Schwarzkopf Professional
Trendlooks 2016

Aktuální styl hvězd: účes Nicole Richie

Tento víkend Nicole Richie (29) zazářila na módní přehlídce Givenchy, když se objevila v první řadě v úzkých kožených šatech a s perfektním make-upem. Vysoko vyčesaný drdol dodal jejímu vzhledu úžasný nádech klasiky.

 • Nicole Richie
  Nicole Richie na letošní módní přehlídce Givenchy během týdne módy v Paříži
  © Getty Images

  Ne, Nicole Richie to nikdy neměla v životě jednoduché. Řešila problémy své vlastní i ty se svojí přítelkyní Paris. Je dcerou narkomana a hudebníka Lionela Richieho, který si ji osvojil, když jí byly tři roky a později ji také adoptoval. Díky tomu se dostala na celkem neobvyklou dráhu. Už od útlého mládí se vždy pohybovala na hraně. Život s ní houpal jako na houpačce nahoru a dolů, aby se pokaždé objevila uprostřed té nejlepší party. Její současný život je teď o něco málo méně vzrušující, protože se stala dvojnásobnou matkou. Nicole Richie je nyní vdanou paní, slaví mezinárodní úspěch jako modelka a úspěšně nabízí své šperky a módní kolekci vytvořené pro značku „House of Harlow“. Její druhá novela s titulkem „Priceless“ vyšla na podzim minulého roku a i když s ní asi nevyhraje Pulitzerovu cenu, podařilo se jí zcela jistě pobavit své fanoušky příběhy ze svého života plného turbulencí.

 • Styl Nicole Richie

  Nicole má poměrně jemné, od přírody hnědé vlasy. Je úžasné, jak vysoko vyčesaný drdol zdůrazňuje to nejlepší. Odrůstající blond barva v drdolu vypadá nádherně, zatímco pevně stažené vlasy dozadu nechávají prostor vyniknout jejím krásným hnědým očím a tvaru hlavy. Její účes v kombinaci s koženými šaty s vysokým stojáčkem působí na Nicole sexy a zároveň klasicky.

 • Jak vytvořit účes Nicole Richie:

  • Pevně vyčešte vlasy nahoru a sepněte je gumičkou na vrcholu hlavy.
  • Držte ohon vlasů na konci a točte s ním kolem dokola, dokud se nezkroutí do drdolu. Ten potom upevněte na všech stranách sponkami.
  • Nakonec naneste trochu laku na vlasy, který dodá vlasům zároveň lesk.
  • Hotovo!
 • Více o Nicole Richie:

  Styl Nicole Richie >> nicolerichie.celebuzz.com