Schwarzkopf Professional
 • Elegantní vlasy: Hvězdy přicházejí

  Mějte odvahu! Dokonce i vlasy hvězd a hvězdiček občas nemají svůj den. Spíše než abychom posilovali vlastní sebevědomí, potěšme se pohledem na noblesní účesy hvězd. Bezpochyby je budeme chtít také. Nakonec si prostě nemůžeme pomoci a směrem k vlasovému stylistovi jen špitneme: „Jako Gwyneth, prosím.“

  Přejít na účesy hvězd
 • Žhavé účesové trendy

  Jeden rok v módě, další rok z módy – tak to chodí již celá léta. Společně s novou módou se vždy představují i nové trendy v oblasti účesů. Rádi bychom vám ukázali nové trendy blond a představili krátké sestřihy určené právě pro vás. Představte si, že existuje i objemný účes, který můžete nosit, aniž by vám někdo ironicky přezdíval „madam,“ - a radovat se mohou i duše romantické, protože romantické účesy nevyjdou z módy nikdy.

  Přejít na účesové trendy
 • Ležérně: Pánské účesy

  Přirozené vlny, přísně nagelované vlasy, účesy ve stylu „vstanu a jdu“ nebo extrémně krátké sestřihy… Tuto sezónu neplatí pro pánské vlasy žádná pevná pravidla. Ukážeme vám módní účesy z přehlídkových mol a červených koberců a doplníme je našimi vlastními vhodnými stylingovými tipy.

  Přejít na pánské účesy