Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Malá změna účesu, která je opravdu vidět

Malé změny účesu
Emilia Clarke nosí různě upravené výčesy. Vlevo je účes uhlazený a elegantní, zatímco ležérní účes vpravo ukazuje její mladší roztomilou tvář.
© Getty Images

Ráda byste změnila svůj vzhled a účes, ale nový střih nepřichází v úvahu? Navrhujeme malé stylingové modifikace, které mají za následek ohromnou změnu vzhledu. Přidáním pěšinky nebo změnou vlasové struktury vyvoláte žádaný rozdíl zcela jednoduše.

 • Podobně jako u oblečení, dokonce i malá změna účesu dokáže vytvořit rozdíl ve vašem vzhledu, např. chcete-li vypadat jako studentka nebo jako úspěšná manažerka. Chcete obrátit list ve svém životě a vyjádřit to také svěžím nebo elegantnějším účesem? Změna účesu vám poskytne okamžitý výsledek. Vlasy rozpuštěné bez většího objemu a hravý nebo sofistikovaný výčes ukáže různé strany vaší osobnosti. Změna od rovných k vlnitým či kudrnatým vlasům nebo změna barvy vlasů může mít za následek také nadšení a zájem ze strany vašeho partnera.

  Emilia Clarke je vždy připravená vyzkoušet nový účes (viz. foto nahoře). Elegantní večerní šaty zkombinovala s přísně vypadajícím výčesem s pěšinkou uprostřed, zatímco pohodlný svetřík doplňuje ležérním výčesem. V obou případech má vlasy sepnuté, ale malá stylingová změna dokáže takový účes přizpůsobit různým příležitostem a módním stylům.

 • Změna účesu: Rozpuštěné versus vyčesané

 • Malé změny účesu
  Sophie Kennedy Clark je důkazem toho, jak velký rozdíl v celkovém vzhledu může zvolený účes přinést: rozpuštěné vlasy nebo výčes?
  © Getty Images

  Krásné dlouhé vlasy splývající přes ramena jsou vrcholem krásy a stylu? I když to možná je pravda, čas od času každá žena zatouží ukázat různorodost své osobnosti. Navíc, změna je život. Proměnit rozpuštěné splývající vlasy ve výčes je jedním z častých řešení, jak nahoře ukazuje Sophie Kennedy Clark. Se svými dlouhými rozpuštěnými vlasy vypadá velmi mladě a pohodově. A stačí jen pár stylingových kroků a Sopie Kennedy Clark vypadá se svým ležérním výčesem a večerní róbou velmi sofistikovaně.

 • Změna účesu: Rovné versus zvlněné

 • Malé změny účesu
  Caitlin Fitzgerald ráda nosí své přirozené, lesklé prameny i ve zvlněné verzi.
  © Getty Images

  Jen málo lidí je odmalička spokojeno s vlasy, které má. Pokud jsou vlasy rovné, chtějí je mít vlnité a naopak, a pokud jde o barvu, nikdy není dost světlá, tmavá nebo zkrátka ta pravá. Naštěstí mají moderní ženy možnost výběru. S těmi správnými stylingovými nástroji můžete změnit strukturu, barvu a dokonce i délku vlasů za pár hodin. Herečka Caitlin Fitzgerald předvádí, jak změna od rovných k vlnitým vlasům ovlivňuje vzhled a styl jejího delšího mikáda. Rovná verze je čistá, elegantní a sofistikovaná, zatímco ta vlnitá vytváří pohyb, záři a půvabnou hru světel.

 • Schwarzkopf vlasový expert Armin Morbach ve svém videu předvádí, jak vytvořit na vlasech jemné vlny.

 • Video: Jak vytvořit plážové vlny

 • Změna účesu: Přesun pěšinky

 • Malé změny účesu
  Marion Cotillard si své vlasy rozděluje pěšinkou uprostřed, vpravo nebo vlevo, přesně i od oka.
  © Getty Images

  Chcete-li jen malou a snadnou změnu účesu, zkuste učesat pěšinku na různých místech. Rozdělením vlasů uprostřed nebo na straně změníte optický dojem Vašeho obličeje. MarionCotillard vypadá nádherně, ať má pěšinku kdekoliv. To jí dává svobodu experimentovat. Pěšinkou můžete ovlivnit způsob, jakým budou vlasy rámovat Váš obličej. Pěšinky uprostřed jsou obzvlášť vhodné pro klasické, uhlazené účesy, zatímco pěšinku na straně můžete použít k vytvoření všech možných účesů, vyzývavých, hravých i roztomilých.