Schwarzkopf Professional
Trendlooks 2016

Hvězdný styl: dlouhé „neučesané“ vlasy Jennifer Aniston

Stále oblíbená Jennifer Aniston září nadčasovou krásou. Jen zřídka experimentuje se svou dlouhou hřívou, protože její vlasy vypadají nejlépe rozpuštěné. Před časem se v New Yorku konala úspěšná premiéra jejího nového filmu „Just Go With It“, kde hraje s kolegou Adamem Sandlerem

 • Při příležitosti newyorkské premiéry svého filmu ‘Just Go With It’ v únoru 2010 se Jennifer Aniston objevila na červeném koberci s rozpuštěnými vlasy, které vypadají záměrně neučesaně. Ale i tento „neučesaný“ účes potřebuje jisté stylingové dovednosti a alespoň středně dlouhé vlasy.

  Budete potřebovat: vysoušeč vlasů, kulatý kartáč s průměrem alespoň pět centimetrů, stylingové lotion nebo pěnové tužidlo a trochu stylingové gumy.

 • Jak vytvořit tento účes:

  • Čerstvě umyté vlasy nechte pokud možno přirozeně uschnout. Do ještě trochu vlhkých vlasů naneste pěnové tužidlo nebo lotion. Potom vlasy rozčesejte s pomocí hřebene s velkými zuby. Počkejte, pokud jsou vlasy příliš vlhké.
  • Začněte na vrcholu hlavy a natáčejte tlusté prameny vlasů na kulatý kartáč. Vlasy na kartáči vyfoukejte a prohřejte. Když vlasy na kartáči vychladnou, sundejte pramen z kartáče a pokračujte stejným způsobem dál, dokud nebudou vaše rovné vlasy plné objemu.
  • Nyní vytvořte na vrcholu hlavy neupravenou pěšinku. Můžete použít například špičatý konec hřebene, se kterým uděláte „cik-cak“ pěšinku.
  • Na závěr si dejte do dlaní trochu stylingové gumy a použijte své prsty místo hřebene, abyste krém rovnoměrně nanesli na vlasy. Nastříkejte trochu laku na vlasy pro lesk a fixaci. Hotovo!