Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Účesy na udílení cen Zlaté glóby 2013

Přepych Hollywoodu a nadšení při udílení cen Zlaté glóby dosahovalo maxima a očekávání blížících se Oscarů jsou obrovská. Zlaté glóby jsou prestižním oceněním pro herce, herečky a filmové profesionály po celém světě. Hvězdy jako jsou Francesca Eastwood a Jodie Foster vypadaly na červeném koberci úchvatně. V naší galerii vám ukážeme některé dech beroucí účesy z této gala ceremonie.

 • Účesy a Zlaté glóby 2013
  Herečka Francesca Eastwood dobře reprezentovala tradiční hollywoodský luxus. Zářivá spona do vlasů držela její blond vlny na jedné straně.
  © Getty Images
 • Diváci, kteří chtěli vidět počtvrté, jak Ricky Gervais moderuje předávání cen, byli zklamáni. Nicméně ne všichni se těšili na jeho komentáře (ne vždy vychází dobře s celebritami).

 • Účesy a Zlaté glóby 2013
  Na udílení cen Zlaté glóby 2013 sklidily za svoji práci mnoho chvály: Tina Rey a Amy Poehler
  © Getty Images

  Posledně jmenovaná skupina jistě nepostrádala nabroušený jazyk britského hostitele. Za poslední tři roky, kdy předávání cen moderoval, si neodpustil alespoň jeden podpásový úder na každou z „áčkových“ hollywoodských hvězd a celebrit (viz video dole vlevo).

  Ať už byl důvod jakýkoliv, letošní nový přístup byl dobře přijat. Tina Fey (‘Studio 30 Rock) a Amy Poehler (‘Parks and Recreation’) se staly miláčky publika. Zaplavily výroční 70. udílení cen Zlatých glóbů nenuceným šarmem a vtipem. Jistě také pomohlo, že se na ně dalo dobře dívat.

 • Hlídka z červeného koberce: Jednoduché, ale zářící účesy z předávání Zlatých glóbů

  Účes Amy Poehler s drdolem na jedné straně hlavy byl jedním z našich nejoblíbenějších účesů na udílení cen Zlaté glóby 2013 (viz naše galerie). Pokud jde o módu a účesy, mottem večera byla „přirozenost“. Ženy ve světlech ramp na udílení cen Zlaté glóby kombinovaly večerní róby s „neučesanými“, klasickými nebo jemnými, vlnitými účesy. Předvedly, jak atraktivní mohou jednoduché účesy být.

 • Galerie: Atraktivní účesy na předávání cen Zlaté glóby 2013

  Účesy na Zlatých glóbech: Amy Poehler

  © Getty Images  

  Účesy na Zlatých glóbech: Drdol na straně

  Herečka a komediantka Amy Poehler své vlasy ležérním způsobem sepnula do drdolu po straně. Za pozornost stojí stočené vlasy vzadu podél krku. Vlasy jsou stažené na stranu a zároveň točené podél vlastní osy, dříve než se sepnou do drdolu. V jednoduchosti je síla!

   

  Amy Poehler byla nominována na cenu za „nejlepší herečku/komediantku“, ale skončila druhá za herečkou a tvůrkyní filmů Lenou Dunham („Girls“)

  Účesy na Zlatých glóbech: Jennifer Lawrence

  © Getty Images  

  Účesy na Zlatých glóbech: Ležérní vlny vytvořené prsty

  Jennifer Lawrence (‘Terapie láskou’) získala Zlatý glóbus za nejlepší herečku v celovečerním filmu - komedii. Jennifer si zaslouží přinejmenším ještě jedno ocenění za její gala účes. Své mokré vlny a kadeře sepnula do jemného, ležérního, nízkého výčesu.

  Účesy na Zlatých glóbech: Amanda Seyfried

  © Getty Images  

  Účesy na Zlatých glóbech: Dlouhé vlny

  Herečka Amanda Seyfried rozdělila své dlouhé vlasy uprostřed pěšinkou a nechala je rozpuštěné splývat přes ramena v jemných, nevyumělkovaných vlnách.

  Účesy na Zlatých glóbech: Jodie Foster

  © Getty Images  

  Účesy na Zlatých glóbech: Klasické mikádo

  Slavná herečka Jodie Foster byla oceněna cenou za celoživotní přínos. Jodie Foster dává přednost jednoduchým účesům i na gala večer jako je předávání cen Zlaté glóby. Její klasické mikádo s pěšinkou uprostřed má precizní střih. Elegantní účes v kombinaci s jejími fantastickými večerními šaty a šťastným úsměvem je úžasnou volbou.

  Účesy na Zlatých glóbech: Heidi Klum

  © Getty Images  

  Účesy na Zlatých glóbech: Vlny hozené na stranu

  Heidi Klum si své dlouhé blond vlny přehodila přes pravé rameno. Tak ještě více zdůraznila své velké, dobře tvarované kadeře a navíc dala nerušeně vyniknout sofistikovanému střihu šatů na druhém rameni. Tato stylová kombinace nám připadá velmi okouzlující.