Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Styling pro dlouhé vlasy: nechte je rozpuštěné!

Styling pro dlouhé vlasy
Dlouhé vlasy herečky Rachel Bilson jsou na koncích světlejší. Toto populární „ombre“ barvení a letní plážové vlny přitahují pozornost k jejím vlasům
© Getty Images

Nosit dlouhé vlasy stažené do culíku nebo drdolu připomíná organizovaný účes vhodný pro pracovní den. Nicméně, je zajímavější čas od času rozehrát krásu Vašich dlouhých vlasů. Kromě toho Vám to bude mnohem víc slušet, když Vám budou lesklé vlasy proudit kolem ramen. Dlouhé vlasy mohou být upraveny mnoha nekomplikovanými způsoby. Nechali jsme celebrity, aby nám ukázali krásné účesy z dlouhých vlasů. V našem videu uvidíte, jak kreativně a zručně upravit dlouhé vlasy.

 • Dlouhé hedvábné vlasy jsou tak lákavé a tak hebké na dotek. Kdyby bylo na mužích, ženy by nosily své dlouhé vlasy rozpuštěné už pro samotný smyslný zážitek, který byl od nepaměti součástí ženskosti.

  Ženy, na druhé straně, dávají přednost vlasům, které jsou tvrdší na dotek a radši si je v rámci pohodlí stahují do culíků, drdolů a copánků (alespoň to tak tvrdí). Možná se rádi, místo toho, necháte inspirovat mnoha nádhernými styly z dlouhých rozpuštěných vlasů. Takový účes Vám zjemní rysy obličeje a podtrhne tak vaši ženskost. 

  Nezapomeňte nechat své dlouhé vlasy volně v kaskádách padat kolem Vašeho obličeje a ramen. Můžete také vyzkoušet naše stylingové tipy. Potom běžte mezi ven a užívejte si ohlasy lidí kolem Vás.

 • Stylingové tipy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy potřebují hodně péče, aby vypadaly dobře. Před finálním stylingem je důležité používat vhodný šampon a pečující přípravky. Vlasová péče určená pro dlouhé vlasy je vytvořena, aby odpovídala potřebám dlouhých vlasů. Určitě používejte po každém mytí kondicionér.

  I když si chcete nechat narůst delší vlasy, stále byste měla pravidelně nechat zastřihávat konce vlasů. Může to vypadat jako oběť, ale určitě to pomůže udržet Vaše vlasy zdravé. Pravidelné zastřihávání také zabrání roztřepeným konečkům.

  Konce dlouhých vlasů bývají často suché, a proto potřebují alespoň jednou týdně vyživující intenzívní kúru. Přípravky určené pro roztřepené vlasy zacelí konečky citlivých vlasů a dodají jim více pohybu.

  Prameny dlouhých vlasů mají často tendenci padat do obličeje, zvláště když se chcete soustředit na práci. To může být iritující, mírně řečeno. Jednoduchým řešením může být tyto neposlušné pramínky přichytit sponkou.

  Vždy vlasy přestříkejte lakem na vlasy ze vzdálenosti alespoň 20 cm, aby se Vaše vlasy mohly volně pohybovat a zůstaly nadýchané.

  Nezapomeňte na lesk ve spreji, kterým vlasy ošetříte na závěr. Lesk je u dlouhých vlasů velmi atraktivní.

 • Kadeřník hvězd Armin Morbach zde krok za krokem ukáže, jak upravit Vaše dlouhé vlasy. Není to nic komplikovaného.

  Vítejte v naší galerii! Nabízíme hvězdné fotografie celebrit s uhlazenými dlouhými vlasy, vlnitými i luxusními kadeřemi. Variace účesů pro dlouhé vlasy jsou nekonečné.

 • Video: Jak upravit vlasy s pomocí fénu pro pracovní den

 • Galerie: Celebrity s dlouhými vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy: Kate Beckinsale

  © Getty Images  

  Účesy pro dlouhé vlasy: Kate Beckinsale

  Dlouhé nagelované vlasy modelek zazářily na přehlídce nové kolekce návrhářky Miuccia Prada. Kate Beckinsale je následovala. Dlouhé konce jejích vlasů jsou úzce natočené.

   

  Styling: Použijte kulmu na vlasy a vytvořte luxusní vlny tak, že začnete natáčet vlasy asi ve výšce tváře. Potom vytvořte dlouhou rovnou pěšinku, dříve než dáte vlasy za uši. Nyní jste připraveni nanést dostatečné množství gelu na vrchní partie vlasů až po uši.

  Účesy pro dlouhé vlasy: Sophie Monk

  © Getty Images  

  Účesy pro dlouhé vlasy: Sophie Monk

  Tato mladá Australanka dává přednost rozpuštěným vlasů. Její hladké a lesklé vlasy jsou rozděleny uprostřed pěšinkou.

   

  Styling: Pokud chcete mít vlasy jako Sophie Monk, narovnejte své vlasy pramen po prameni žehličkou na vlasy.  Je jednoduší použít blow-dry kit, který narovná vlasy ve dvou krocích na dobu až deseti mytí. Naneste dostatečné množství lesku ve spreji, aby se za Vašimi vlasy lidé otáčeli.

  Účesy pro dlouhé vlasy: Sandra Bullock

  © Getty Images  

  Účesy pro dlouhé vlasy: Sandra Bullock

  Sandra Bullock nosí dlouhé vlasy s extra hustou ofinou, která je střižena hladce do kulata a kopíruje linii jejího obočí. Konce vlasů jsou sestříhané, aby vypadaly moderně.

   

  Styling: Dlouhou ofinu vyfoukejte fénem přes kulatý kartáč. To přidá ofině na objemu. Konce vlasů jsou rovné díky žehličce na vlasy. Nakonec naneste na vlasy trochu lesku ve spreji.

     

  Účesy pro dlouhé vlasy: Lily Collins

  Rapunzel, Rapunzel, spusť dolů své vlasy! (německá pohádka od Bratří Grimmů) Herečka Lily Colling nosí své dlouhé vlnité vlasy rozpuštěné. Tento vlnitý styl u dlouhých vlasů je velmi oblíbený.

   

  Styling: Použijte kulmu na vlasy a vytvořte dlouhé vlny začínající na úrovni ucha. Nepravidelné vlny dělají účes více okouzlující. Pro přirozený vzhled prohrábněte vlasy několikrát svými prsty. Nakonec stačí přestříkat lakem na vlasy.

  Účesy pro dlouhé vlasy: Sofia Vergara

  © Getty Images  

  Účesy pro dlouhé vlasy: Sofia Vergara

  Dlouhé vlasy Sofie Vergara se třpytí v bohatých hnědých odstínech. Takový účes s pěšinkou uprostřed se hodí i na slavnostní příležitosti.

   

  Styling: Vytvořte pěšinku uprostřed hlavy a rozdělte vlasy za uši. Abyste dodali vlasům více pohybu, vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč. Pokud máte přirozeně vlnité vlasy, můžete je narovnat žehličkou na vlasy. Trochu lesku ve spreji na závěr dodá vlasům špetku luxusu.

  Účesy pro dlouhé vlasy: Lana Del Rey

  © Getty Images  

  Účesy pro dlouhé vlasy: Lana Del Rey

  Zpěvačka Lana Del Rey ráda ukazuje své nádherné vlasy. Přirozená krása jejích volně splývajících vlasů, na strany rozdělených a luxusních vln a kadeří v každém případě přitahují pozornost.

   

  Styling: Ručníkem vysušené vlasy rozdělte nejdříve silnou pěšinkou a natočte na velké natáčky. S pomocí fénu natáčky zahřejte. Dejte vlasům čas, aby po vysušení na natáčkách vychladly. Potom teprve natáčky sundejte. Ležérně přehoďte vlasy přes jedno rameno.

  Tip: Můžete také natočit vlasy na natáčky večer a nechat je do rána uschnout.