Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Přirozeně vypadající účesy

Přirozeně vypadající účesy
Tento přirozeně vypadající, trochu romantický výčes je na obou stranách stočený a nedbale přichycený vzadu na krku. Několik pramínků vlasů vpředu může zůstat mimo a rámovat obličej
© Getty Images

Přirozeně vypadající účesy se hodí k našemu modernímu životnímu stylu. Jsou nedbalé, jednoduché a pohodové, ale nejdůležitější je, že se snadno a rychle vytvoří. Doufáme, že fotografie prostých a jednoduchých účesů v naší galerii vás budou inspirovat k vytvoření přirozeně vypadající verze vašeho oblíbeného účesu.

 • V současném uspěchaném světě musí být účesy jednoduché a nekomplikované. Kromě toho, jednoduchý design je výrazem naší doby. Naštěstí máme kolem sebe mnoho okouzlujících a jednoduchých účesů. Nejdůležitější vlastností je jejich snadný styling. Nedokončené účesy můžete jednoduše vytvořit během pár vteřin za použití jen svých rukou a několika moderních stylingových přípravků. Pokud dáváte přednost spleteným vlasům (ať kvůli tomu, že se vám to líbí, nebo je to ve vaší profesi vyžadováno), můžete si své vlasy stočit nebo splést a vytvořit tak jeden z mnoha jednoduchých výčesů. Všechny „nedodělané“ účesy jsou přirozeně ze své podstaty rozcuchané. Nechte několik pramínků vlasů vyklouznout z jinak organizovaného výčesu, drdolu nebo culíku, dokonce i copy by měly postrádat kapku ze své rovné dokonalosti. Nechte vlasy vykukovat, kde chtějí, abyste je mohla svými prsty občas vrátit na své místo. Pokud si myslíte, že váš účes potřebuje dodat osobitý výraz, můžete vždy použít nějakou ozdobu jako vlasový doplněk.

 • Pět kroků k přirozeně vypadajícímu účesu

  Nejdůležitější vlastností přirozeně vypadajících účesů je jejich jednoduchost a fakt, že malé pramínky vlasů budou rámovat váš obličej. To znamená, že stylingové přístroje jako jsou žehličky na vlasy, kulmy a fény zůstanou studené a nepoužité na svém místě. Pro přirozeně vypadající účesy jsou tím nejlepším stylingovým nástrojem vaše ruce. Stylingové přípravky byste také měli použít jen střídmě. Použijte jen nenápadné stylingové pomocníky. Možná můžete svým vlasům dodat trochu lesku.

  Jak vytvořit přirozeně vypadající účes:

  1. Umyjte své vlasy a pak je učešte hřebenem s širokými zuby nebo vykartáčujte.

  2. Nechte své vlasy přirozeně uschnout na vzduchu.

  3. Naneste si do dlaní malé množství vlasového vosku a vlasy svýma rukama prohrábněte.

  4. Pokud nechcete nechat vlasy rozpuštěné, sepněte je do pohodového culíku nebo drdolu.

  5. K dodání lesku použijte extra lesklý lak na vlasy.

  Tip: Přirozeně vypadající vlasy mohou také vypadat matně. Pokud dáváte přednost matnému vzhledu, použijte stylingovou pastu pro matné vlasy místo vosku a lesku ve spreji.

 • Make-up v jemných zemitých tónech béžové, hnědé a světle růžové nebo tělové barvě bude přirozené účesy doplňovat nejlépe.

  Doufáme, že fotky přirozeně vypadajících účesů z naší galerie vás budou inspirovat ke kreativitě. Možná přijdete na spoustu svých vlastních pohodových a velmi moderních nedokončených účesů.

 • Galerie: Přirozeně vypadající účesy

  Přirozeně vypadající účesy: Mikádo s čelenkou

  © Getty Images  

  Přirozeně vypadající účesy: Mikádo s čelenkou

  Toto krátké vlnité mikádo je tak jednoduché jak je krásné. Tenká čelenka dodává tomuto přirozeně vypadajícímu účesu osobitý charakter.

  Přirozeně vypadající účesy: Felicity Jones

  © Getty Images  

  Přirozeně vypadající účesy: Volně sepnutý culík

  Felicity Jones rozdělila své vlasy uprostřed a sepnula je nedbale do culíku. Dlouhá ofina byla rozdělena uprostřed a učesána do stran. Několik málo pramínků vlasů hravě rámuje její obličej.

  Přirozeně vypadající účesy: Cody Horn

  © Getty Images  

  Přirozeně vypadající účesy: Klasický culík bez pěšinky neboli přirozený stylový účes bez ofiny

  Cody Horn použila své prsty k uhlazení svých vlasů dozadu, kde je sepnula do culíku. Pár pramenů vlasů, které unikly, rámuje její obličej a přidává tomuto přirozenému a velmi ženskému účesu na ještě větší přirozenosti

  Přirozeně vypadající účesy: Dianna Agron

  © Getty Images  

  Přirozeně vypadající účesy: Polodlouhé vlasy s nepravidelnou pěšinkou

  Dianna Agron je mistryní nedokončených účesů! Pěšinka je nepravidelná a vlasy jsou nedbale přes čelo hozené na stranu. Vlasy jsou učesány za uši, ale několik pramenů vlasů volně vypadává mimo, aniž by musely zpět. Konečky jejích středně dlouhých blond vlasů se ohýbají dovnitř i ven, jak se jim chce.

  Přirozeně vypadající účesy: Emilia Clarke

  © Getty Images  

  Přirozeně vypadající účesy: Vlnitý účes z 80. let

  Emilia Clarke si učesala vlasy přes čelo na stranu proti směru přirozeného růstu jejích tmavých vlnitých vlasů. Tak účes nejlépe získá potřebný objem a plnost. Jemný a ženský účes je připomínkou 80. let.