Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Účesy na pěvecké soutěži Eurovize 2014

Účesy na soutěži Eurovize 2014
Letošní ročník pěvecké soutěže Eurovize vyhrála Conchita Wurst z Rakouska. Ona je tou „dámou s plnovousem“ a hustými dlouhými vlasy.
© Getty Images

První cenu Eurovision Song Contest z Kodaně letos přivezl kontroverzní travestita Conchita Wurst. Její vzhled, bez pochyby, nezůstal bez povšimnutí. Ale sledovat styl ostatních účastníků soutěže bylo téměř stejně vzrušující. Vybrali jsme několik výjimečných účesů, ke kterým vám poskytneme návod.

 • Evropané nejen se zájmem sledovali pěveckou soutěž Eurovize, ale také předvedli, jak jsou tolerantní. Conchita Wurst (narozena jako Thomas Neuwirth v Rakousku), vyhrála soutěž se svou písní „Rise like a Phoenix“. Se svojí travesti show rozhodně zaujala a poukázala na tuto problematiku.

 • Účes vítězky soutěže Eurovize Conchity Wurst

  Conchita Wurst probudila mezi diváky nadšení díky svému radikálně odlišnému vzezření. Její dlouhá tmavá hříva byla perfektně upravená a její řasy byly krásně dlouhé. To a její úchvatná róba mohly vzbudit dojem, že jde o moderní operní divu, kdyby nebylo toho plnovousu.

 • Zajímavá fakta a výjimečné účesy z pěvecké soutěže Eurovize 2014.

 • Účesy na soutěži Eurovize 2014
  Německá skupina Elaiza (nahoře) a ruské Tolmachevy Sisters (dole).
  © Getty Images
 • I přes úžasný styl německé skupiny Elaiza, se porotci Eurovize rozhodli udělit jim za jejich vystoupení s písní ‘Is it Right?’ pouze 39 bodů. Německo se tak dostalo na 18. místo.

  Poněkud komické vystoupení ruských Tolmachevy Sisters jim nakonec přineslo pěkné sedmé místo. Vlasy dvojčat zde sehrály svoji roli, protože sestry byly během vystoupení propojené falešným culíkem.

  Pokud jde o výběr účesu, zůstala vystoupení dalších soutěžících žen konzervativní. Přesto bylo na co se na pódiu dívat, od dlouhých plážových vln, glamour retro vln až po „rozcuchané“ účesy. Výběr pánských účesů byl o něco výraznější, od indiánských po divoké rockové hřívy a kníry (zde předváděné členy skupiny TwinTwin).

  Doufáme, že se Vám bude naše galerie účesů z Eurovize líbit, protože nám připadaly účesy obzvlášť zajímavé. Najdete zde i stylingové tipy.

 • Galerie: Zajímavé účesy ze soutěže Eurovize 2014

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Emma Marrone

  © Getty Images  

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Glamour vlny

  Italská zpěvačka Emma Marrone vstupovala do soutěže jako favorit, aby zvítězila se svojí písní „La Mia Citta“. Nakonec se ale do špičky neprobojovala. Přesto udělala celkem dojem se svým retro vlnitým glamour účesem.

   

  Stylingový tip: Rozcuchané vlny jsou moderní verzí stylu glamour.

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Emma Marrone

  © Getty Images  

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Zatočené vlasy

  Italka Emma Marrone se na tiskové konferenci objevila s ležérně stočenými vlasy. Tento stočený účes je okouzlující a skvěle se hodí na moderní hudební scénu.

   

  Stylingový tip: Naneste dostatečné množství vlasového spreje, aby si účes udržel svůj zářivý rozměr.    

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Emmelie De Forest

  © Getty Images  

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Plážové vlny a čelenka

  Plážové vlny Emmelie de Forest byly vítěznou volbou na Eurovizi 2013. Letos si své vlasy učesala stejným způsobem, ale svým volně splývajícím dlouhým vlnám přidala ještě zářivou čelenku.

   

  Stylingový tip: Čelenku pro jistotu připevněte skrytými sponkami, abyste ji udržely na správném místě.

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Ilse DeLange

  © Getty Images  

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Částečně sepnuté vlasy

  Skupina Common Linnets z Holandska se umístila v soutěži Eurovize na druhém místě. Její zpěvačka Ilse DeLange vypadala se svým ležérně učesaným částečným výčesem romanticky.

   

  Stylingový tip: Vlasy vzadu na temeni natupírujte, abyste získali objem a účes působil divočeji.

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Lorent Idir

  © Getty Images  

  Účesy ze soutěže Eurovize 2014: Pánský účes nastojato

  Zpěváci také dovedou v rámci svého vystoupení zaujmout výjimečnými účesy. Členové francouzské skupiny TwinTwin jistě všechny pobavili svými divokými afroúčesy v indiánském stylu. Bohužel skupina skončila v soutěži poslední.

   

  Stylingový tip: Použijte gel na vlasy, aby vlasy vydržely stát kolmo vzhůru.