Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Předávání Oscarů 2013: Účesy hvězd

Účesy na předávání Oscarů 2013
Na předávání Oscarů 2013 nás zaujala přítelkyně George Clooneyho Stacy Keibler svým falešným mikádem, které působilo žensky a luxusně díky velkým temperamentním vlnám.
© Getty Images

Očekávání ceremonie předávání Oscarů 2013 byla po Zlatých Glóbech zatraceně vysoko. Sofistikované i přirozené účesy ze Zlatých Glóbů byly všemi dobře přijaty a dostaly se dokonce do seriózních zpráv. Samozřejmě, že hvězdy na udílení Oscarů a jejich vlasoví stylisté by nikdy nepřipustili, aby jejich účes pokulhával za ostatními. Povedlo se jim být nejlepší? Užijte si naše obrázky plné kreativních výčesů, ženských a stylových drdolů a okouzlujících copánků a udělejte si svůj názor. Nebude to jednoduché se všemi těmi sofistikovanými účesy a nádhernými róbami na největší události filmového průmyslu.

 • Sytě červený koberec na předávání cen Oscarů 2013 vypadal téměř nevýrazně, když na něj vstoupili hvězdy v dech beroucích nádherných designových róbách a s fascinujícími účesovými kreacemi. V této explozivní oslavě umění a krásy jsme nevěděli kam se podívat dřív. Dámské účastnice měli samozřejmě navrch. Nikdo jim nemusí říkat, jak přitáhnout pozornost.

 • Účesy hodné Oscarů

  Díky bohu za fotoaparáty a talentované fotografy! Díky nim máme šanci ocenit detaily každého účesu a stylu. Proč se nám líbí tento účes nebo barva více než ostatní?  Proč se naše srdce rozplývá nad elegantními liniemi a potěšíme svého ducha při pohledu na poskakující kadeře? Tajemství je v detailech.

  Například falešné mikádo Stacy Keibler nás zaujalo nejen svým objemem a živými vlnami, ale také pocitem radosti, které šíří kolem sebe. Podívejte se ještě jednou na elegantní účes Jennifer Lawrence. Ten také vyjadřuje mystiku mladé ženy, která žije v pohodě se světem. Jennifer Lawrence („Terapie láskou“) získala Oscara za nejlepší hlavní ženskou roli. Naším nejoblíbenějším účesem všech kategorií byl romantický výčes Nicole Kidman se zapletenými prvky a zlatou sponou. Na letošním předávání Oscarů jsme objevili mnoho neobvyklých a zajímavých účesů.

  V naší galerii se s vámi podělíme o fotografie účesů, které nás nejvíce zaujaly. Top vlasový stylista Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak zvládnout slavnostní účes s oslnivými doplňky.

 • Video: Jak vytvořit slavnostní účes s doplňky

 • Galerie: Zajímavé účesy na předávání cen Oscar 2013

  Účes na Oscarech: Jennifer Lawrence

  © Getty Images  

  Na předávání Oscarů 2013: Jennifer Lawrence

  Herečka Jennifer Lawrance měla postranní vlasy zkroucené a pak teprve sčesané dozadu, kde tvořily nízký drdol na úrovni krku. Výčes oscarové držitelky Jennifer Lawrence („Terapie láskou“) vypadá zepředu jednoduše a elegantně, ale pohled zezadu odhaluje jemnou ženskou krásu s nízkým drdolem. Stejnou kombinaci kontrastních stylových prvků uvidíte v účesu Amandy Seyfried (na dalším obrázku).

  Účesy na Oscarech: Amanda Seyfried

  © Getty Images  

  Na předávání Oscarů 2013: Amanda Seyfried

  Na letošním předávání Zlatých Glóbů měla Amanda Seyfried rozpuštěné vlasy a její obličej rámovaly jemné vlny. Na předávání Oscarů 2013 však přišla s naprosto jiným účesem. Její silné dlouhé vlasy byly ležérně sčesané dozadu, kde tvořily zajímavý drdol. Vlasy byly rozděleny do čtyř silných pramenů. Vzadu na hlavě se prameny z obou stran střídaly přes sebe, aby vytvořily banánový účes.

  Účesy na Oscarech: Nicole Kidman

  © Getty Images  

  Na předávání Oscarů 2013: Nicole Kidman

  A cenu za nejlepší účes získává... Nicole Kidman! Stejně jako Naomi Watts si vybrala ležérně učesaný drdol se spletenými a zkroucenými prameny vlasů. Její verze ležérního účesu zahrnuje také několik dobře tvarovaných jemných kadeří, které jí padají podél obličeje na obou stranách. Spodní pramen vlasů po straně je zapletený a vytažený přes kroucený drdol. Spona ladí s jejími náušnicemi a dodává tomuto účesu slavnostní charakter.