Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Účesy na večírek

Účesy na večírek: Amber Heard
Amber Heard ví, jak zvolit ten pravý styl pro speciální příležitost. Její sofistikovaný účes krásně doplňuje jednoduché tmavé večerní šaty od Stelly McCartney.
© Getty Images

Čím studenější počasí, tím žhavější jsou večírky. Jak jsou dny chladnější a kratší, večery nabízejí vice času pro pořádání večírků. Glamour je to pravé klíčové slovo! Ať máte vlasy krátké nebo dlouhé, Váš účes vyjadřuje Váš styl a dodává kouzlo celému vzhledu. Byli jsme mezi hvězdami a přinesli zpět několik praktických stylingových tipů pro Vaše okouzlující večírkové účesy.

 • Sezóna večírků je tady! Jak už jsme řekli, je to čas okouzlujícího stylu, který rozjasní dlouhé noci. Vy najděte šaty, za kterými se každý otočí – my dodáme perfektní party účes pro letošní oslavy, ať už jde o zářivé hodiny v klubu nebo rodinnou akci. Délka vlasů vůbec nehraje roli. Máme tu okouzlující účesy pro každého!

 • Party účesy hvězd

  Sezona večírků sotva začala, ale žádná z hvězdných celebrit se nechce se svým glamour účesem opozdit. Strávili jsme několik posledních týdnů pozorováním celebrit na červeném koberci a objevili jsme hned několik úchvatných večírkových účesů. Carey Mulligan vypadá se svými krátkými vlasy velmi elegantně. Vlasy už jí trochu povyrostly a září leskem. Amber Heard si své po ramena dlouhé vlasy učesala do sofistikovaného drdolu a dodala tak celému vzhledu jemný ženský šarm, který skvěle kontrastuje s jejími jednoduchými elegantními večerními šaty.

  Nemohli jsme si pomoci, ale viděli jsme spoustu večerních účesů s okouzlující bižuterií. Byli jsme u tohoto vznikajícího trendu, když top designéři Chanel a Rodarte prezentovali své nové kolekce.

 • Perfektní party výčesy na celou noc

  K čemu je i ten nejlepší party účes, když z něj po krátké době zbude jen splasklý balon? Řešením tohoto problému je lak na vlasy v malé mini plechovce, který se vejde i do té nejmenší kabelky. Můžete ho během chviličky použít k pozvednutí svého účesu.

  Užijte si naši galerii námi vybraných glamour party účesů, tak jak je nosí hvězdy. Samozřejmě Vám také prozradíme, jak takový účes na své hlavě vytvořit.

 • Galerie: Party účesy hvězd