matky s dcerami a zjistěte, zda dcery následují ve vlasovém stylingu kroky svých matek. Jsou matky inspirací, pokud jde o výběr účesu svých dcer?

Účesy matek a dcer

Kate Beckinsale předala geny krásných vlasů své dceři Lily Mo Sheen

Jaká matka, taková dcera! Mnoho mladých dívek protočí oči, když toto rčení už asi po milionté slyší. Často se však tento výrok nevztahuje jen na zděděné vlastnosti, ale také na celý životní styl a výběr stylu. Podoba mezi matkami a dcerami často lidi ohromí. Matky s dcerami také často preferují podobný účes. Na první pohled to sice vypadá, že účes matky a dcery je zcela odlišný. Nicméně na druhý pohled téměř vždy objevíte více podobností než rozdílů. Kdo inspiruje koho?

Účes Kim Kardashian, její matky a dalších známých dvojic matka-dcera

Podívejte se na obrázek Kim Kardashian a její matky Kris Jenner: matka i dcera mají tmavé vlasy. Vlasy Kim jsou dlouhé, zatímco vlasy její maminky jsou ostříhané na krátko. Účes se nemůže víc lišit, ale pokud jde o styl, u obou je jednoduchý, elegantní, prostě stylový.

Na naší další fotce je Kelly Osbourne a její matka Sharon s vlasy v různých barvách a stylech. Vlasy Kelly jsou do šeda s nádechem levandule. Vlasy Sharon jsou tmavé, zbarvené do červena. Barva vlasů i účes jsou velmi rozdílné, ale obě ženy si viditelně rády barví své vlasy výraznými odstíny.

Podívejte se na fotky účesů v naší galerii, ve které tentokrát představujeme slavné dvojice matka-dcera. Náš závěr je jednoduchý. Staré pořekadlo, i přes jisté rozdíly, stále platí: Jaká matka, taková dcera!

Galerie: Účesy slavných dvojic matek a dcer

Objevte: Děti Typy a triky

Související články