Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Heidi Klum – jedna hvězda, pět účesů

Heidi Klum
Na předávání Zlatých glóbů dne 16. ledna 2011 vypadala Heidi Klum zcela přirozeně.
© Getty Images

Vypadá dobře bez ohledu na to, jaký má právě účes. Heidi Klum je přitažlivá za všech okolností. Její husté blond vlasy jí dovolují experimentovat s mnoha účesy – od rozevláté hřívy až po vlasy klasicky vyčesané nahoru. Podívejte se!

 • Heidi Klum slaví úspěchy ve všem, co dělá. Lidi po celém světě inspiruje svojí spontánností, vždy pozitivním přístupem, ale také svojí všestranností. Pokud se jedná o styling, neexistují pro ni žádná tabu. Právě v této chvíli se zdá, že má ráda přirozený vzhled. Jasně to předvedla na letošním předávání Zlatých glóbů. Heidi Klum se však nebrání žádnému stylu. Vítejte na přehlídce účesů Heidi Klum!

 • Heidi Klum – jedna hvězda, pět účesů

  Heidi Klum

  © Getty Images  

  Heidi Klum: Účes číslo 1

  Na této fotografii má vlasy nekompromisně stažené dozadu, ale zato její úsměv je přívětivější než kdykoli jindy. Zkrátka „ve velkém formátu“, jako vždy! Zde ji vidíte na předávání amerických hudebních cen za rok 2010.

  Heidi Klum

     

  Heidi Klum: Účes číslo 2

  Na párty Roberta Cavallia po přehlídce v Miláně v roce 2010 má Heidi vlasy stažené do ležérního ohonu a dlouhou ofinu.

  Heidi Klum

     

  Heidi Klum: Účes číslo 3

  Nedávno v New Yorku zvolila Heidi účes klasický a vypadala jako podnikatelka. Bylo to jiné, ale opět velmi atraktivní.

  Heidi Klum

     

  Heidi Klum: Účes číslo 4

  Předávání cen Emmy v srpnu 2010 vyžadovalo noblesu. Heidi Klum se tento styl v šatech bez ramínek a s volně sepnutými vyčesanými vlasy zcela jistě povedl.

  Heidi Klum

     

  Heidi Klum: Účes číslo 5

  Potěšte se pohledem na další z mnoha stylů, který Heidi zvolila při příležitosti propagace projektu Runway: Rock-n-rolová patka jí sluší.