Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Stylové i zábavné ozdoby do vlasů

Ozdoby do vlasů
Extravagantní vlasová bižuterie, šátky a čelenky propašují do letních účesů etnické prvky. Dolce & Gabbana jsou inspirací k vytvoření takového účesu.
© Fairchild Archive

Když příroda naplno zazáří barvami, co může být přirozenější, než napodobit její zářivé barvy v módě, účesech a doplňcích. Umělecké, zářivé a barevné vlasové doplňky jsou k tomu jako stvořené. Zajímavé čelenky, šátky, perly a romantické ozdoby z květin jsou jen částí vašeho arzenálu. Doufáme, že vás naše účesy s doplňky a bižuterií potěší a budou vás inspirovat.

 • Krásné čelenky, barevné šátky nebo čerstvé vlasové ozdoby přímo z květinářství přinesou letošním letním účesům lesk a umělecký nádech. Nyní můžete popustit uzdu svým uměleckým fantaziím a nečekat jen na festivaly. Vytvořte nejbarevnější, romantickou, divokou a veselou ozdobu do vlasů a užijte si úsměvy kolem vás!

 • Vlasové doplňky a ozdoby: Čelenky

 • Ozdoby do vlasů
  © Getty Images

  Čelenky mohou být součástí jakéhokoliv účesu, ať máte vlasy dlouhé nebo krátké. Stylové čelenky přidají jiskru rozpuštěným vlasům i výčesům od uhlazených po ležérně rozcuchané. Vyzkoušejte je k vytvoření elegantních, romantických nebo hravých účesů.

  Vytvoření objemu: jednoduše vlasy na vrcholu a vzadu na hlavě natupírujte

  Vlevo: Modelky na módní přehlídce Elie Saab v Paříži měly své dlouhé vlasy sčesané dozadu ozdobené čelenkou.

 • Vlasové doplňky: Šátky

 • Ozdoby do vlasů
  © Fairchild Archive

  Vlasové ozdoby ze šátků jsou letošní léto in. Jsou nejen atraktivní, ale mohou posloužit také jako ochrana před UV zářením. Můžete jej nosit jako čelenku, použít jako turban nebo zavázat v retro stylu. Vaše kreativita nezná hranic.

  Vlevo: V zákulisí módní přehlídky Dolce & Gabbana modelky předvedly, jak jim na hlavách barevné šátky sluší.

 • Vlasové ozdoby a exotické účesy

 • Ozdoby do vlasů
  © Getty Images

  Čelenky a šátky jsou atraktivními ozdobami vlasů, za kterými se každý otočí. Zkuste povýšit své účesy a ozdobte je filigránovými ozdobami, protkanými snítkami květin nebo použijte zářivé sponky, aby váš účes půvabně rozzářily.

  Vlevo: Během milánského týdne módy měly modelky Dolce & Gabbana výčesy se složitými doplňky.

 • Vlasový expert Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak učesat výčes a ozdobit jej vlasovými ozdobami.

 • Video: Výčes s vlasovými ozdobami

 • Vlasové doplňky jsou také populární mezi hvězdami a celebritami. V naší galerii vám ukážeme okouzlující letní účesy s kreativními doplňky nebo bižuterií.

 • Galerie: Vlasové doplňky a bižuterie

  Vlasové doplňky a ozdoby: Pěšinka uprostřed

  © Getty Images  

  Vlasové doplňky a ozdoby: Pěšinka uprostřed

  Objevte kouzlo hippie éry: Elisa Sednaoui se svojí třpytivou čelenkou s korálky přesně ví, co se právě nosí. I přes zářivé perly na její čelence má celý účes stále pohodovou atmosféru květinových dětí jako před půlstoletím.

  Vlasové doplňky a ozdoby: Krátké vlasy

  © Getty Images  

  Vlasové doplňky a ozdoby: Krátké vlasy

  Herečka Isabel Lucas si kolem svých na krátko ostříhaných vlasů uvázala černý šátek, který zakrývá celou zadní část její hlavy. Kontrast s jejími blond vlasy je opravdu velmi nápadný. Šátek také poskytuje ochranu před UV paprsky. Krátká nepravidelná ofina vytváří dojem pohodářky.

  Vlasové doplňky a ozdoby: Copánky

  © Getty Images  

  Vlasové doplňky a ozdoby: Copánky

  Florence Welch ráda zdobí své zrzavé vlasy trendy doplňky a ozdobami. Zlaté řetízky se zářivými kameny zvýrazňují její copánky a propůjčují účesu nádech staromódní elegance.

  Vlasové doplňky a ozdoby ve vlnitých vlasech

  © Getty Images  

  Vlasové doplňky a ozdoby ve vlnitých vlasech

  Herečka a modelka Jaime King si ke svým jemným ženským kadeřím vybrala nápadnou, kameny posetou čelenku, která zakrývá celou přední linii vlasů. Taková čelenka je stylovým prvkem, kterému je lepší přenechat veškerou pozornost.

  Vlasové doplňky a ozdoby: Výčes

  © Getty Images  

  Vlasové doplňky a ozdoby: Výčes

  Ležérní účesy v kombinaci s pečlivě vybraným stylovým prvkem, jako je hustá ofina Lily Alen, jsou momentálně moderní. Výčes Lily, s výjimkou barevného šátku zavázaného spíš pro efekt, jinak vůbec nevykazuje žádné známky dokonalosti.

  Vlasové doplňky a ozdoby: Nízký culík

  © Getty Images  

  Vlasové doplňky a ozdoby: Nízký culík

  Na první pohled byste si ozdoby Marion Cottilard v jejích vlasech asi nevšimli, protože čelenka splývá s barvou jejích vlasů. Francouzská herečka a zpěvačka MarionCottilard použila čelenku, aby jí vlasy držela učesané dozadu. Pak si omotala šátek kolem gumičky svého nízko posazeného culíku. Vlasy na vrcholu hlavy jsou natupírované, aby získaly objem.

  Vlasové doplňky a ozdoby: Dlouhé mikádo

  © Getty Images  

  Vlasové doplňky a ozdoby: Dlouhé mikádo

  Elena Perminova přitáhla pozornost ke svému krásnému obličeji a blond vlasům bílou hedvábnou čelenkou s mašlí. Čelenka dodává jejímu jednoduchému ženskému účesu osobité kouzlo a jedinečnost, aniž by narušila elegantní dojem z dlouhého blond mikáda.