Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

Krátké účesy:  Charlène Wittstock
Postupně sestříhané vlasy podél krku zjemňují kontury chlapeckého střihu Charlene Wittstock.
© Getty Images

Střih je u krátkých účesů velmi podstatný. Většina žen se dlouho a složitě rozmýšlí, než se rozhodne pro chlapecký sestřih. Jak moc krátké? Jak moc sestříhané? Jak budu chlapecký střih upravovat?  Jak nepříjemný a zdlouhavý je návrat k delším vlasům? Celebrity s krátkými vlasy v naší galerii Vás možná budou inspirovat a pomohou Vám v rozhodnutí k novému kratšímu účesu.

  • Ostříhat si své dlouhé vlasy na krátko si zaslouží trochu rozvahy. Nakonec, vlasy nenarostou zpět do své délky za noc. Možná také zvažujete, zda se krátké vlasy budou hodit k Vašemu obličeji a stylu. Budou Vás Vaši sourozenci představovat jako svého mladšího bratra? Jste připravena na to, že se nový účes stane součástí Vaší osobnosti? Na druhé straně, krátký účes může přitáhnout žádanou pozornost k Vašemu obličeji a může podpořit image profesionální ženy.

  • Krátké střihy pro zaměstnané ženy

    Upravit krátké vlasy nezabere moc času. Krátké vlasy rychle uschnou a mohou se snadněji upravit do žádoucího tvaru bez většího úsilí. Trochu vosku nebo pudru na vlasy stačí k vytvoření krátkého účesu. To jsou jistě dobré důvody proč mít krátký sestřih, který dopřeje nadměrně namáhaným vlasům tolik potřebný odpočinek. Pokud patříte k těm ženám, které se snadno rozhodují a rády experimentují, možná se ráda zbavíte své dlouhé hřívy a vyzkoušíte zcela nový vzhled. Změna je kořením života.

    Už Vás napadlo ostříhat si vlasy nakrátko? Fotografie v naší galerii Vám jistě pomohou k dalšímu kroku. Hvězdy a celebrity v naší galerii vypadají v krátkých vlasech zkrátka stylově a rozhodně přitažlivě. Opravdu není důvod dál otálet!

  • Galerie: Krátké střihy pro ženy