Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Účesy vlivných žen

Účesy vlivných žen
Účesy žen, které jsou lidem na očích: šéfka amerického vydání časopisu Vogue Anna Wintour, americká komediální herečka a majitelka talk show Ellen DeGeneres a manželky kandidátů na americké prezidenty Michelle Obama a Ann Romney.
© Getty Images

Zajímá Vás, jaké účesy nosí ty nejúspěšnější, silné a mocné ženy? Ukážeme Vám, co nosí ženy, které jsou každý den na očích veřejnosti. Našimi modelkami jsou manželky politiků, hlavy státu, stejně jako podnikatelky a herečky.

 • Silné ženy mají jednu společnou vlastnost: vědí, jak sami sebe nejlépe prezentovat tak, aby zároveň vyjádřili, kdo jsou a co chtějí. Celková prezentace zahrnuje i účes vlasů. Některé vlivné ženy objevily ten nejlepší účes a vědí více než dobře, jak dobře pro ně pracuje. Za ty roky se jejich účes stal součástí jejich osobnosti a výrazu. Takové účesy jsou téměř součástí jejich soukromé i veřejné osobnosti. Módní královna Anna Wintour je například proslulá nošením svého mikáda již po dlouhé roky.

 • Účesy vlivných žen – Co vše Váš účes prozradí?

  Prosím, podívejte se zblízka na fotografii nahoře uvedených mocných žen (zleva do prava):

 • Anna Wintour:

  Anna Wintour je šéfkou amerického vydání magazínu Vogue a proto jistě patří k velmi důležitým a mocným lidem v módní branži. Za mnoho let se její hladké, po bradu zastřižené mikádo s rovnou ofinou až k obočí, stalo součástí jejího osobního stylu. Fouká si své precizně zastřižené vlasy do hladkého lesku.

  Konce jejích vlasů jsou vyfoukány dovnitř.

  Její účes vyjadřuje dokonalost a disciplínu.

  Přísnost jejího účesu se může zjemnit úsměvem, nebo se může podpořit výrazem studeného odstupu.

 • Ellen DeGeneres:

  54-letá Ellen DeGeneres je ženou mnoha talentů. Své jméno proslavila jako komediantka, majitelka talk show, autorka a také jako herečka. Její životní partnerkou je Portia de Rossi, kterou budete pravděpodobně znát ze seriálu Ally McBeal.

  Její platinově blond vlasy sestříhané na kluka jsou po stranách vyholené. Vlasy nahoře jsou jen o stopu delší.

  Její účes a celkový styl mluví za vše: veselý, smělý a trošičku rošťácký.

  Ellen DeGeneres nosí účes, který se hodí k jejímu svěžímu životnímu stylu a k její práci.

 • Michelle Obama:

  Paní Obamové je nyní 49 let. Je absolventkou práv na Harvardu a převzala roli první dámy Ameriky.

  Michelle Obama nosí své vlasy střižené do mikáda s jemnými vlnami stočenými dovnitř. Některé konce jejích bohatých vlasů se jí přirozeně točí ven. Někdy nosí ofinu na stranu. Její styl ji vynesl na vrchol, přesto stále působí jemně a žensky.

  Podle nás je její účes velmi vhodný pro silné a přirozené ženy jako je ona sama.

 • Ann Romney:

  Ann Romney je ženou současného republikánského kandidáta na amerického prezidenta Mitta Romneyho. Pár má pět dětí a 18 vnoučat. 63-letá Ann Romney se věnuje charitativní práci. Úspěšně si prošla rakovinou prsu a žije s roztroušenou sklerózou.

  Ann Romney si barví své středně dlouhé vlnité vlasy na světlou blond. Vlasy na čele nosí ve velké vlně na stranu.

  Líbí se nám přirozený pohyb jejích vlasů, který podporuje sebevědomý a přirozený vzhled.

  Účes Ann Romney přitahuje pozornost nejen na poli politiky.

   

  Podívejte se na naši galerii, kde najdete další fotografie vlivných žen a jejich účesů.

  Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak učesat banánový drdol, pro případ, že byste potřebovali svým vzhledem zapůsobit velmi profesionálně.

 • Video: Jak učesat banánový drdol

 • Účesy vlivných žen

  Účesy vlivných žen: Oprah Winfrey

  © Getty Images  

  Účesy vlivných žen: Oprah Winfrey

  Oprah Winfrey je dnes nejbohatší afroameričankou ve Spojených státech amerických. I když nebyla první afroamerickou milionářkou, stala se rozhodně vzorem pro bezpočet úspěšných afroamerických podnikatelek. Její účes ukazuje zářivou vitalitu, na které si vybudovala svou velmi úspěšnou kariéru. Oprah Winfrey vypadá jako silná žena se svým afro účesem, stejně jako s uhlazenými vlasy, které má jemně stažené a vyčesané do vysokého culíku.

  Účesy vlivných žen: Angelina Jolie

  © Getty Images  

  Účesy vlivných žen: Angelina Jolie

  Přirozený styl a síla je vlastní Angelině Jolie (38), která je UNHCR ambasadorkou a matkou šesti dětí. Její účes vyhovuje těmto atributům. Její životní styl vyžaduje jednoduchý účes, který nepotřebuje velkou údržbu. Angelina Jolie ráda nosí své dlouhé vlnité vlasy rozpuštěné. Je láskou Brada Pitta.

  Účesy vlivných žen: Lady Gaga

  © Getty Images  

  Účesy vlivných žen: Lady Gaga

  Poslední album popové ikony Lady Gaga (27) bylo platinové. Je také známá svým sociálním cítěním. Newyorská zpěvačka a autorka písní baví své fanoušky a publikum neustále se měnící a často provokativní vizáží. Její účesy odrážejí její zálibu v excentričnosti. Vždy překvapivá a vždy zajímavá. Svůj účes mění od dvoubarevných vlasů se žlutými konci k modrému mikádu, od dlouhých šedých vlasů s tyrkysovými prameny k podstřihům.

  Často nosí paruky, aby vytvořila nevšední dojem. Veřejnost zřídka vidí Lady Gaga v obyčejném účesu, jak je zachycena na levé fotce nahoře.

  Účesy vlivných žen: Jordánská královna Rania

  © Getty Images  

  Účesy vlivných žen: Jordánská královna Rania

  Královna Jordánska Rania je mezinárodně proslulá nejen díky svému oficiálními statutu a jejímu sociálnímu cítění, ale vděčí také své kráse. Její vzhled, chování a účes vyjadřuje její postoj nohama na zemi. Na obrázku má královna Jordánska Rania (43) své dlouhé vlasy částečně sepnuté dozadu velkou zářivou sponou. 

  Účesy vlivných žen: Angela Merkel

  © Getty Images  

  Účesy vlivných žen: Angela Merkel

  Angela Merkel dává přednost konzervativnímu účesu, aby hrála svoji roli na špici německé politiky. Německá kancléřka nosí své vlasy v částečně sestříhaném mikádu s rovnou ofinou. Její styl je jednoduchý, moderní a stojí nohama na zemi. Její účes ji lichotí, a proto jej po dlouhé roky nezměnila.