Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Účesy pro rok 2013: S novým rokem nový účes

Účesy pro rok 2013: Dita von Teese
Dita von Teese nosí svůj drdol na straně hned nad čelem, jako námořnickou čapku. Pokud nemáte na něco takového dostatek vlasů, použijte vycpávku.
© Getty Images

Nebojíte se experimentovat? Pokud jste odpověděla „Ano“, možná ráda vyzkoušíte velký drdol na vršku hlavy připomínající námořnickou čapku, dva barevné spletené copy, objemné nebo extravagantní vlasy. Pro Vás všechny dobrodružné a odvážné, které máte rádi módu, máme několik neobvyklých, zatím neokoukaných účesů na vyzkoušení. Podívejte se, jak hvězdy a modelky nosí tyto nové účesy, které se nám mohou dnes zdát výstřední.

 • Jaký je můj styl? Chci svůj styl tento rok změnit? Takové otázky jsou se změnou roku běžné. Právě v momentě loučení se se starým rokem je vhodný čas využít šanci na nový začátek. Je čas na změnu. Můžete si dát předsevzetí, že změníte svůj styl a zvlášť svůj účes. Když už budete u předsevzetí, nemusíte skončit u plánování nového účesu, můžete zkusit rovnou něco výjimečného. Proto přicházíme s následujícími nápady na výjimečné účesy.

 • Účesy pro rok 2013: Zkuste pro změnu něco nového

  Jeden drdol je fajn, dva drdoly jsou lepší! Neexistuje důvod proč nenosit více než jeden drdol. Na vrcholu a temeni hlavy je přece pro drdoly spousta místa.

  Copy: Nikdy nezapomínejte na tuto báječnou možnost! Zapletené vlasy a prameny mohou být součástí mnoha účesů. Copánky dodají obyčejnému účesu novou dimenzi. Kromě toho existuje mnoho různých druhů zaplétání, jako je francouzský nebo rybí cop.

  Experimenty s tvary: Culíky mohou být zatočené, zkroucené nebo rozdělené skřipečky. Drdoly mohou mít různé tvary, s dírou nebo bez díry uprostřed.

  Pramínky: Barevné pramínky rozzáří každý účes. Pokud chcete nový účes vyzkoušet jen na pár hodin, zkuste řasenku na vlasy. Když se Vám to bude líbit, můžete snadno přejít na permanentní barvu vlasů.

  Ozdoby na vlasy: Vlasové ozdoby jsou často pro styl účesu rozhodující. To platí zejména v případě rozpuštěných vlasů.

  Fotografie účesů v naší galerii ukazují, jak uplatnit naše doporučení.

  Vlasový a make-up stylista Armin Morbach ve svém videu předvádí, jak z krátkého mikáda vytvořit asymetrický veselý podstřih.

 • Video: Jak vytvořit veselý podstřih

 • Galerie: Účesy pro rok 2013 – Odvážné účesy

  Účesy pro rok 2013: Dva zapletené drdoly

  © Getty Images  

  Účesy pro rok 2013: Dva zapletené drdoly

  Tento školácký dívčí styl jsme viděli na módní přehlídce jaro/léto během Fashion Week 2013 v Londýně.

  Styling: Vytvořte nepřesnou pěšinku uprostřed a vlasy na každé straně zapleťte do copu. Pak cop vždy zatočte a vytvořte z něj drdol. Drdol zajistěte skřipcem anebo pinetkou. Trochu vosku na vlasy zabrání poletujícím vlasům.

  Účesy pro rok 2013: Tawfik Mounayer

  © Getty Images  

  Účesy pro rok 2013: Dva barevné paralelní copy

  Tato modelka Tawfika Mounayera představila během Fashion Week v New Yorku pro jaro/léto 2013 uhlazený účes s barevnými copy.

  Styling: Vytvořte pěšinku uprostřed hlavy a oddělte na každé straně pěšinky asi 3 cm široký pramen vlasů. Každý z pramenů zapleťte francouzským způsobem a zajistěte je skřipcem v horní části vzadu na hlavě. S pomocí gelu na vlasy uhlaďte vlasy po stranách. Zajímavé barevné efekty na copech jsou vytvořeny s pomocí barevného pudru.

  Účesy pro rok 2013: Michael Kors

  © Getty Images  

  Účesy pro rok 2013: Kombinace culíku a drdolu

  Michael Kors představil tento účes na módní přehlídce jaro/léto 2013.

  Styling: Uhlaďte vlasy hřebenem dozadu a sepněte je do nízkého culíku. Rozdělte culík s pomocí malých skřipců a zatočte vlasy kolem dokola. Protáhněte konec culíku přes jeho základ a zajistěte konečky pod základem culíku.

  Účesy pro rok 2013: Michael Kors

  © Getty Images  

  Účesy pro rok 2013: spona do vlasů

  Michael Kors nám představil také tento účes.

  Styling: Vlasy umyjte šamponem. Potom je narovnejte s pomocí žehličky na vlasy. Alternativou je použít sadu na narovnávání vlasů. Dříve než umístíte ještě otevřenou sponu, zvedněte vlasy nahoru. Pak nechte vlasy volně spadnout přes spodní část spony. Vlasy ještě před uzavřením spony uhlaďte.

  Účesy pro rok 2013: Oscar De La Renta

  © Getty Images  

  Účesy pro rok 2013: Barevné pramínky

  Modely Oscara de la Renty na new yorské módní přehlídce jaro/léto doprovodily objemné účesy a barvy.

  Styling: Obarvěte několik pramínků v horních partiích vlasů zářivými barvami s pomocí řasenky na vlasy. Pak vytvořte dostatek objemu a učešte si banánový drdol. (Návod na vytvoření banánového drdolu najdete níže.) Tento účes vypadá nejlépe, i když působí poněkud chaoticky.

  Účesy pro rok 2013: Cher

  © Getty Images  

  Účesy pro rok 2013: Extravagantní vlasy

  Cher nosí své vlasy tak, jak jí je příroda nadělila.

  Styling: Vlasy po umytí prokartáčujte. Pěšinka uprostřed dodá účesu styl. Vlasy nad čelem jsou stažené dopředu a do stran.