Barvy na vlasy | Obarvěte si vlasy

Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte!  Buď digitálně s online nástrojem, který vám poradí s výběrem barvy nebo přímo na svých vlasech – k dispozici je víc než jeden odstín.

Když jdeme nakupovat, můžeme si vybrané zboží v obchodě vyzkoušet, koupit jej a také v případě pochybností zase vrátit. Proces je podobný i u nové barvy na vlasy, i když je vlastně zcela jiný: když přijde na vyzkoušení, máme několik možností a pokud se nám to nelíbí, vynecháme celou proceduru s vracením zboží. Jak můžete vyzkoušet novou barvu vlasů bez závazků? Máte čtyři možnosti:

1. Aplikace, která vám s barvou poradí: nasucho

Než testovat barvu přímo na svých vlasech, můžete to raději zkusit na počítači nebo chytrém telefonu. Všechno, co k takovému barevnému pokusu potřebujete je otevřít aplikaci s barevným poradenstvím, nahrát svoji fotku a pak zkoušet různé odstíny. Výhodou je, že výsledek vidíte okamžitě. Propadli jste nové barvě celebrit, během listování v časopise? Můžete ji mít! Se speciální aplikací barevného poradenství jednoduše naskenujete celebritu a správný odstín se vám zobrazí – podívejte se zde: Hair-Colour-App (momentálně k dispozici jen v němčině). 

2. Pramínky – nová barva

Pramínky vám umožní prozkoumat a zvyknout si na vaši vysněnou barvu pomaleji. Blond pramínky v hnědých vlasech nebo světle hnědé pramínky v tmavě hnědých vlasech – a získáte první dojem, zda vám nový odstín sluší a ladí s vaší pokožkou, líčením a dalším stylingem. Možná zůstanete u barevného mixu pramínků anebo vás tato zkouška přesvědčí o tom, že preferujete novou barvu vlasů a rozhodnete se „jít do toho“.

3. Jemná barva na vlasy – smývatelná a nádherná!

Klasikou mezi testovacími metodami nové barvy na vlasy jsou samozřejmě smývatelné barvy na vlasy. Pokud jste už vybrali novou barvu vlasů, ale stále jste sužováni pochybnostmi, zda vám opravdu bude slušet a zda ji chcete nosit delší dobu: Obarvěte to! Existují různé úrovně barev. Barva se Stupněm 1 vydrží na vlasech po šest až osm umytí vlasů.

4. Paruka – extrémní barvy vlasů naživo

Vybrat si neobvyklou nebo zcela jinou barvu, že je vaše vlastní barva vlasů je poměrně riskantní a vyžaduje to dávku odvahy. Co když se vám barva po obarvení na vašich vlasech nebude líbit? Tato překážka se dá ale snadno překonat. Svoji vysněnou barvu můžete otestovat „teoreticky“ na fotce díky aplikaci s barevným poradenstvím (viz. bod 1 nahoře). Nebo si můžete koupit paruku a otestovat barvu vlasů přímo naživo. Sluší vám trendy bílá barva vlasů? Můžete mít černé vlasy, když jste od přírody popelavá blondýna? Je pastelově růžová ta pravá pro vás? Nezbývá než vyzkoušet!