Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Současné účesy pro muže

Současné účesy pro muže
Stylové: Návrhář Craig Green učesal svým pánským modelům delší vrchní vrstvy vlasů do čela.
© Getty Images

Moderní muž zvládnul jednu z mnoha dalších věcí: Pohrát si s účesem! Dlouhé vrchní vrstvy vlasů, divoké kudrny nebo nakrátko střižená ofina – to vše aktuálně zdobí hlavy tvořivým mistrům. Kreativní duch a osobitý styl jsou zde klíčové.

 • V sezóně 2015/2016 se muž stane absolutním stylovým expertem, objeví v sobě vášeň pro vkusné účesy, které v sobě něco mají! Vrchní vrstvy vlasů se už nenosí učesané dozadu nebo na stranu jako obvykle, ale jsou sčesány dolů přes čelo až těsně k obočí – tak jak jsme to viděli na londýnské přehlídce Craiga Greena (viz. foto nahoře).

  Naše galerie fotografií vám ukáže také jiné účesy, které se umístily na seznamu nejlepších účesů na nejvyšších místech.

 • Galerie: Současné účesy pro muže

  Současné účesy pro muže s kudrnami

  © Getty Images  

  Současné účesy pro muže s kudrnami

  Návrhář James Long má smysl pro půvab a styl svých modelů s ležérně vlnitými vlasy. Obzvlášť pohodové: Divoké kudrny si hravě poskakují do tváře, což mužům dodává okouzlující rošťácký šarm.

  Současné účesy pro muže se zrzavými vlasy

  © Getty Images  

  Současné účesy pro muže se zrzavými vlasy

  Ohnivé a plamenné: Po vzoru Prince Harryho odhodili zrzaví muži svoji image dobře vychovaného antihrdiny a stali se atraktivními chlapíky. Tím lépe, protože zrzavá barva vlasů se stala pro tuto sezónu absolutní nutností – jak jsme viděli v Miláně na přehlídce Salvatore Ferragamo.

  Současné účesy pro muže s ofinou

  © Getty Images  

  Současné účesy pro muže s ofinou

  Dokonce i populární klasika, jako je ofina, potřebuje čas od času změnu. Návrhář Lou Dalton ukázal, jak na to, když poslal své modely na molo londýnského Fashion week s rozcuchanými ofinami v moderním mokrém účesu.

  Současné účesy pro muže s málo vlasy

  © Getty Images  

  Současné účesy pro muže s málo vlasy

  Není vůbec třeba mít hodně vlasů! Nakrátko ostříhané vlasy podle Kokon to Zai jsou elegantní a vypadají mužně! Nejen, že je tento radikální střih extrémně nenáročný na údržbu, ale také nechává zaslouženě vyniknout mužným rysům obličeje!

  Současné účesy pro muže hrající si délkou vlasů

  © Getty Images  

  Současné účesy pro muže hrající si délkou vlasů

  Vepředu dlouhé, po stranách krátké! Tento jednoduchý popis střihu definuje trend této sezóny. Původně jsme tento střih viděli u Diesel Black Gold, a nyní bere hlavy mužů útokem.

 • Současné účesy pro muže: styl ulice

 • Aktuelle Männerfrisuren
  © Getty Images

  Pokud vám v naší galerii chybí fotografie populárních vousáčů, nebojte se, v módních metropolích Miláně a Římě jsme objevili ležérní vousy na mnoha osobitých mužích! Jedna věc je jasná: od uhlazeného byznysmena k neformálnímu metropolitnímu lovci po módní oběť – vousy jsou pro každého muže. Ukážeme vám, jak se správně postarat o tak populární plnovousy s pomocí několika jednoduchých tipů:

 • Ta pravá péče v rámci vousatého trendu

  Mytí: Vousy se musí mýt denně! Ideální je použít teplou vodu a trochu šamponu. Neoplachovací kondicionér zajistí vousům po umytí dostatečnou vlhkost.

  Zastřihávání: Pouze pravidelně zastřihávané vousy – krátké nebo plnovousy – rovnoměrně rostou a vypadají upraveně.

  Česání: Stejně jako vlasy na vaší hlavě, i vousy chtějí být každý den česány! Pravidelné kartáčování způsobí, že vousy rostou stejným směrem a brání vzniku holých míst.