Schwarzkopf Professional
Trendy-Looks_Header_720x180_CZ

Krásné účesy s pěšinkou na straně

Pěšinka na straně
Plážové vlny nebo culík, pěšinka na straně je součástí účesu.
© Indigitalimages.com

Výrazným prvkem účesů pro ženy v roce 2015 bude pěšinka na straně. Pěšinky na straně mohou být součástí uhlazených, kudrnatých nebo vlnitých účesů, a hodí se také k culíkům, účesům hozeným na stranu, plážovým vlnám nebo chaotickým tupým střihům. Asymetricky umístěné pěšinky jsou poutavým prvkem mnoha dnešních účesů. Změnou umístění pěšinky ze středu na stranu můžete podstatně ovlivnit svůj vzhled.

 • Výhodou pěšinky na straně je to, že se může přizpůsobit každému účesu. To samé platí, pokud jde o přesnost, se kterou je pěšinka vytvořena. Pěšinka na straně je součástí mnoha moderních účesů. Pěšinka uprostřed je často považována za „staršího bratra“ pěšinky na straně. Pěšinky na straně jsou naopak více nakloněné současným kreativním účesům.    

  Jste zvědaví? V naší galerii vám ukážeme některé z mnoha krásných účesů s pěšinkou na straně.

 • Galerie: Okouzlující účesy s pěšinkou na straně

  Uhlazený účes s pěšinkou na straně

  © Indigitalimages.com  

  Uhlazený účes s pěšinkou na straně

  Uhlazené účesy jsou jedním z účesových trendů roku 2015. Dlouhá a nízko posazená pěšinka dodává hedvábnému proudu uhlazených vlasů další stylový prvek. Mít dlouhé uhlazené vlasy bude v roce 2015 bezkonkurenčně moderní. Velmi dlouhé vlasy a extra uhlazený účes jdou také velmi dobře k sobě.

   

  Stylingový tip: Ošetřením vlasových konečků malým množstvím oleje na vlasy získají vlasy zdravý zářivý vzhled.

  Rozcuchaný výčes s pěšinkou na straně

  © Indigitalimages.com  

  Rozcuchaný výčes s pěšinkou na straně

  Uhlazené účesy se ale nechystají odsunout divoké rozcuchané účesy do minulosti. Naopak, rozcuchané bohémské účesy si pravděpodobně udrží svoji přitažlivost i nadále. Modelky nosí neupravené účesy v boho stylu s dlouhou hluboko posazenou pěšinkou a předními vlasy ležérně spadajícími přes čelo.

   

  Stylingový tip: Použitím suchého šamponu nejen umyjete své vlasy, ale také jim poskytnete objem a ležérní matný vzhled.

  Retro účes s pěšinkou na straně

  © Indigitalimages.com  

  Retro účes s pěšinkou na straně

  Stylová pěšinka na straně. Taková pěšinka na straně pomůže vytvořit výrazné křivky retro účesu.Z vlasů zkroucená rolka posazená na opačné straně, než je pěšinka, dodá dlouhým dozadu učesaným vlasům styl a smysl pro detail.

   

  Stylingový tip: Abyste udrželi tvar tohoto uměleckého retro účesu, použijte lak na vlasy.

  Mokrý účes s pěšinkou na straně

  © Indigitalimages.com  

  Mokrý účes s pěšinkou na straně

  Uhlazené a mokré účesy (nagelované účesy) jsou jako bratr a sestra. Oba účesy samozřejmě vypadají s nízko i vysoko posazenou pěšinkou stylově. Minimalistický design tohoto nagelovaného účesu je skvělou volbou pro léto a letní party.

   

  Stylingový tip: Střídmé použití make-upu v tělových barvách zvýrazní čisté linie tohoto účesu.Stylingový tip: Střídmé použití make-upu v tělových barvách zvýrazní čisté linie tohoto účesu.

  Pěšinka na straně a doplňky

  © Getty Images  

  Pěšinka na straně a doplňky

  Vlasové doplňky dodají každému účesu na zajímavosti a přitáhnou pozornost. Široký kožený pásek zakryje několik centimetrů tohoto nízko posazeného culíku s pěšinkou na straně. To dodá tomuto účesu rozhodně na originalitě.

   

  Stylingový tip: K uhlazení culíku použijte vlasový olej, dříve než jej v horní části omotáte koženým řemínkem.

 • Vlasy přes čelo začínající u postranní pěšinky

 • Seitenscheitel
  Když nejdříve vytvoříte pěšinku na straně, bude pak obzvlášť jednoduché nechat vlasy vpředu splývat přes čelo. Pěšinka na straně se dobře hodí k uhlazeným i rozcuchaným vlasům.
  © Getty Images und Indigitalimages.com

  Pokud byste ráda zjistila, zda se ofina hodí k vašemu tvaru obličeje a k vašemu účesu, můžete začít uhlazeným nebo rozcuchaným účesem s vlasy nedbale hozenými přes čelo, od trendy pěšinky na straně až na opačnou stranu čela. Tato verze se dá samozřejmě použít jak u mokrých nebo přirozeně vypadajících účesů (viz foto vlevo), anebo dokonce i v kombinaci s originálním culíkem.

  Stylingový tip: Aby vlasy přes čelo držely, budete potřebovat sponky nebo pinetky, které udrží dlouhé přední vlasy na straně proti boční pěšince. Můžete také vyzkoušet nízko posazenou pěšinku a získat tak zvlášť zajímavý účes.