Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Nejlepší účesy a stylingové tipy na cesty

Styling vlasů na cesty
Modelka Irina Lazareanu si na cesty vybrala jednoduchý účes. Její vlasy sahající trochu pod ramena jsou rozpuštěné, ofina ležérně padá přes čelo a klobouk ji chrání a zároveň drží vlasy na svém místě.
© Getty Images

Vaše vlasy by měly být v pohodě, ať se chystáte na krátký výlet nebo dlouhou cestu, ať jedete autem, autobusem, vlakem neboletíte letadlem. Ideálním účesem pro jakýkoliv výlet je ten, který vyžaduje minimální stylingové úsilí, ale přesto vypadá upraveně a krásně. Podělíme se s vámi o naše nejlepší stylingové tipy na cesty. V naší galerii najdete ten pravý účes pro váš příští výlet.

 • Úspěšní cestovatelé jsou flexibilní a pozorní ke svému okolí. Cokoliv, co Vás bude na Vašem výletu zbytečně rušit, je nežádoucí. Proto je nejlepší se pohodlně obléct a zvolit jednoduchý a nenáročný účes, který nebude vyžadovat neustálou pozornost. Samozřejmě to neznamená, že na cestách zapomeneme na všechna pravidla módy. Oblečení i účes mohou být zkrátka jednoduché a zároveň senzační.

 • Účesy na cestách: Styling pro každé místo

  Komplikované účesy jsou pro cestovatele tabu. Kromě toho by složitý účes byl ztrátou času, protože natupírované vlasy, extravagantní kadeře nebo komplikovaně zapletené copy by na většině cest ani nevydržely. Cestovní účesy musí vyhovovat celé řadě specifických podmínek. Starým dobrým a vždy praktickým účesem je drdol nebo jednoduchý culík. Udrží vlasy mimo obličej a umožňují čelit rozmarům počasí i cestovatelským plánům. Sepněte své vlasy nízko na krku nebo na straně, abyste se mohli v sedadle pohodlně opřít. Rovné nebo narovnané vlasy se hodí na kratší výlet. Takový účes je skvělý pro turistická dobrodružství, a je dostatečně elegantní i pro večer ve městě nebo příjemnou večeři v restauraci.

 • Účesy na dovolenou: Na cestách a přitom stylová

  I když cestujete raději na lehko, vyplatí se mít po ruce pár stylingových pomůcek. Suchý šampon osvěží účes, který je zplihlý a pudr pro objem udělá zázraky, obzvlášť pokud jste příznivcem rozcuchaných účesů. Nezapomeňte si přibalit malý kartáč, pár gumiček a několik sponek a skřipců navíc.

  Podělíme se s Vámi o více stylingových nápadů v naší galerii. Vlasový expert Armin Morbach ve svém výukovém videu demonstruje, jak vlasy vyfoukat a narovnat, dříve než vyrazíte do světa.

 • Galerie: Účesy na cestách

  Účesy na cestách: Jessica Hart

  © Getty Images  

  Účesy na cestách: Drdol

  Modelky jako Jessica Hart jsou expertky na cestovní účesy. Svůj drdol si učesala vysoko na vrcholku hlavy. Drdol je jejím oblíbeným cestovním účesem.

     

  Účesy na cestách: Rovné vlasy

  Žehlička narovná přirozeně vlnité nebo kudrnaté vlasy. Modelka Irina Shayk předvádí uhlazený účes, který se hodí, když chcete prozkoumat nové město. Narovnávací sprej udrží účes neporušený po celý den.  Vlasy hedvábně splývají přes ramena a vypadají báječně během dne, i dostatečně elegantně pro jakoukoliv večerní příležitost.

  Účesy na cestách: Lauren Conrad

  © Getty Images  

  Účesy na cestách: Culík

  Herečka Lauren Conrad se na svých cestách vrací ke kořenům.  Nosí ležérně vysoko sepnutý culík, který se snadno na cestách udržuje, ať už jedete kamkoliv.

  Účesy na cestách: Leigh Lezark

  © Getty Images  

  Účesy na cestách: Krátké vlasy

  Modelka Leigh Lezark nemusí přemýšlet o jednoduchém účesu na cesty, který vydrží vše. Její krátký sestřih nepotřebuje víc, než trochu stylingového gelu, aby držel svůj tvar, ať už jde kamkoliv.

  Účesy na cestách: Elizabeth Olsen

  © Getty Images  

  Účesy na cestách: Rozcuchané vlasy

  Dlouhé vlasy Elizabeth Olsen jsou na cestování také celkem pohodlné. Tato rozcuchaná verze účesu je na cesty praktická, vypadá přitažlivě a stačí pár pramenů sepnout do gumičky a vypadáte zase jinak.