Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Letní účesy s poutavými doplňky

Doplňky pro váš letní účes
Katy Perry se rozhodla sladit svůj outfit a všechny své doplňky do modra. Modrá květinová čelenka v jejích na stranu hozených vlasech působí vesele a je roztomilým detailem
© Getty Images

Různé typy čelenek, šátků a sponek mohou dodat účesu jedinečnou náladu nebo vytvořit umělecký prvek. Doplňky jsou nejen krásné, ale také praktické. Zatímco Vám dovolí vyjádřit svůj styl nebo momentální náladu, drží Vaše vlasy tam, kde chcete. Experimentování s doplňky otevírá možnosti ukázat kreativitu a hravou stránku Vaší osobnosti.

 • Vlasové ozdoby mohou být vyrobeny z různých materiálů a liší se stylem od náladových kousků po drahé a umělecké kusy. Tady máte příležitost vyjádřit svůj styl a vytvořit nové účesy podle svých představ. Samozřejmě, že módní návrháři nemohou při tvoření svých kolekcí tuto příležitost opominout. Tuto sezónu jsme viděli mnoho modelek předvádět kreativní použití vlasových doplňků. Rádi bychom vás inspirovali s naší fotogalerií účesů s nejzajímavějšími doplňky.

 • Kreativní doplňky pro letní účesy

  V módě se stává, že praktičnost někdy pokulhává za krásou. Umělecké a krásné doplňky jsou vždy okouzlující, když jsou praktické a také funkční. Nejlepší vlasové ozdoby jsou krásné, drží náš účes a ještě jsou výrazem našeho stylu. Zdobení vlasů a hlavy je prastarým zvykem žen, stejně jako mužů. Existuje samozřejmě mnoho stylů a možností. V současnosti se doplňky používají většinou ke zdobení drdolů, hladkých účesů, copů, ale také vlnitých a kudrnatých hlav. Stejně jako v pradávných dobách, ženy stále používají ke zdobení svých vlasů krásné přírodní nebo umělecké ozdoby jako jsou květy, pírka, textil, sponky a bižuterii.

 • Galerie: Letní účesy s vlasovými doplňky

  Letní účesy s doplňky: Holy Ghost

  © Getty Images  

  Letní účesy s doplňky: Ležérní plážové vlny se šátkem

  Existuje mnoho barevných doplňků do vlasů. Velmi populární jsou velké potištěné šátky v jasných sytých barvách. Takové šátky vypadají obzvlášť krásně v kombinaci s ležérními plážovými vlnami. Tento styl předvedla značka Holy Ghost.

  Letní účesy s doplňky: Isabel Lucas

  © Getty Images  

  Letní účesy s doplňky: Uhlazené vlasy s korálkovou čepičkou

  Tento model je skvělou volbou na festivaly a letní party. Isabel Lucas si ozdobila své uhlazené blond vlasy rafinovanou korálkovou čepičkou. Krása vkusně naaranžovaných jednoduchých korálků v kombinaci s elegantním účesem nemůže nepřitáhnout pozornost.

  Letní účesy s doplňky: Shermine Shahrivar

  © Getty Images  

  Letní účesy s doplňky: Ležérní vlnité vlasy s řetízky v orientálním stylu

  Modelka Shermine Shahrivar si naaranžovala perličkové řetízky v orientálním stylu přes čelo a dlouhé vlasy. Tento účes připomíná pohádky tisíce a jedné noci. Perličky dodávají jejím dlouhým vlnitým vlasům luxusní výraz.

  Letní účesy s doplňky: Michelle Yeoh

  © Getty Images  

  Letní účesy s doplňky: Drdol ozdobený jedinečnou bižuterií

  Herečka Michelle Yeoh nosí svůj drdol ozdobený speciálně vytvořeným jedinečným kusem vlasové ozdoby ve tvaru motýla. Vlasová bižuterie nádherně ladí s barvou jejího náhrdelníku. Motýl ve vlasech společně s náhrdelníkem dodávají jejímu vzhledu slavnostní charakter
  Letní účesy s doplňky: Karen Walker

  © Getyy Images  

  Letní účesy s doplňky: Vysoký drdol s uvázaným šátkem

  Drdoly s uvázanými šátky se mohou nosit na pláž i na party. Designérka Karen Walker předvedla vysoko vyčesaný drdol se šátkem uvázaným podél vlasové linie, který je zavázaný uprostřed čela. Podobný typ účesu můžete vytvořit s pomocí různě barevných šátků, které také můžete zavázat kdekoliv na hlavě.

  Letní účesy s doplňky: Zapletený cop s čelenkou

  © Getty Images  

  Letní účesy s doplňky: Zapletený cop s čelenkou

  Čelenky rozmanitých barev vyrobené z různých materiálů jsou velmi rozšířeným vlasovým doplňkem. Mohou vypadat jednoduše a elegantně nebo hýřit barvami, blýskat se a přitahovat pozornost. Tato modelka z přehlídky Valentino má jednoduchou čelenku s jedním copem hozeným na stranu. Čelenky se hodí téměř ke každému účesu