Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Styling dlouhovlasých hvězd

Hvězdy s dlouhými vlasy
Dlouhé vlasy Anny Faris a Padmy Lakshmi vypadají stylově a jednoduše. Anna Faris (vlevo) nosí své tvarované blond vlny s rovnou ofinou. Padma Lakshmi (vpravo) své tmavé, jemně vlnité vlasy nosí s pěšinkou
© Getty Images

Ženy s hlavou plnou hedvábných dlouhých vlasů rády chodí s rozpuštěnými vlasy. Není divu, že mnoho celebrit nosí dlouhé vlasy a tak se pojďte podívat, jak nejlépe dlouhé vlasy učesat, aby vynikly. Správný střih je nezbytný. A pak jsou tu kreativní stylingové prvky, díky kterým je každý účes jiný. Prozkoumali jsme dlouhé vlasy celebrit jako je Anna Faris a přinášíme vám tipy, jak nosit dlouhé vlasy.

 • Některé ženy své dlouhé vlasy stále nosí v culíku, drdolu nebo výčesu. Většinou se příliš nestarají o to, jak by jejich vlasy mohly vypadat, kdyby je nechaly volně splývat přes ramena. Na druhé straně, pokud chcete své vlasy nosit rozpuštěné, je třeba mít dokonalý sestřih. Správný střih a péče o vlasy jsou základem pro nádherné, zdravím kypící dlouhé vlasy.

 • Styling dlouhých vlasů: správný střih je základ

  Dlouhé vlasy mohou být sestříhány různými způsoby. Sestřih může být vrstvený zcela nebo jen zčásti. Konce vlasů mohou být střiženy do roviny nebo do kulata. Dlouhé vlasy můžete nosit bez ofiny nebo s ofinou, která může být dlouhá nebo krátká, symetrická nebo asymetrická.

  Anna Faris a Padma Lakshmi (viz. výše komentované obrázky) mají obdivuhodně učesané své dlouhé vlasy. Pěšinka uprostřed blond vlasů Anny Faris a dobře tvarované vlny jsou sotva patrné. Její ofina je rovná, stejně jako vlasy až po úroveň uší.

  Krátká postranní pěšinka v tmavých hnědých vlasech Padmy Lakshmi je velmi nápadná. Vlasy nad čelem jsou sčesané ke straně podél vlasové linie. Vlasy na druhé straně pěšinky drží za uchem. Její jemně vlnité tmavé vlasy přirozeně splývají přes její ramena.

 • Styling dlouhých vlasů: vlasové doplňky

  Malé stylingové pomůcky a pečlivě zvolené doplňky dodají dlouhým vlasům půvab, styl a jedinečnost. Dlouhé pramínky padající do čela mohou být sepnuty a upevněny vzadu na hlavě. Vrchní část vlasů se může učesat dozadu a nagelovat, aby se vytvořil „mokrý“ účes. Dlouhé konce vlasů se mohou hodit přes jedno rameno, buď rovné, nebo vlnité či kudrnaté. Kreativita nezná hranic. Pomůcky jako žehlička či kulma na vlasy, skřipce, pinetky nebo vlasové doplňky jako jsou čelenky, sponky a gumičky se vám budou hodit.

  Hvězdy v naší galerii předvádějí jen několik z mnoha způsobů, jak nosit dlouhé rozpuštěné vlasy. Náš vlasový expert Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak z dlouhých vlasů vytvořit trendy účes s patkou, v několika málo krocích.

 • Video: Jak z dlouhých vlasů vytvořit rockový výčes

 • Galerie: Dlouhé vlasy celebrit

  Dlouhé vlasy celebrit: Isla Fisher

  © Getty Images  

  Dlouhé vlasy celebrit: částečně sepnuté

  Dlouhé rozpuštěné vlasy nemusí být nudné. Isla Fisher ráda nosí své dlouhé hladké vlasy v atraktivním účesu. Na své vlasy použila žehličku, pak vrchní vlasy nad čelem oddělila a vysoko vzadu na hlavě připevnila celý pramen malými neviditelnými pinetkami. 

  Dlouhé vlasy celebrit: Ireland Baldwin

  © Getty Images  

  Dlouhé vlasy celebrit: na stranu hozené dlouhé vlasy

  Ireland Baldwin je dcerou Aleca Baldwina a Kim Basinger. Konce svých dlouhých blond vlasů si natočila a přehodila je přes své levé rameno. Široký pruh vlasů, který začíná u nízko posazené pěšinky na straně, částečně zakrývá její čelo. Jak se zdá, tento jednoduchý účes byl stvořen přímo pro ni.

  Dlouhé vlasy celebrit: Mary Elizabeth Winstead

  © Getty Images  

  Dlouhé vlasy celebrit: přírodní vlny

  Mary Elizabeth Winstead pro své vlasy objevila ten správný účes, ve kterém vypadá mladě a žensky. Od postranní pěšinky se táhne široký pramen vlasů přes její čelo. Její přirozeně vlnité vlasy jsou nedbale pinetkami na obou stranách přidržovány u hlavy.

  Dlouhé vlasy celebrit: Mikaela Hoover

  © Getty Images  

  Dlouhé vlasy celebrit: zčásti vyčesané vlasy s velkým objemem

  Tento elegantní účes je vhodný pro slavnostní příležitosti. Dlouhé tmavé vlasy sepnuté do částečného výčesu vzadu na hlavě. Vrchní část vlasů vzadu na hlavě je natupírována, aby získala objem. To a drobné vlny na koncích vlasů tvoří příjemné detaily tohoto účesu.

  Dlouhé vlasy celebrit: Allison Holker

  © Getty Images  

  Dlouhé vlasy celebrit: asymetrické částečně sepnuté vlasy

  Na jedné straně jsou vlasy stažené dozadu a sepnuté vysoko vzadu na hlavě. Dlouhý pramen vlasů vpředu je učesaný na stranu podél vlasové linie. Konce vlasů padají přes ramena ve velkých dlouhých vlnách. Dlouhé vlasy Allison Holker jsou učesány v pohodovém stylu s dotekem luxusu.