Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Svůdné účesy na rande

Účesy na rande
Muž Vašich snů z Vás nespustí oči, pokud budete v krásných šatech a s nádherně ženskými vlnami. Amanda Seyfried je důkazem toho, jak přirozenému půvabu dodat svůdnou sílu a oslnivou krásu.
© Getty Images

Na sv. Valentýna, stejně jako kdykoliv jindy, je dobrý důvod se na schůzku svůdně obléci. Kdo chce na schůzce s mužem svých snů vypadat rozumně, profesionálně nebo strnule? Až se  potkáte, mělo by to jiskřit! V naší galerii uvidíte několik účesů, které okouzlí jeho smysly a zatouží s Vámi utéct. Naše stylingové tipy vám pomohou získat dovednosti k vytvoření každého detailu.

 • Designér Domenico Dolce měl jistě pravdu, když v rozhovoru pro pánský magazínu GQ uvedl: „Zeptejte se kteréhokoliv muže, jak by si přál, aby žena na rande vypadala, a odpoví vám: vysoké podpatky, sexy šaty a pěkný účes...a je to, samozřejmě kromě rtěnky“. Ženy neudělají chybu, když si to vezmou k srdci a budou nosit vysoké podpatky, odhalující šaty, bohatě splývavé pohupující se vlasy a přitažlivý make-up.

 • Účes pro schůzku vašeho života

 • Účesy na rande
  © Getty Images

  Atraktivním účesem na schůzku může být i klasický účes jako je culík v kombinaci s vhodným make-upem a doplňky. Nicméně každá z nás jednou za čas může popřemýšlet, jak vypadat pro svého muže nebo muže svých snů ženštěji a svůdněji. Velké účesy mohou být tou správnou atraktivní volbou. Rozpuštěné vlasy jako má Lana Del Rey na fotce, velký drdol nebo objemné falešné mikádo osloví jeho smysly.

  Obrázek vlevo: Lana Del Rey s velkými vlasy a make-upem ve stylu kočky.

 • Účes na rande: rozpuštěné vlasy, sepnuté nebo drdol?

  Muži mají rádi ženy s plnými červenými rty a dlouhými vlnitými vlasy. Rozpuštěné vlasy jsou proto jeho volbou účesu na rande. Pokud chcete přitáhnout jeho pozornost ke svému obličeji (zvláště ke svým očím a rtům), můžete se rozhodnout své vlasy učesat pryč z obličeje. Jednotlivé pramínky vlasů mohou Váš obličej orámovat. Alternativou je sčesat a uhladit své vlasy dozadu. Přidáním velké vlny zjemníte celkový styl a dodáte mu více ženskosti a svůdnosti. Částečně sepnuté vlasy se mohou stát dobrým kompromisem mezi rozpuštěnými vlasy a výčesem. Jednoduše zvedněte a sepněte jen část svých vlasů a zbytek nechte volně splývat na ramena. Vaše možnosti jsou neomezené. Pamatujte, nový a jiný účes může vyvolat zájem a nové vzrušení.

  V naší galerii vám ukážeme naše oblíbené účesy na rande. Armin Morbach ve svém stylingovém videu odhaluje, jak použít pěnové tužidlo pro tvarování vlnitých vlasů a vytvořit tak jemné splývající vlny bez použití kulmy na vlasy.

 • Video: Jak vytvořit přirozeně vypadající vlny

 • Galerie: Účesy na rande

  Účesy na rande: Sarah Gadon

  © Getty Images  

  Účesy na rande: Částečně sepnuté vlasy

  Sarah Gadon si sepla vlasy do romantického účesu jen na jedné straně. Většina jejích vlasů volně splývá dolů a je možné si s nimi hrát. Toto je skvělý účes pro něžnou dvojhru. 

   

  Styling: Vpracujte do vlasů pěnové tužidlo pro objem účesu a pak vlasy natočte ve vertikálním směru s pomocí kulmy s velkým průměrem. Konec natočeného pramenu vlasů vždy podržte svými prsty. Náhodně natáčejte prameny vlasů dopředu nebo dozadu. Po dokončení vlasy prohrábněte svými prsty a vytvořte tak jemné vlny. Můžete použít pudr pro objem k získání dodatečného objemu. Jednoduše naneste pudr pro objem tam, kde chcete mít objemnější účes.

  Účesy na rande: Dianna Agron

  © Getty Images  

  Účesy na rande: Částečně sepnuté vlasy

  Dlouhé vlnité vlasy Dianny Agron jsou částečně sepnuté do smyslného výčesu. Vlasy po stranách hlavy jsou jemně vytažené nahoru, aby tvořily dojem mladistvé ženskosti.

   

  Styling: Natočte své vlasy s pomocí velkých natáček nebo kulmy s velkým průměrem. Než začnete svými prsty vlasy tvarovat, nechte vlasy zcela uschnout a vychladnout. Na vrchol hlavy použijte pudr pro objem, abyste dodali účesu plnost. Nyní uchopte vlasy po stranách, zvedněte je a zajistěte sponkami vysoko vzadu na hlavě. Sepnuté vlasy upravte prsty, abyste vytvořili ležérní a pohodový účes.

  Účesy na rande: DL 1961 Premium Denim

  © Getty Images  

  Účesy na rande: Nedodělaný cop

  Tento účes jsme objevili na přehlídce DL 1961 Premium Denim a moc se nám nonšalantní styl této modelky líbil.

   

  Styling: Sepněte vlasy nízko u krku na straně a vytvořte ležérní cop. Nechte několik pramínků vlasů rámovat váš obličej, aby účes působil jemněji.

  Účes na rande: Jason Wu

  © Getty Images  

  Účes na rande: Velká uhlazená vlna

  Tuto modelku jsme viděli na přehlídce Jason Wu. Velká uhlazená vlna dodává jinak přísnému účesu dotek svůdnosti.

   

  Styling: Učešte své mokré vlasy rovně dozadu. Pak vytvořte velkou vlnu tak, že budete vlasy tlačit nahoru. Takto vytvořenou vlnu zajistěte skřipcem a vytvořte další vlnu. Nechte vlasy uschnout, dříve než skřipec odstraníte. Vlasy pak sepněte vzadu do culíku a nastříkejte lakem na vlasy pro lesk vlasů.

  Účes na rande: Bérénice Marlohe

  © Getty Images  

  Účes na rande: Divoké vlny

  Hvězda bondovky Bérénice Marlohe dokázala přitáhnout pozornost šaramantního Jamese Bonda (kterého hraje Daniel Craig). Divoké vlny a výrazný make-up očí jsou značkou této francouzské herečky.

   

  Styling: S pomocí kulmy na vlasy natočte úzké prameny vlasů. Naneste vosk na vlasy na své prsty, kterými pak projedete vlasy, aby vlny vypadaly trochu rozcuchaně. Pak hoďte vlasy na jednu stranu a vlasy vzadu na krku zajistěte pinetkami. A je tu nová bond girl!