Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Výčesy pro středně dlouhé vlasy

Výčesy pro středně dlouhé vlasy
Rooney Mara si své po středně dlouhé vlasy sepnula do vysoko posazeného drdolu. Vlasy nad čelem jsou ve tvaru mističky stočené přes čelo
© Getty Images

Vlasy dlouhé po ramena jsou vhodné na spoustu skvělých výčesů. V naší galerii Vám ukážeme různé výčesy, od ležérních po slavnostní. S naším návodem krok za krokem budou Vaše účesy stylové a vydrží po celý den.

 • Vlasy po ramena jsou dostatečně dlouhé pro většinu výčesů a zejména pro ty ležérní účesy. Kratší vykukující pramínky vlasů celý účes zjemňují, jinak by mohl účes vypadat příliš přísně.

 • Návod: Drdol Rooney Mara s vlasy ve tvaru mističky přes čelo

  Pokud nosíte své po ramena dlouhé vlasy většinou rozpuštěné v plážových vlnách nebo jako trendy mikádo, možná byste ráda přidala do svého účesového repertoáru několik ležérních a elegantních výčesů. Rooney Mara předvádí, jak takový překvapivý prvek, jako jsou vlasy učesané do tvaru mističky nad čelem, může okořenit starý známý drdol. Jednoduše následujte stylingové instrukce krok za krokem a vytvořte vlastní verzi tohoto účesu.

  Stylingové nástroje: hřeben, lesk ve spreji, gel, gumička, sponky, lak na vlasy

 • Návod k vytvoření účesu:

  1. Vlasy učešte do rovna a naneste lesk ve spreji
  2. Použijte hřeben, abyste oddělila pramen vlasů nad čelem tak, že krátká pěšinka směřuje od vlasové linie k vrcholu hlavy
  3. Naneste na vlasy malé množství gelu, aby se Vám s vlasy lépe pracovalo
  4. Vlasy vysoko vzadu na hlavě sepněte do přísného drdolu. Z dříve odděleného pramene vlasů nad čelem vytvořte tvar mističky a zajistěte vlasy na konci sponkami
  5. Celý účes zafixujte lakem na vlasy

  V naší galerii najdete několik dalších krásných výčesů vhodných pro středně dlouhé vlasy. Návod na jejich vytvoření krok za krokem zde najdete také.

 • Galerie: Výčesy s návodem

  Amber Heard s výčesem

  © Getty Images  

  Amber Heard s výčesem

  Herečka Amber Heard si své středně dlouhé vlnité vlasy sepnula do ležérního drdolu, který končí jen kousek nad krkem.

   

  Styling:

  Naneste suchý šampon a jemně vlasy u kořínků natupírujte, aby vlasy získaly žádaný objem. Pak použijte kulmu na vlasy k vytvoření vln. Vlny zafixujte lakem, aby si udržely tvar. Volně pak po pramenech vlasy vzadu na hlavě připevněte sponkami, aby vytvořily ležérní drdol. Nakonec celý účes zafixujte lakem na vlasy.

  Dianna Agron s výčesem

  © Getty Images  

  Dianna Agron s výčesem

  V jednoduchosti je síla! Dianna Agron je příkladem, jak žensky a krásně působí takový drdol, který lichotí její nalíčené tváři.

   

  Styling:

  Použijte suchý šampon, abyste z vlasů odstranili přebytečný maz. Vlasy sepněte do vysoko položeného drdolu téměř na vrcholu hlavy. U středně dlouhých vlasů přirozeně několik pramínků vlasů unikne a budou jemně rámovat Váš obličej. Pokud dáváte přednost organizovaným výčesům, měla byste použít sponky, abyste tyto pramínky vlasů udržela na svém místě. Podle tvaru obličeje můžete nosit takový drdol s ofinou nebo bez.

  Jaime King s výčesem

  © Getty Images  

  Jaime King s výčesem

  Jaime King použila ozdobnou čelenku, aby její hravý výčes udržela ve správném tvaru.

   

  Styling:

  Vytvořte pěšinku uprostřed a na obou stranách vlasy zapleťte do copu.  Ze dvou spletených copů a ostatních vlasů vytvořte vzadu na hlavě drdol. Před přidáním půvabného doplňku ve formě čelenky vlasy zafixujte lakem na vlasy, aby účes déle vydržel.

  Nicole Richie s výčesem

  © Getty Images  

  Nicole Richie s výčesem

  Módní návrhářka, herečka a autorka Nicole Richie má své středně dlouhé vlasy učesané do banánového drdolu. Dlouhá ofina jí rámuje obličej.

   

  Styling:

  Použijte pudr pro objem a vlasy jemně natupírujte. Vlasy vzadu na hlavě utáhněte do tvaru banánu.  Použijte sponky, aby banánový drdol držel na místě. Dlouhou ofinu vyfoukejte, aby ležérně padala do obličeje.  Pro celodenní fixaci použijte lak na vlasy.

     

  Lily Collins s výčesem

  Klasický nízko posazený drdol Lily Collins s pěšinkou uprostřed je ztělesněním nadčasové elegance tohoto účesu.

   

  Styling:

  Narovnejte vlasy a vytvořte pěšinku uprostřed. S výjimkou jednoho pramenu sepněte vlasy do nízkého culíku u krku, trochu na straně. Nyní konce vlasů podtočte a připevněte sponkami, aby se vytvořil drdol. Vlasy v drdolu roztáhněte do obou stran, aby drdol vypadal širší. Nakonec použijte zbývající pramen vlasů, který obtočíte kolem základny culíku. Tento pramen vlasů zakryje gumičku culíku a dodá elegantní prvek tomuto jinak jednoduchému klasickému drdolu.