Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Super účesy na party

Slavnostní účesy
Kate Peck je se svým rockovým účesem připravená na party.
© Getty Images

Dlouhé party noci si žádají krásné oblečení, vhodné doplňky a samozřejmě také účes, který musí odpovídat správné příležitosti. S radostí Vám ukážeme nádherné slavnostní účesy, které si vybrali hvězdy a celebrity. Video připravené vlasovým expertem Schwarzkopf Arminem Morbachem Vám pomůže, aby Váš účes byl opravdu dokonalý.

 • Těšíte se na noc ve městě, firemní party nebo rozlučku se svobodou? Chceme Vám pomoci najít ten pravý účes, se kterým skutečně budete hvězdou noci. Jednoduše porušte své staré zvyky a vyzkoušejte něco zcela nového. Už jste někdy zkusili uhlazený účes? Možná byste raději své rovné vlasy proměnili v divoké vlny. Copy, drdoly a sepnuté vlasy, s ozdobami nebo bez, mohou dodat Vašemu stylu okouzlující složitost nebo jen špetku rozvernosti.

  Objemné účesy jistě přitáhnou pozornost na každé party. Drdoly, patky, culíky, vlny nebo natupírované vlasy mohou dobře posloužit jako velkoobjemové účesy, ať už se šperky anebo bez.

 • Jak snadno učesat slavnostní účes

  Slavnostní účesy nemusí být složité, ale musí vydržet po celou party. Takový účes musí přežít speciální příležitost a vše, co se může stát cestou tam i cestou domů. Zde je několik tipů, jak Vašemu speciálnímu účesu dodat dlouhotrvající sílu a odolnost.

  Dříve, než začnete svůj slavnostní účes tvořit, použijte extra silné pěnové tužidlo, ochranný sprej proti poškození vlasů teplem a lotion proti krepatění.

  Ještě než vyrazíte na akci, prověřte svůj slavnostní účes doma. Pořádně zatřepejte hlavou, abyste zjistila, zda je účes připravený na tanec a zábavu. Doma můžete vždy několik vypadlých neposlušných pramínků vlasů připevnit.

  Po vytvoření účesu vlasy přestříkejte leskem ve spreji, abyste svému slavnostnímu účesu dodali okouzlující lesk a bezpečnou fixaci.

  Cestou na party Vás může zaskočit nepříjemné počasí, proto si s sebou vezměte svůj oblíbený lak na vlasy, abyste byli připraveni okamžitě napravit škody na Vašem slavnostním účesu.

 • Máte v plánu jít na party v cool rockovém účesu? Armin Morbach ve svém videu ukazuje krok za krokem, jak rychle vytvořit trendy rockový účes.

  Prosím, navštivte naši galerii a podívejte se, jaké slavnostní účesy nosí hvězdy.

 • Video: Jak učesat rockový účes

 • Galerie: Hvězdy se slavnostními účesy

  Slavnostní účesy: Camilla Belle

  © Getty Images  

  Slavnostní elegance: částečně sepnuté vlasy

  Camilla Belle si sepnula své dlouhé vlasy jen částečně. Takový účes se hodí pro každou příležitost, od slavnostní večeře až po gala večer. Vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč, abyste vytvořili dostatečný objem pro tento účes a mohli vlasy na vrcholu hlavy natupírovat. Vlasy se pak sčešou dozadu, bez pěšinky, za uši. Použijte vosk na vlasy, který nanesete až do úrovně očí. Výrazné obočí a celý účes trochu připomíná rockovou éru.

  Slavnostní účesy: Kelly Osbourne

  © Getty Images  

  Rychlý party účes: culík

  Účes Kelly Osbourne je právě tím řešením, když se potřebujete rychle připravit na party. Vytvoření takového culíku zabere méně než pět minut. Vytvořte pěšinku na straně a vlasy na vrcholu hlavy natupírujte, abyste vytvořili dostatečný objem. Vlasy pak sepněte do nízkého culíku. Tento účes vypadá zvlášť dobře, když necháte několik pramínků vlasů venku, aby Vám nedbale rámovaly obličej.

  Slavnostní účesy: Ashley Rickards

  © Getty Images  

  Atraktivní gala účes: Vlasové doplňky přidají na okázalosti

  Herečka Ashley Rickards ("One Tree Hill") ozdobila svůj vysoký drdol slušivou gumičkou ve tvaru mašle, aby mu dodala slavnostní charakter. Vlasové doplňky by měly vždy ladit s celkovým outfitem. Ozdoby do vlasů všeho druhu vždy podpoří slavnostní ráz Vašeho účesu.

  Slavnostní účesy: Jessica Lowndes

  © Getty Images  

  Slavnostní rockový účes

  Specialitou tohoto částečného výčesu je rocková stylová patka. Herečka Jessica Lowndnes vytvořila rockový styl tím, že si na vrcholu hlavy udělala stylovou rockovou patku. Nejdříve je třeba vytvořit po obou stranách na vrchu hlavy pěšinky. Vlasy po stranách, mezi pěšinkou a uchem vždy uhlaďte. Vlasy mezi dvěma pěšinkami zformujte do velké patky a zajistěte konce s pomocí sponek nebo skřipců.
  Slavnostní účesy: Ashley Benson

  © Getty Images  

  Nedokončené vlny na party plnou zábavy

  Herečka a modelka Ashley Benson dává i na večer přednost ležérnímu stylu. Nechává své nepravidelné kadeře, aby jí přirozeně rámovaly obličej. To je zcela nekomplikovaný bezva účes pro party s přáteli. Použijte svou kulmu na vlasy, žehličku nebo natáčky, abyste vytvořili vlny a kadeře. Nechte vlasy vystydnout, dříve než začnete prsty účes upravovat. Jednotlivé prameny vlasů se mohou zvýraznit s použitím vosku na vlasy. Obraťte hlavu vzhůru nohama a zatřepejte hlavou, zatímco budete na vlasy stříkat trochu laku na vlasy. Není nic jednoduššího!