Barvy na vlasy | Stylingové a barevné trendy

Nejlepší kadeřníci světa

Pokud váháte s novou barvou vlasů, odborníci na barvení vlasů ze salonů Schwarzkopf Professional Vám mohou skutečně velmi pomoci, jak s výběrem vhodného odstínu, tak barvící techniky vhodné pro vaše vlasy. Rádi bychom vám představili nejlepší kadeřnické salony Schwarzkopf Professional z celého světa, které nabízejí barvící služby s okouzlujícími výsledky. Vaše vlasy se budou lesknout v dokonalé nové barvě, kterou jste si sami vybrali.

S novou barvou vlasů změníte svůj celkový vzhled. Barvy vlasů mohou být charismatické, inspirující, ohromující, svůdné nebo úžasné. Barva dává křídla představivosti. Pečlivé a nápadité používání barev je také klíčem k úspěchu každého kadeřníka. Mnoho kreativních kadeřníků dokáže nabídnout moderní profesionální barvící služby. Barvení vlasů poskytuje obrovské možnosti, jak předvést dokonalost a zkušenost kadeřníka. Jen několik málo salonů vyčnívá, pokud jde o barvení vlasů v mezinárodním měřítku. Rádi bychom vám představili ty nejpozoruhodnější světové kadeřnické salony s nabídkou dokonalého barvení vlasů.

assembly hair, Sunshine Coast / Austrálie

First-Rate Hairdressers

Matt Clements je majitelem salonu a od roku 2010 také australským colour ambasadorem Schwarzkopf Professional. Jeho speciálním talentem je propojování módních trendů s jeho barvícími nápady. V jeho salonu panuje díky výjimečným barvícím umělcům jedinečná atmosféra. Jeho smysl pro krásu a design ho zanesl mezi finalisty soutěže o nejlepší designový salon 'Best New Salon Design'.

Speciální nabízené barvící služby: Matt Clements nabízí permanentní barvení vlasů, barvení pramenů ve fólii, melíry na celou hlavu, a také volné techniky a oživení přirozené barvy vlasů s pomocí semi-permanentní barvy

Adresa: 166/170 Alexandra Parade, Alexandra Headland QLD 4572, Austrálie

baSH DAY 7th Floor, Mnichov / Německo

Nejlepší kadeřníctví světa

V tomto salonu jsou nabízeny prvotřídní služby téměř na čerstvém vzduchu. Exkluzívní střešní terasa je součástí salonu, ze které si můžete vychutnat nádherný výhled na Mnichov. Kadeřnický tým si zakládá na nekonvenčních účesech. I přes pohodovou atmosféru zde najdete jen profesionály té nejvyšší třídy.

Speciální nabízené barvící služby: V salonu se používá metoda  baSH Flames, se kterou vytvářejí nádherné melíry jako od sluníčka. Po návštěvě tohoto salonu budou vaše vlasy mít nejlepší blond barvu, jakou jste kdy měli.

Adresa: Sonnenstrasse 29, 7th floor, D-80331 Mnichov, Německo

hairgott, Graz / Rakousko

Najlepší kadeřnictví světa

Tento salon vyhrál cenu 'Hairdresser of the Year' dosud dvakrát. Design salonu je minimalistický, ale nabízí vše, co může náročný klient žádat: prémiové produkty stejně jako osobité střihy a účesy.

Speciální nabízené barvící služby: hairgott nabízí barvení dvěma barevnými tóny a různé techniky barvení pramínků. 

Adresa: Schießstattgasse 8, 8010 Graz / Rakousko

Mahogany Hairdressing, Mayfair, Londýn/Anglie

Nejlepší kadeřnictví světa

Mahogany Hairdressing je pyšným držitelem několika mezinárodních ocenění. Salon získal tyto ceny také díky svým inovativním a kreativním barvícím technikám, které se líbí jak módním stylistům, tak celebritám. Klienti se vrací za špičkovými službami Tai Walkera a jeho týmu.

Speciální nabízené barvící služby: Tým kadeřníků pomáhá klientům najít nejvhodnější barvu, která bude ladit s jejich celkovým stylem. Mahogany Hairdressing nabízí barvící služby od klasické vymývající se semipermanentní barvy po nejnovější Mahogany Fashion techniky.

Adresa: 17th St George Street, Hanover Square, W1S 1FJ, Londýn / Anglie

M. G. Hair Design, Sao Paulo/ Brazílie

Nejlepší kadeřnictví světa

Kadeřnictví M. G. Hair Design patří mezi top desítku světových chrámů krásy. Brazilský salon je kombinací funkčnosti, designu, osobitosti a profesionality. Majitel salonu Marco Antonio a jeho tým používají nejmodernější vybavení a techniky a kladou důraz na estetickou krásu, zdraví a pohodu.

Speciální nabízené barvící služby: Zesvětlování a melírování vlasů

Adresa: Rua Estados Unidos, 1862 Sao Paulo, Brazílie

Salon 52ème Avenue, Seyssins / Francie

Nejlepší kadeřnictví světa

Designový koncept salonu je moderně industriální. Technické zázemí salonu je určeno pouze pro barevnou terapii. Tým profesionálů tohoto moderního salonu se zaměřuje na konzultace s klienty.

Speciální nabízené barvící služby:  Tým profesionálů v Salon 52ème Avenue se specializuje na nejnovější technologie a drží krok s aktuálními trendy.

Adresa: 12th Avenue Louis Armand, 38180 Seyssins / Francie

Salon Utopia Medspa, Ontario / Kanada

null

Salon Utopia nabízí široké spektrum služeb vlasové péče a zdravotních lázeňských a zkrášlujících procedur od hlavy po paty. Dvacítka členů týmu byla vyškolena v mezinárodních kadeřnických salonech a nabízí prémiové barvící služby. I když je salon docela velký, vládne zde všudypřítomný osobní přístup rodinného podniku.

Speciální nabízené barvící služby:  Prémiové barvení vlasů

Adresa: 486 Advance Blvd, Tecumseh, Ontario, N8N oB9 I Kanada

Links:

Munich / Germany >> baSH DAY 7th Floor

Graz / Austria >> hairgott

Mayfair, London / England >> Mahogany Hairdressing

Seyssins / France >> Salon 52ème Avenue

Ontario / Canada >> Salon Utopia Medspa

Sunshine Coast / Australia >> Assembly Hair

Sao Paulo / Brazil >> M. G. Hair Design