Schwarzkopf Professional
Módní účesy

Blogerky milují barevné konce vlasů

Barevné konečky: Juliett Kuczyńska
Blogerky, jako je Juliett Kuczynska, si rády barví konce vlasů pastelovými barvami.
© Juliett Kuczyńska / Maffashion

Dip dye, aneb barevné konce vlasů, jsou trendy. Barevné konečky jsou hravým trendem bez hranic. Tuto zimu se objevují nové aktuální podoby. Žádná barva není příliš světlá a žádný pastel není příliš neobvyklý. Barvení konečků vlasů můžete považovat za další logický krok po barevných proužcích. Blogerky se rády dívají a my také!

 • Není to tak dávno, co tmavé odrostlé kořínky byly absolutně nepřípustné! Pak se objevily celebrity, jako třeba herečka Drew Barrymore, která se do kamer smála se světlými vlasy a tmavými kořínky, a byl tu nový trend. Namáčení vlasů do barev se stalo praktickým řešením. Už není třeba řešit stále dokola vznikající odrosty. Tmavší odrosty a vyšisované konečky vlasů jsou vzpomínkou na dovolenou u moře. Kdo by rád nevzpomínal na bezstarostné dny dovolené? Plážový účes se u tmavších vlasů snadno docílí zesvětlením konečků. Nabarvit kořínky světlých vlasů na tmavo také není problém.

 • Duha do vašich vlasů

  Příznivci namáčení se nebojí na své vlasy používat rozmanité barvy. Trendy blogerky po celém světě používají barvy na vlasy k namáčení svých konečků, ať už je to růžová, fialová, zelená nebo jakákoliv jiná barva. Sluncem vyšisované vlasy nepotřebují být před aplikací barvy zesvětlené.

 • Namáčecím dip dye trendem tohoto léta bylo postupné přecházení z barvy do barvy. Tvrdé přechody mezi barvami nebyly zrovna stylové. Ale to se teď změnilo. Pokračujte, buďte kreativní, nestyďte se! Barevným efektům už nemusí předcházet dlouhé seance v koupelně s barvou a štětcem. Jestli bude barva vlasů přecházet postupně z jedné do druhé, nebo bude viditelná tvrdá hranice, je pouze otázkou vašeho vkusu. Prostě využijte aktuálního pohodového a hravého stylu a konce vlasů namočte do barvy!

 • Dip Dye: Elle Ribera, Street Style in Berlin
  Barvení konců: Elle Ribera na svém blogu Opium Poppies (vlevo) a kolemjdoucí vyfocená Katjou Hentschel (glamcanyon.com) zkoumají kreativní možnosti nového barevného trendu © Elle Ribera / Opiumpoppies, Katja Hentschel / glamcanyon
  © Elle Ribera / Opiumpoppies, Katja Hentschel / glamcanyon
 • Módní fotografka Katja Hentschel (píše na blogu glamcanyon.) neustále slídí za novými módními trendy. To ona objevila v ulicích mladou ženu s tyrkysově obarvenými konci vlasů. V ulicích měst se rodí většina trendů. Tentokrát to byla ulice německého hlavního města Berlína. Středně dlouhé blond vlasy po ramena s tyrkysovými konečky sahajícími až po uši jsou dobře doplněné botami Budapester v pánském stylu, koženou minisukní a límcem podle Peter Pana. To vše dohromady je velmi trendy a přitom to působí nevinně a sladce.

  Elle Ribera je studentkou fotografie v New Yorku. Na jejím blogu s názvem Opium Poppies sama na sobě předvádí stylový namáčecí trend. Konce svých dlouhých blond vlasů si obarvila pastelově růžovou barvou. Tyrkysová mašle vytváří neobvyklý kontrast a retro oblečení doplňuje umělecký záměr: Manga ze šedesátých let.

 • Dip Dye: Juliett Kuczyńska
  Juliett Kuczyńska provozuje blog Maffashion. Její účes s obarvenými konci vlasů rozzáří i ten nejzamračenější zimní den.
  © Juliett Kuczyńska / Maffashion
 • Juliett Kuczyńska se inspiruje na síti a v ulicích. Juliett je studentkou umění z Varšavy. Přidala se k namáčecímu trendu, ale zvolila jemnější, přirozenější verzi tohoto stylu. Její romantická foto koláž vytváří zajímavé pozadí k její verzi účesu. Podívejte se na její blog Maffasion.

 • Odkazy na zmiňované blogy:

  Blog Elle Ribera >> opiumpoppies

  Blog Katje Henschel >> glamcanyon

  Blog Juliett Kuczyńské >> maffashion