Schwarzkopf Professional
Trendlooks 2016

Kim Kardashian a její mokrý účes

Kim Kardashian s mokrým účesem
Upřímně: Kim Kardashian s moderním mokrým účesem
© Getty Images

Uhlazený úspěch! Žena, díky které málem zkolaboval Internet, má i svoji druhou stránku, ne tak vzrušující a přesto stylovou: u příležitosti newyorského večírku  Variety’s Power of Women, zkrotila Kim Kardashian svoji slavnou zvlněnou hřívu a jejím novým stylem se stal ultra uhlazený účes s dozadu sčesanými vlasy. Jak vytvořit uhlazený mokrý účes.

Kim Kardashian je (většinou) fenoménem a známou tváří televize od té doby, kdy v reality show 'Keeping Up With The Kardashians' nabídla spolu s celou svojí rodinou nemilosrdný pohled na jejich život. I když takový “pohled” vše nedokáže pokrýt, Kardashianovi vystavili na odiv téměř všechno: každou hádku, každou depilaci voskem a dokonce i narození dítěte. Tato selfie se pro početnou rodinu s osobitým kouzlem mezitím stala každodenní rutinou.

Kim, jako superstar Kardashianova klanu, je ale také známá svým vytříbeným stylem: vlnící se hvězda obzvlášť ráda upozorňuje na své ženské křivky. Pravdou je, že její impozantní pozadí se mezitím stalo světově proslulým. Její zadek se stal na internetu hitem a obzvlášť poté, co se její pozadí objevilo vystavené v celé kráse, naolejované na obálce papírového časopisu. Titulek zněl: 'Break The Internet 'Kim Kardashian'. To se naštěstí nestalo, nic nezkolabovalo ani se nezhroutilo. Ale kontroverzní internetový humbuk byl pro webovou komunitu jistě velmi zábavný.

Kim Kardashian soukromě: Tmavovlasá kráska se (po krátkém manželství s basketbalovou hvězdou Krisem Humphriesem) provdala za rappera Kanye Westa. Dvojice aktuálně očekává druhé dítě, prvním dítětem je dcera North. Zda se druhorozené dítě bude jmenovat South nebo East, je zatím ve hvězdách, ale jedno tajemství již Kardashian světu odhalila: bude to chlapec!

 • Mokrý účes Kim Kardashian

  Kim přišla na mokro: ženy, které využijí své dobré jméno pro dobrou věc se sešly na benefičním galavečeru 'Variety’s Power of Women'. Přišla Whoopi Goldberg, Lena Dunhanm a – kdo by to byl čekal: Kim Kardashian. Tato 34-letá celebrita již sedm let spolupracuje s dětskou nemocnicí v Los Angeles. Nejen že jí daruje peníze, ale také tam pravidelně chodí navštěvovat malé pacienty a jejich rodiče. Velké poslání.

 • Kim Kardashian s mokrým účesem
  Vrchol elegance ze strany: uhlazený účes Kim Kardashian.
  © Getty Images

  Nejen charitativní činnost Kim Kardashian je chvályhodná, také její účes zvolený pro tento galavečer byl hodný následování: jednoduchý, elegantní a výrazný – přesně to, co byste mohli očekávat od superženy! Dlouhá černá hříva Kim se leskla v mokrém účesu – jak seriózní, cool a moderní. V duchu tohoto trendu se suché vlasy upraví tak, aby vypadaly jako mokré. Obyčejně považujeme mokré účesy spíše za ležérní, lehce zvlněné v plážovém stylu. Kim Kardashian si ale vybrala mokrý účes deluxe. Zářivé mokré vlasy jsou učesané dozadu, aby vypadaly ještě více stylově a na úrovni. A přitom je to tak jednoduchý a rychlý účes – nepochybně dokonalý! Chcete jej také zkusit? Tady je návod:

  Co potřebujete k vytvoření mokrého účesu à la Kim Kardashian:

  Kartáč, gel nebo pěnu a lak na vlasy

 • Krok za krokem k uhlazenému účesu:

  1. Vlasy pořádně prokartáčujte a uhlaďte dozadu přes hlavu.

  2. Naneste si na prsty vlasový gel ve velikosti lískového oříšku (více nebo méně v závislosti na délce vlasů) a pečlivě vpracujte do jemně vlhkých nebo suchých vlasů od vlasové linie až ke konečkům. Alternativně můžete použít také pěnu nebo gelový vosk, se kterými dosáhnete ještě jemnějšího vzhledu.

  3. Vlasy pak po druhé pročešte směrem dozadu a vytvořte diagonální, krátkou pěšinku na straně. Učešte vlasy po stranách, aby ležely blízko u hlavy. Pokud chcete zvýraznit mokrý efekt, můžete zopakovat kroky 2 a 3.

  4. Celé dílo zajistěte lakem na vlasy a jemně vyfoukejte. Hotovo!