Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Oscar 2014: Nádherné účesy hvězd

Účesy na předávání Oscarů 2014
Cate Blanchett získala Oscara pro nejlepší herečku za hlavní roli ve filmu Jasmíniny slzy. Na slavnostním předávání měla vlasy učesané do krásných retro vln.
© Getty Images

Oscarová noc je událostí roku pro mnoho uznávaných i teprve vycházejících hvězd filmového průmyslu. Červený koberec, večerní róby a slavnostní účesy přispívají k jedinečné atmosféře a vzrušení. Gala večer spojený s udílením letošních Oscarů byl jistě pastvou pro oči. Zveme vás, abyste se blíže podívali na některé z mnoha krásných účesů filmových hvězd.

 • Gala večer filmového průmyslu se konal 2. března 2014 v Dolby Theatre v Los Angeles. Červený koberec byl připraven pro hvězdy, které měly být oceněny Cenou akademie za zásluhy, jak zní oficiální název „Oscara“. Není zcela jasné, zda přezdívka „Oscar“ pro malou zlatou sošku pochází od jistého režiséra Motion Picture Academy, protože soška vypadala jako jeho strýček Oscar nebo je jméno odkazem na ne zcela důstojné estrádní představení.

  Oscarový večer je tradičně oslavou úspěchů filmového průmyslu, ale také přehlídkou pro každého, kdo ve filmovém byznysu něco znamená. Showbyznys je přirozenou součástí celé akce. Tento rok fotky celebrit zahltily Twitter, Jennifer Lawrence znovu zakopla o svoji róbu, moderátorka Ellen DeGeneres objednala pro všechny pizzu a Leonardo DiCaprio bohužel Oscara nezískal – opět!

 • Dva Oscaři jsou lepší než jeden

 • Účesy na předávání Oscarů 2014
  Matthew McConaughey a Jared Leto získali Oscary za své role ve filmu Klub poslední naděje (Dallas Buyers Club).
  © Getty Images

  Leonardo DiCaprio, dlouholetý miláček publika byl na Oscara nominován po třetí. Akademie mu nicméně zatím prestižní sošku neudělila. Tento rok DiCapria předběhl Matthew McConaughey za hlavní roli v dramatu o přístupu k lékům na AIDS - Klub poslední naděje. Po získání Oscara ve své řeči složil hold svým kolegům nominovaným na stejnou cenu: “Nikde jsem neslyšel nic negativního”.

  Jared Leto byl oceněn Oscarem za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Klub poslední naděje, kde hrál transsexuála. Jared Leto a Matthew McConaughey by mohli také vyhrát cenu „nejlépe oblečený herec“. Oba dva si oblékli bílý smoking, a doplnili jej kontrastním ležérním účesem.

 • Účesy na Oscarech 2014: Půvabné retro vlny

 • Účesy na předávání Oscarů 2014
  Sandra Bullock se svými luxusními na stranu hozenými vlnami.
  © Getty Images

  Retro vlny si oblíbilo mnoho celebrit. Na udílení Oscarů 2014 byl tento účes jasným vítězem. Letošní držitelka Oscara Cate Blanchett si své retro vlny učesala s pěšinkou na straně, zatímco Sandra Bullock si své retro vlny a kadeře nechala splývat přes své pravé rameno. I když Sandra Bullock letos Oscara nezískala, zazářila ve filmu Gravitace, který se svými sedmi Oscary letos triumfoval.

  Doufáme, že se vám budou oscarové účesy z naší galerie líbit.

 • Galerie: Nádherné účesy na udílení cen Oscar 2014

  Účesy na Oscarech 2014: Margot Robbie

  © Getty Images  

  Účesy na Oscarech 2014: Margot Robbie

  Herečka Margot Robbie nás oslnila jako blondýnka z filmu Vlk z Wall Street. Na předávání Oscarů 2014 však dokázala, že jí sluší i tmavá barva vlasů. Své krásné mocca hnědé retro vlny rozdělila rovnou pěšinkou na pravé straně. Tmavá rtěnka a zvýrazněné obočí jsou výraznými prvky a podtrhují celkový elegantní vzhled hodný oscarového večera.

  Účesy na Oscarech 2014: Jennifer Lawrence

  © Getty Images  

  Účesy na Oscarech 2014: Jennifer Lawrence

  Stejně jako v minulém roce se podařilo Jennifer Lawrence přišlápnout si šaty a klopýtnout. Loňský úspěch po zakopnutí se však už neopakoval. Oscar z minulého roku zatím žádného společníka nemá. Mladá herečka možná potřebuje více cvičit chůzi v dlouhých šatech, ale rozhodně má dostatek stylu a nonšalance takové drobné nehody přejít. Její účes z krátkých vlasů odráží její roztomilý ležérní styl.

  Účesy na Oscarech 2014: Olga Kurylenko

  © Getty Images  

  Účesy na Oscarech 2014: Olga Kurylenko

  Olga Kurylenko se na oscarovém večeru objevila v okázalých ostře růžových šatech. Pro kontrast zvolila pro své tmavé vlasy jednoduchý elegantní drdol. Velmi elegantně působily také její náušnice a výrazné líčení.

  Účesy na Oscarech 2014: Karen O

  © Getty Images  

  Účesy na Oscarech 2014: Karen O

  Na letošním udílení cen vystoupila Karen O bez své kapely Yeah Yeah Yeahs. Spolu s Ezra Koenigem zahrála píseň The Moon Song, která je součástí hudby k filmu Ona (Her). Zpěvačka si své tmavé vlasy učesala do velkého nízkého drdolu. Její dlouhá ofina jemně sahá až pod obočí.