Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Účesy matek a jejich dcer

Účesy matek a jejich dcer
Kim Kardashian a její matka Kris Jenner: matka i dcera dobře vědí, jak atraktivně vypadají jejich tmavé vlasy v jednoduchém účesu. Zatímco Kriss Jenner nosí své vlasy nakrátko se šikmo střiženou ofinou, dcera Kim Kardashian si často své vlasy sepne do výčesu s pěšinkou uprostřed.
© Getty Images

Zajímalo nás, zda slavné dvojice matek a dcer nosí podobné účesy nebo zda se dcery vydaly najít svůj vlastní styl a účes. Podívejte se do naší galerie na hvězdné matky s dcerami a zjistěte, zda dcery následují ve vlasovém stylingu kroky svých matek. Jsou matky inspirací, pokud jde o výběr účesu svých dcer?

 • Účesy matek a dcer
  Kate Beckinsale předala geny krásných vlasů své dceři Lily Mo Sheen
  © Getty Images

  Jaká matka, taková dcera! Mnoho mladých dívek protočí oči, když toto rčení už asi po milionté slyší. Často se však tento výrok nevztahuje jen na zděděné vlastnosti, ale také na celý životní styl a výběr stylu. Podoba mezi matkami a dcerami často lidi ohromí. Matky s dcerami také často preferují podobný účes. Na první pohled to sice vypadá, že účes matky a dcery je zcela odlišný. Nicméně na druhý pohled téměř vždy objevíte více podobností než rozdílů. Kdo inspiruje koho?

 • Účes Kim Kardashian, její matky a dalších známých dvojic matka-dcera

  Podívejte se na obrázek Kim Kardashian a její matky Kris Jenner: matka i dcera mají tmavé vlasy. Vlasy Kim jsou dlouhé, zatímco vlasy její maminky jsou ostříhané na krátko. Účes se nemůže víc lišit, ale pokud jde o styl, u obou je jednoduchý, elegantní, prostě stylový.

  Na naší další fotce je Kelly Osbourne a její matka Sharon s vlasy v různých barvách a stylech. Vlasy Kelly jsou do šeda s nádechem levandule. Vlasy Sharon jsou tmavé, zbarvené do červena. Barva vlasů i účes jsou velmi rozdílné, ale obě ženy si viditelně rády barví své vlasy výraznými odstíny.

  Podívejte se na fotky účesů v naší galerii, ve které tentokrát představujeme slavné dvojice matka-dcera. Náš závěr je jednoduchý. Staré pořekadlo, i přes jisté rozdíly, stále platí: Jaká matka, taková dcera!

 • Galerie: Účesy slavných dvojic matek a dcer

  Účesy matek a dcer: Sharon and Kelly Osbourne

  © Getty Images  

  Účesy matek a dcer

  Matka a dcera Sharon a Kelly Osbourne mají podobnou postavu, velikost i výraz tváře. Samozřejmě, že rozdíl v účesu a barvě vlasů je obrovský. Vlasy maminky jsou krátké a tmavě červené. Dcera Kelly nosí vrstvené mikádo s velkými vlnami. Její vlasy jsou obarvené do šedé blond se světle levandulovým nádechem. Celkový vzhled matky a dcery je velmi odlišný.

     

  Účesy matek a dcer

  Georgia May Jagger a její matka nosí své vlasy dlouhé, plážově plavé a vlnité. Georgia May si zvolila ležérní plážové vlny, zatímco vlny a kadeře maminky jsou více tvarované a hozené přes jedno rameno. Výběr účesů je perfektní. Kdybychom to otočili, dcera by ve tvarovaných, na stranu hozených vlnách vypadala starší a plážové vlny by zase její matku udělaly mladší. Možná by to nebyl tak špatný nápad. Maminka by se zřejmě nezlobila, kdyby je s dcerou považovali za sestry.

  Účesy matek a dcer: Kate Hudson & Goldie Hawn

  © Getty Images  

  Účesy matek a dcer

  Jaká matka, taková dcera! Nenašli byste lepší dvojici matka-dcera, kde by toto rčení více platilo, než u Kate Hudson a její maminky Goldie Hawn. Vlasy Goldie jsou možná o něco jemnější než vlasy její dcery. Ale jinak je jejich účes téměř stejný. A to platí obzvlášť, pokud jde o barvu, délku a styl účesu. Obě dvě si našly společný správný styl.

  Účesy matek a dcer: Maria Shriver & Katherine Schwarzenegger

  © Getty Images  

  Účesy matek a dcer

  Tyhle dvě by rozhodně mohly být sestry. Matka Maria Shriver a Katherine Schwarzenegger si své karamelově zbarvené vlasy češou každá po svém. Uhlazený styl Marie Shriver by ale dceři také slušel. Vlnitý účes dcery Katherine by její mamince dodal jemnější vzhled. Takže, vzájemné napodobování účesů není u matek a dcer zakázáno!

  Účesy matek a dcer: Vanessa Redgrave & Joely Richardson

  © Getty Images  

  Účesy matek a dcer

  Vanessa Redgrave je o 28 let starší než její dcera Joely Richardson, ale stěží si všimnete rozdílu v jejich stylu. Obě herečky dávají přednost přirozeně vypadajícím klasickým účesům. Jaká matka, taková dcera! Dcera Joely Richardson se může těšit na to, jak bude za 30 let úžasně vypadat – stejně jako její matka.