Vlasový styling | Spletené vlasy

Trendy z blogů: Nové vlnité, kadeřavé a pletené účesy

Nejprve módní bloggerky přišly s odvážnými copy ve stylu školaček. Poté následovaly sofistikovanější copánky. Nyní jsou nejnovějším trendem spletené prameny vlasů a smotané copánky.

Bloggerka Jasmin ze stránek Tea & Twigs rozhodně netrpí nedostatkem představivosti při vytváření svých účesů. Pravidelně představuje různé spletené, vlnité či kadeřavé účesy nejen ve svých příspěvcích, ale také na YouTube ve svých stylingových průvodcích pojmenovaných Jasminar.

null
© Blogger / privat

Její nejnovější módní nápad zahrnuje účes s pleteným postranním copem.

V průvodci Jasminar vysvětluje vše okolo pletení drdolů, copů se smyčkou a také ukazuje, jak vytvořit účes s lehkými vlnami. Jasmin má jednu velkou výhodu. Její dlouhé blond vlasy s červeným nádechem podobné těm, které má víla Rapunzel, vyhovují všem módním trendům.

Postranní cop má stočený do nového druhu drdůlku. Jasmin přestaví svůj nejnovější cop také ve svém výukovém videu na YouTube. Její další výtvor, zatočený cop, má také potenciál nastartovat nový trend. Na módních přehlídkách jarní/letní kolekce 2011 značky Louis Vuitton a Yves Saint Laurent, již modelky ukázaly tento nový účes. Kdo jiný než vlasová umělkyně Jasmin Vás nejlépe naučí, jak vytvořit tento účes: Díky Jasmin, tvoje čtenářky si toho moc váží! Bohužel Jasmin publikuje pouze v němčině, ale i tak si snadno uděláte obrázek, jak na to.

Video: Návod

null

Nahoru zvlněné účesy se představily na přehlídce jaro/léto 2011, kterou dělal Marc Jacobs pro Louis Vuitton.

Odkazy

Jasminin YouTube Kanál >> Tea and Twigs