Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Pánské účesy 2015 – trendy z Milána

Trendy v pánských účesech 2015
V roce 2015 bude pěšinka na straně zásadním trendem.
© Getty Images

Z mužů se stávají chlapci a z chlapců muži. Pánské účesové trendy pro rok 2015 jsou nadčasové, dynamické a úžasně přizpůsobivé – o čemž svědčí milánská show ModaUomo. Dali jsme pro vás dohromady ty nejnovější a nejlepší pánské účes.

 • Rošťácké a zároveň vyzrálé, takové byly modely, které návrháři vyslali na přehlídková mola, aby hlásali motto nadcházející sezóny 2015: „Z mužů jsou chlapci a z chlapců muži!“ Sofistikovaná sportovní a uvolněná elegance jsou základními elementy pánských účesových trendů roku 2015.

 • Pánské účesy 2015: Důraz na doplňky

 • Trendy v pánských účesech 2015
  © Getty Images

  Muži by měli začít hledat své oblíbené kousky: trendy sluneční brýle, jako jsme viděli na přehlídce Toma Rebla, které dokážou proměnit každého rošťáka v klasického moderního muže. Jednoduchý klobouk, jako nosili modelové Andrea Incontri, který evokuje ducha chlapecké ležérnosti. Vlasy se mohou upravit dle libosti.

  Vlevo: Sluneční brýle a klobouky jsou důležitými doplňky pro sezónu 2015.

 • Pánské účesy 2015: Vousy dělají muže

 • Trendy v pánských účesech 2015
  © Getty Images

  Třídenní strniště je moderní už dlouhá léta, ale nyní byl trend v úpravě vousů ještě o něco povýšen: v nadcházejícím roce bude pány zdobit mužný plnovous nebo jemný knír. Elegantní nagelovaný účes bude k tomu tvořit totální kontrast, takže vytvoří obzvlášť nápadný celkový dojem.

  Vlevo: Vousy ve všech variantách budou v roce 2015 důležitým doplňkem.

 • Podívejte se do naší galerie na další pánské účesové trendy roku 2015.

 • Galerie: Pánské účesové trendy 2015

  Pánské účesové trendy 2015: Pěšinka na straně

  © Getty Images  

  Pánské účesové trendy 2015: Pěšinka na straně

  Pěšinka na straně je stále stejně moderní, jako byla v 60. letech. Tento účes se může nosit v matné verzi, takže navodí výrazný retro, cool efekt. Naopak, klasický nagelovaný účes dodá muži přitažlivé kouzlo jako „z lepší společnosti“.
   

  Jak účes vytvořit: nejlepším stylingovým nástrojem vhodným přesně pro tento účes je hřeben. Naneste do vlasů gel a hřebenem učešte přesnou pěšinku na straně. Účes udržíte na místě lakem na vlasy.

  Pánské účesové trendy 2015: Dlouhé vlasy

  © Getty Images  

  Pánské účesové trendy 2015: Dlouhé vlasy

  Od dob, kdy Jared Leto přišel s dlouhými vlasy, mají zarostlí muži opět zelenou. Zpět ve žhavé nabídce pro rok 2015, se tento účes nosí nejlépe v délce po ramena s pěšinkou uprostřed. Nevyhnutelným efektem je pohodové rebelství. Silné a zdravé vlasy jsou podmínkou – ustupující nebo řídnoucí vlasy jsou důvodem, proč se takovému účesu raději vyhnout.
   

  Jak účes vytvořit: Vlasy rozdělte přesně uprostřed a na konečky naneste trochu matné pasty. Je to přesně tak jednoduché!

  Pánské účesové trendy 2015: Nagelované účesy

  © Getty Images  

  Pánské účesové trendy 2015: Nagelované účesy

  Rok 2015 bude také rokem nagelovaných účesů. Na rozdíl od klasické verze, kdy jsou vlasy sčesané dozadu, mohou nově vlasy také splývat do obličeje.
   

  Jak účes vytvořit: Vlasy trochu navlhčete a vytvořte pěšinku na straně nebo vlasy učesejte do obličeje. S pomocí hřebene a gelu vytvořte požadovaný účes. Když jsou vlasy na svém místě, nechte je přirozeně uschnout.

  Pánské účesové trendy 2015: Čelenky ve vlasech

  © Getty Images  

  Pánské účesové trendy 2015: Čelenky ve vlasech

  Čelenky do vlasů nejsou jen ženskou záležitostí. Tento praktický vlasový doplněk dočasně zmizel ze scény, a objevuje se tu a tam jen u fotbalistů. Nyní se vrací na hlavní pódia, na pánských hlavách.

  Pánské účesové trendy 2015: Platinová blond

  © Getty Images  

  Pánské účesové trendy 2015: Platinová blond

  Trend roku 2014 určený pro ženy se proměnil v pánský účesový trend roku 2015: platinová blond. Tento účes vypadá nejlépe, když je ležérně upravený. Strukturovaný střih s ofinou v doprovodu této světlé barvy vlasů sám vynikne.

  Pánské účesové trendy 2015: Culíky

     

  Pánské účesové trendy 2015: Culíky

  Chlapecký šarm přichází ve velkém s novým culíkovým trendem, a nejlepší na tom je, že vlasy zakrývající čelo velmi sluší prakticky každému. Možné je všechno, od rozcuchaných vlasů poletujících do obličeje až po precizně strukturované střihy. Účes zprostředkovává příjemný dojem, někdy až úmyslně plachý. Obzvlášť dobře funguje v kombinaci s roláky a zvednutými límečky.
   

  Jak účes vytvořit: Vlasy učesejte do culíku a s pomocí prstů a matné pasty účes dotvořte.