Schwarzkopf Professional
Vlasový styling

Pánské účesy z milánského Fashion Weeku 2013

Účesy pro muže 2013
Všimli jste si trendového účesu pro model Z Zegna? Vlasy po stranách jsou sestříhané strojkem. Poté byly učesány do různých směrů a na místě drží za pomoci gelu. Bellissimo!
© Getty Images

V polovině ledna všichni fanoušci módy sledují italské město módy Miláno, kde Milano Moda Uomo každoročně nadchne diváky a designéry pánské módy. Užijte si náš výběr skvělých pánských účesů pro sezónu podzim/zima 2013.

 • Laici vždy potřebují nějaký čas, aby si zvykli na přehlídku módy pro příští podzim a zimu. To chápeme! Vždyť letošní zima se teprve chystá zasypat nás sněhem. Na druhé straně je vždy vzrušující vidět, co si pro nás top návrháři připravili, nebo v tomto případě, co připravili pro muže.

  Díky módním přehlídkám se dozvíme o budoucích trendech a získáme inspiraci, která nám pomůže najít osobitý styl. Časy, kdy vidět to nejnovější z nejaktuálnější nadcházející módy bylo privilegiem hvězd a celebrit, jsou pryč. Někdy se stává, že módní tajemství přestanou být tajemstvím dlouho předtím, než jsou odhalena na módní přehlídce.

 • Pánské účesy 2013: Jaký je trend?

  Nemohli jsme se nabažit módy a účesů na přehlídkových molech v Miláně. Emporio Armani, Gucci a další talentovaní módní návrháři předváděli nejen fascinující nové modely, ale také úchvatné nové účesy. Modelové vypadali úžasně s krátkými vlasy i s dlouhými vlnitými vlasy na vrchu. Jejich přirozeně vypadající účesy měly pěšinku na straně. Často vlasy padaly do obličeje v podobě na straně hozené ofiny. Rozcuchané verze tohoto účesu jsou rozhodně v kurzu. V naší galerii vám ukážeme účesy, které jsme si oblíbili.

 • Galerie: Pánské účesy 2013 z Milano Moda Uomo

  Pánské účesy 2013: Roccobarocco

  © Getty Images  

  Pánské účesy 2013: Obrovská vlna

  Tento gentlemanský účes má vkus rytířů v lesklé zbroji. Tento rokoko barokní model vlasů je rozdělen na straně a nabízí objem a pohyb. Vlasy nahoře jsou učesány na stranu do velké jemné vlny.

  Pánské účesy 2013: Emporio Armani

  © Getty Images  

  Pánské účesy 2013: Krátké vyfoukané vlasy

  Vlasy u tohoto modelu Emporia Armani vypadají ležérně a přesto dobře upraveně. Husté vrchní vlasy sahají až k uším. Jsou ležérně sčesány dozadu. Podobného objemu dosáhnete, když použijete šampon nebo pěnové tužidlo pro objem a vlasy vyfoukáte přes kulatý kartáč. Naneste malé množství vosku na vlasy, abyste zvýraznili některé prameny vlasů.

  Pánské účesy 2013: Gucci

  © Getty Images  

  Pánské účesy 2013: Vrstvené s pramínky

  Gucci vytvořil tento ideální účes pro muže s jemnými vlasy. Vrstvený střih je sčesaný dopředu a na stranu přes vrchol hlavy. Jednotlivé pramínky vlasů jsou zvýrazněné za pomoci vosku na vlasy.

  Pánské účesy 2013: Emporio Armani

  © Getty Images  

  Pánské účesy 2013: Pěšinka na straně

  Tento model pro Emporia Armani představuje krásný klasický účes s pěšinkou na straně. Krátký střih je ideální pro muže, kteří chtějí moderně pojmout svůj tradiční účes.

  Pánské účesy 2013: Etro

  © Getty Images  

  Pánské účesy 2013: Dlouhé ofiny na straně

  Módní dům Etro uvedl tento poněkud žensky vypadající účes s dlouhou šikmou ofinou na straně.

  Pánské účesy 2013: Fendi

  © Getty Images  

  Pánské účesy 2013: Husté rozcuchané vlasy

  Rozcuchané vlasy jsou stále v kurzu. Tento model pro Fendi fashions má velmi husté vlnité vlasy s úžasným leskem. Pudr pro objem pomůže vytvořit takový účes (jednoduše si naneste pudr do dlaní a vpracujte do vlasů poblíž kořínků). Pak použijte kapku vosku na vlasy, kterým s pomocí špiček prstů zvýrazníte jednotlivé pramínky. Tak dodáte rozcuchaným vlasům tvar.