Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Dokonalý svatební účes dříve než řeknete „Ano“

Svatební účesy
Pro váš svatební den se hodí jen ty nejelegantnější účesy. Stylové dlouhé mikádo s velkými vlnami působí moderně. Toto nádherné mikádo má také tu přednost, že je snadné k učesání.
© Getty Images

Naplánovat dokonalou svatbu není maličkost. Neexistují žádné nepodstatné detaily.  Podstatou je mít vše dobře promyšlené a naplánované, a to platí také pro váš účes. Asi čtyři týdny před vaším velkým dnem byste měla začít své vlasy na něj připravovat. Stále ještě máte čas změnit názor na dokonalý svatební účes. V naší galerii nabízíme několik krásných účesů pro nevěsty včetně návodu k jejich vytvoření.

 • Jen několik málo událostí v životě může překonat váš svatební den. Holčičky i dívky sní o tomto perfektním dni svého života. Samozřejmě chtějí při této příležitosti vypadat co nejlépe. Pro nevěstu to znamená vybrat ty pravé svatební šaty, které budou nejen krásné, ale také budou vyjadřovat její styl. To samé platí také pro svatební účes. Nevěsty mohou vybírat z nepřeberných možností a mohou se řídit svými vysněnými představami. Nevěsta a ženich mohou dávat přednost volně splývajícím vlasům, elegantně vyčesanému drdolu nebo sofistikovaně spleteným vlasům. V tento den je výběr jen na vás. Jakýkoliv styl je povolen, pokud byl předem dobře vybrán a proveden.

 • Těšíme se na dokonalý svatební účes:

 • Účes nevěsty – čtyři týdny před svatbou

  Existuje spojení mezi tím, jak dobře vypadáme a jak dobře se cítíme. Správný účes může náš dobrý pocit z velké části ovlivnit. Svatební účes je obzvláště důležitý. Nespěchejte s výběrem správného účesu pro tento velmi významný den vašeho života.

  Máte v plánu dát si trvalou nebo je vaším oblíbeným účesem stylový krátký sestřih? Možná byste si ráda nechala vlasy prodloužit. Nebo si jednoduše necháte zastřihnout konečky svých vlasů, aby vypadaly zdravě. Vaše kamarádky vám budou chtít dělat poradkyně a pomohou vám vybrat styl, který se hodí k vám, a také ke stylu vašich svatebních šatů.

  Účes nevěsty – tři týdny před svatbou

  Asi tři týdny před svatbou, poté, co jste si vybrala svůj vysněný účes, byste se měla sejít se svým kadeřníkem. Možná se nebudete ve svém novém účesu nebo s novým střihem cítit dobře, takže budete mít čas se se svým novým nebo zdokonaleným účesem sžít.

  Účes nevěsty – dva týdny před svatbou

  Nic se nevyrovná lesku zářících vlasů a nic nezkazí dojem tak, jako částečně vybledlá barva vlasů s odrosty u kořínků.

  Nejvhodnější dobou pro oživení barvy vlasů jsou právě dva týdny před svatbou. Nyní je správná doba rozhodnout se, zda chcete použít semipermanentní nebo permanentní barvu na vlasy. Nejdůležitějším faktorem při rozhodování je, zda budete s výsledkem spokojená. Krátce před svatbou není čas na odvážné experimenty. Jednoduše vyberte svůj oblíbený barevný odstín. S čerstvě obarvenými vlasy jste nyní připravená vybrat také správný make-up a účes. Užijte si to!

  Účes nevěsty – jeden týden před svatbou

  Výčesy stále ve svatebních účesech vedou. Elegantní velké drdoly, romantické zapletené účesy a natupírované výčesy ze 60. let jsou také velmi populární. Pokud chcete vybočit z davu, chce to trochu odvahy. Možná máte chuť vyzkoušet něco více extravagantního. Účesy inspirované 40. a 60. lety mohou být právě tím, co hledáte.

  Jistě budete klidnější, pokud si svůj vybraný účes asi týden před svatbou vyzkoušíte. Pro jistotu možná budete chtít nacvičit každý stylingový krok. Tak se vyhnete nervozitě před svatebním obřadem

  Účes nevěsty – jeden den před svatbou

  Nejvhodnější je umýt si vlasy den před svatebním obřadem. Druhý den budou vaše vlasy obzvlášť krásné a poddajné. Vlasy vyfoukejte hlavou vzhůru a vpracujte do nich trochu pěnového tužidla. Tak svým vlasům dodáte objem a pohyb a uchráníte svůj svatební účes na dlouhé hodiny neporušený.

 • Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak učesat elegantní výčes ozdobený doplňky.

 • Video: Jak učesat výčes ozdobený doplňky

 • Podívejte se, zda najdete svůj svatební účes v naší galerii. Návod k vytvoření účesu je součástí galerie.

 • Galerie: Nádherné svatební účesy

  Svatební účes: Mischa Barton

  © Getty Images  

  Svatební účes: Ležérní drdol ze šedesátých let

  Která nevěsta by nechtěla ve svůj svatební den vypadat atraktivně jako Brigitte Bardot? Herečka a příležitostná modelka Mischa Barton předváděla svatební šaty Rosa Clara s vyčesaným drdolem z 60. let.

   

  Styling: Dříve než se vrhnete do tvoření vzrušujícího drdolu ze šedesátých let, vlasy v zadní části hlavy nahoře natupírujte (podívejte se na odkaz na konci této stránky). Nechte několik pramenů vlasů mimo drdol volně splývat po stranách kolem obličeje, abyste docílila jemnějšího ženského vzhledu

  Svatební účes: Julianne Hough

  © Getty Images  

  Svatební účes: Romantické copánky

  Julianne Hough vypadá sladce s jejími krásně zapletenými vlasy na vrcholu hlavy. Nevěsty, které dávají přednost romantickým svatbám, si tento atraktivní účes zamilují. Perly, květiny nebo stužky mohou tento účes ozdobit tak, aby působil ještě více romanticky.

   

  Styling: Vytvořte dlouhou podélnou pěšinku a na jedné straně hlavy rozdělte vlasy do tří stejně širokých pramenů. Vlasy zapleťte do francouzského copu blízko u hlavy směrem odshora dolů k uchu a dále ke krku. Pokud máte dlouhé vlasy, můžete pokračovat se zapletením jednoduchého copu. Ten pak zasunete pod zapletené vlasy a zajistíte skrytými sponkami.

  Svatební účes: Dlouhé vlnité mikádo

  © Getty Images  

  Svatební účes: Dlouhé vlnité mikádo

  Toto dlouhé vlnité mikádo ve stylu 50. let je trendy a vypadá elegantně. Takový svatební účes bude vyhovovat těm, kdo mají rádi jednoduchost.

   

  Styling: Vlny vytvoříte s pomocí kulmy. Dříve než vlasy pramen po pramenu natočíte, vpracujte do nich pěnové tužidlo pro vlnité vlasy. Nakonec s pomocí prstů vytvarujte požadované vlny. Pokud máte ráda „neučesaný“ styl, vlny rozčešte hřebenem se širokými zuby.

  Svatební účes: Jennifer Hawkins

  © Getty Images  

  Svatební účes: Elegantní drdol

  Jennifer Hawkins má jednoduchý drdol v horní části hlavy. Jednoduchý styl jako je tento, je stále mezi svatebními účesy favoritem. Tento extra velký drdol je jednoduché učesat.

   

  Styling: Vyčesejte vlasy nahoru a použijte vycpávku do drdolu, abyste vytvořili tento slavnostní extra velký drdol.

  Svatební účes: Carolina Herrera

  © Getty Images  

  Svatební účes: Klasický uhlazený účes

  Závoje vypadají nejlépe na jednoduchém účesu. Na našem obrázku jsou vlasy rozdělené uprostřed pěšinkou a uhlazené k hlavě. Jednoduchý uhlazený účes doplňuje svatební přehlídku od Caroliny Herrera.

   

  Styling: Použijte žehličku na vlasy, abyste před vytvořením dlouhé přesné pěšinky uprostřed vlasy zcela narovnali. Gel na vlasy pomůže udržet vlasy na svém místě. Vlasy svažte do prostého culíku dole na krku. Tento účes se hodí také pro krátké vlasy.

  Svatební účes: Vera Wang

  © Getty Images  

  Svatební účes: Symetrický účes

  Máte ráda extravagantní svatební účesy? Tento účes je možná právě tím, co hledáte. Je kombinací slavnostního účesu s velkými vlnami a částečného výčesu. Modelky na přehlídce Vera Wang předvedly nové svatební šaty v kombinaci se symetrickými částečnými výčesy.

   

  Styling: Nejdříve použijte pudr pro objem. Vytvořte přesnou pěšinku uprostřed hlavy a vlasy v přední části hlavy rozdělte na dva stejně velké prameny. Tyto dva prameny vlasů natupírujte a pak z nich směrem dozadu vytvořte objemné tvary. Pro optimální fixaci zajistěte sponkami a přestříkejte lakem na vlasy.