Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Okouzlující účesy pro romantické chvíle

Romantické účesy
Selena Gomez ve svých hravých šatech vypadá žensky a romanticky. Jemně učesaný drdol se hodí na schůzku s mužem jejích snů.
© Getty Images

Na romantiku je vhodný čas kdykoliv. Hravé oblečení a něžné účesy mohou snadno přispět k okouzlení během zdánlivě obyčejných akcí jako je večeře s přáteli, spontánní schůzka, kino s partnerem nebo noční dámská jízda. Naštěstí máme nekonečné možnosti při výběru zářivých outfitů a romantických účesů. Hvězdy v naší galerii ukazují několik nádherných příkladů romantického stylu.

 • Stylové ženy se nikdy nepřestanou oblékat a česat romanticky. Je to zábava a působí to jako špetka koření v každodenním životě. První rande je dobrým důvodem, proč vypadat žensky a mít okouzlující účes, ale existují i další dobré příležitosti. Prostě jen zjemněte přísný drdol nebo culík. Pokud jde o svůdnost a inspiraci pro romantiku, jemné linie a hravé účesy nikdy nezklamou.

  Přísné účesy stěží přilákají romantickou náladu. Naproti tomu, jemně rozcuchané kadeře, vlny, drdoly a copy jsou sázkou na jistotu, pokud jde o romantické chvíle. Jemně se pohybující vlasy vypadají hravě a vybízejí k blízkosti.

 • Stylingové tipy pro romantické účesy

  Jemně rozcuchané vlasy vypadají roztomile a lákají k dotykům. Nyní je ten pravý čas nevypadat příliš „organizovaně“.

  Od uhlazených k vlnitým: Kulma, žehlička na vlasy nebo natáčky promění rovné vlasy v něžné vlny. Lak na vlasy s nízkým stupněm fixace udrží vlny krásné, aniž by omezil jejich přirozený pohyb. 

  Vlasové doplňky: Zářivé ozdoby a ozdůbky ve tvaru květin jsou obzvláště efektní. Jsou závěrečnou tečkou vašeho romantického účesu.

  Glamour a nostalgie: Romantické účesy a nostalgické prvky jdou neobyčejně dobře k sobě. Vzpomínkou na dávné časy jsou čelenky, ptačí pera, mačkané vlny a perlové náušnice.

 • Romantické účesy a výběr oblečení

  Vaše oblečení by mělo korespondovat s přirozeným stylem vašeho romantického účesu. Obzvlášť něžně a půvabně vypadají kusy v jemných pastelových barvách z hedvábí, sametu nebo příze. Nadměrné velikosti mohou vypadat velmi lichotivě.

 • Romantické účesy a výběr make-upu

  Přirozené barvy make-upu jsou pro jemný žensky působící styl nejvhodnější. Zvýrazněte své rty jemným růžovým odstínem nebo jen použijte průhledný lesk na rty. Zaměřit byste se měla na oči. Oční stíny ve světle hnědých a béžových odstínech a několik vrstev řasenky přitáhne k vašim očím pozornost. Tvářím dodejte také trochu barvy.

  Armin Morbach ve svém videu předvádí jak vytvořit elegantní účes s použitím vlasových doplňků.

 • Video: Jak vytvořit romantický účes

 • Doufáme, že se v naší galerii necháte inspirovat romantickými účesy.

 • Galerie: Hvězdy a jejich romantické účesy

  Malin Akerman a její romantický účes

     

  Romantické účesy: mačkané vlny

  Herečka Malin Akerman a její romantický účes připomíná nostalgické mačkané vlny, které se ke konci vlasů mění v kadeře. Její blond vlasy jsou ideálně upravené pro romantickou večeři v restauraci.

  Emmy Rossum a její romantický účes

     

  Romantické účesy: copánky

  Emmy Rossum dodává svému účesu romantický nádech díky volně spleteným vlasům, které jsou ležérně vzadu sepnuté. Jemné vlny přidávají tomuto polo-výčesu na pohybu. Je to ideální účes pro pohodový nedělní brunch.

  Emma Stone a její romantický účes

     

  Romantické účesy: šperky do vlasů

  Emma Stone má na sobě květované šaty ve folklorním stylu. Její účes perfektně sedí k jejím šatům. Hravé blond kadeře jsou ozdobené stříbrnou bižuterií nad jejím levým uchem. Je skvěle oblečená a upravená na první schůzku.

  Marisa Tomei a její romantický účes

     

  Romantické účesy: prameny

  Držitelka Oskara Marisa Tomei se vyhnula tomu, aby její drdol působil přísně tím, že nechala jeden silný pramen vlnitých vlasů po straně hlavy. Tento jednoduchý účesový prvek má obrovský efekt. Její drdol najednou působí hravě díky vlasům, které rámují její obličej. Takový účes se hodí na noční dámskou jízdu.

  Dakota Fanning a její romantický účes

     

  Romantický účes s čelenkou

  Vlasy Dakoty Fanning jsou rozdělené uprostřed pěšinkou. Čelenka dodá jednoduchému účesu romantický nádech. Tento účes je ideální pro odpočinkový večer se sledováním filmů.