Následuj své sny!

Žena s růžovými a šedými vlasy

#createyourstyle: Schwarzkopf ve své nové kampani oslavuje osobnost a motivuje vás k tomu, abyste byli tou nejlepší verzí sebe sama! Věk nehraje žádnou roli, protože nikdy nejste příliš staří na radikální změnu stylu. Modelka Evelyn je živoucím důkazem toho, že nový look může být vždy dobrým nápadem. Vybrali jsme účesy a barvy vhodné pro všechny věkové kategorie a etapy života. Ať už vám je 15, 35, 50 nebo 75, vždy pro vás existuje ten pravý nový look!    

Styl nezná žádná věková omezení! Po naší zralé modelce Evelyn je poptávka kvůli jejímu jedinečnému stylu a charismatické sebeprezentaci. Evelyn říká: "Lidé, kteří touží po dobrodružství stejně jako já, vždy naleznou něco, co je dělá šťastnými a kde se jim podaří uspět." Módní blogger Ari Seth Cohen souhlasí – je fascinován ženami staršími 70 let, které užívají módu jako prostředku k sebevyjádření.

Na dobrodružství nikdy nejste příliš stará. Evelyn vysvětluje více v tomto videu:

Se svou knihou z roku 2012 Pokročilý styl, založenou na úspěšném blogu, Cohen vzdává hold ženám jako Evelyn. Tyto dámy ignorují tradičně "věkově korektní" paletu barev jako je béžová a šedá. Místo toho jsou autorkami silných módních prohlášení a volí účesy ve škále od elegantních po extravagantní. O pozornost tu soupeří výrazné vzory, velké klobouky a šik brýle. Bývalá interiérová designérka a 96letá ikona Iris Apfelová shrnuje svůj postoj: "Neoblékám se proto, aby na mě lidé zírali. Oblékám se sama pro sebe."

Barvy a střihy pro ženy mezi 50 a 75 lety

Tyto ženy vyjadřují svůj názor díky odvážnému oblečení a neobvyklým účesům. Mnohé starší dámy ukazují své šedé vlasy s pýchou. Ať už se jedná o mikádo po bradu, sofistikované výtvory vyčesané nahoru nebo volné a vzdušné účesy, šedé vlasy jsou stejně všestranné a jedinečné jako žena, která je umí přirozeně nosit. Po přirozené šedé barvě je nejoblíbenější barva červená ve všech odstínech – jako je barva ohně, barva karotky nebo višeň až rubín. Se správným postojem mohou ženy nosit vlasy všemožných barev v každém věku. Na Cohenově blogu můžeme například obdivovat Newyorčanku "Iris“, která má kadeře zbarvené dofialova. Také na odvážné vlasové doplňky není nikdy příliš pozdě. Dekorativní spony, malé kloboučky nebo barevné turbany přemění každý účes v malou senzaci. Ve skutečnosti, pokud jde o dobrodružné experimenty s vlasy, pokročilí stylisté hrají ve srovnání s teenagery stále jenom druhou ligu.

Starší, stylová žena
Styl není otázkou věku.

Barvy vlasů a střihy pro 15leté se smyslem pro dobrodružství

Mladí módní návrháři se v současné době intenzivně zabývají barevnými vlasy a vícebarevnými konečky vlasů. Barvení vlasů doma je díky prémiovým výrobkům jednoduché. Některé produkty dokonce umožňují ovládat intenzitu barev. V závislosti na původním odstínu může doba aplikace například určit, zda se výsledná barva vlasů ukáže jako pastelová nebo intenzivně růžová. Tyto čerstvé barvy vynikají zvláště na dlouhých vlasech. Složité copánky, culík na temeni hlavy, drdol ze všech nebo jen z horních vlasů s různou mírou rozcuchanosti – to jsou účesy jako stvořené pro teenagery.

Mladá žena s dobrodružnými barevnými vlasy
Vyzkoušejte nový look a s barvou vlasů zaexperimentujte. Platí, že největší svobodě se těší teenageři.

Vlasové trendy pro 35-letou manažerku a matku

Dospělé pracující ženy často více pečují o udržení profesionálního vzhledu. Na většině pracovišť musí barva a střih vypadat slušně. Netolerují se žádné výstřednosti ani bláznivé barvy. Na místě jsou klasické odstíny blond, hnědé nebo rezavé barvy. Krátké střihy jako tupý sestřih, mikádo k bradě nebo na ramena jsou chic a praktické účesy pro ženy, které mají věci pod kontrolou. Tupá ofina přidává na upravenosti a profesionalitě.

Paní Akkurate Bob účes
Úhledné mikádo vypadá stylově a profesionálně

Zejména matky potřebují účes, který je především praktický. Jsou vyžadovány trvanlivé střihy a barvy a styling musí být pro zaneprázdněnou matku jednoduchý. Zde se zejména ocení dobrý nápad, takový, aby kořínky vlasů nevyžadovaly pravidelnou údržbu. Tip: Přírodní barvicí technika Tónování barev zajišťuje snadný přechod na jinou barvu, díky které ušetříte čas před dalším barvením vlasů. Ideální a velkorysé řešení zajistí krátký bezúdržbový střih, i když mezi návštěvami salonu uplyne spousta času. Dlouhé vlasy se snadno svážou dozadu, ale zvláštní vlasovou péči vyžaduje ofina.

Nikdy nejste příliš staří, abyste jste nemohli znovu nemohli sebe sama. Najděte svůj vlastní look, bez ohledu na to, v jaké životní fázi se nacházíte. Ať už jste mladí a dychtíte experimentovat nebo zralí a dychtíte po dobrodružství, užijte si svůj věk – anebo se podle svého věku vůbec nechovejte.

Související články
 • Trend vlasů 2018: „Rozcuch“

  Tutoriály

  Trend vlasů 2018: „Rozcuch“
  ...

  Cool každodenní přirozené účesy, které podtrhnou Vaši osobnost, jsou trendem roku 2018!

  ...
 • Trend vlasů 2018: „70s brushed“

  Tutoriály

  Trend vlasů 2018: „70s brushed“
  ...

  Schwarzkopf Look "70s Brushed" kombinuje pěšinku uprostřed s měkkými vlnami a prameny vyfoukanými směrem ke krajům s ofinou shrnutou na stranu.

  ...
 • Trend Nature Look: Přirozeně okouzlující večerní vlasy

  Tutoriály

  Trend Nature Look: Přirozeně okouzlující večerní vlasy
  ...

  Pro elegantní večerní look se nemusíte vždy uchylovat k vašim osvědčeným vyčesaným drdolům. Zde je způsob, jak nosit vlasy rozpuštěné.

  ...
 • Jak učesat módní mužský uzel

  Tutoriály

  Jak učesat módní mužský uzel
  ...

  Pánský uzel je nejmódnějším způsobem, jak muž zkrotí dlouhé, divoké vlasy.. Ukážeme vám, jak stylovat dlouhé vlasy pro muže a sdělit vám, pro které typy se hodí.

  ...
 • Vlastní svůj jedinečný vzhled: Zde je návod

  Okamžiky

  Vlastní svůj jedinečný vzhled: Zde je návod
  ...

  Zjistěte, jaké styly tajemství si můžete půjčit od lidí s neobvyklým, výjimečným a jedinečným vzhledem ...

  ...
 • Taft. Pro silné momenty!

  Highlights

  Taft. Pro silné momenty!
  ...
 • Spotřebitelky testovaly barvy na vlasy Gliss Color

  Highlights

  Spotřebitelky testovaly barvy na vlasy Gliss Color
  ...
 • Zjistěte, jak dopadlo testování produktu Gliss 7 sec

  Highlights

  Zjistěte, jak dopadlo testování produktu Gliss 7 sec
  ...
 • Prestižní soutěž Elite Model Look zná své vítěze!

  Highlights

  Prestižní soutěž Elite Model Look zná své vítěze!
  ...
 • Získejte 5minutovou ošetřující kúru za pouhých 7 sekund

  Highlights

  Získejte 5minutovou ošetřující kúru za pouhých 7 sekund
  ...
 • Schwarzkopf první experience store je otevřen

  Highlights

  Schwarzkopf první experience store je otevřen
  ...
 • Schwarzkopf: 120 let inovace

  Highlights

  Schwarzkopf: 120 let inovace
  ...