Schwarzkopf Professional
Regenerace vlasů

Mladistvé účesy

Omlazující vlasové účesy
Rose Byrne je o krok napřed. Za několik let si díky tomuto mikádu s plnou ofinou nikdo na její věk nevzpomene.
© Getty Images

Někteří lidé vypadají od přírody mladší než jsou, zatímco jiní s tím mají dost práce. Vlasy a účes hrají velkou roli v celkovém vzhledu a ovlivňují to, jak ostatní vnímají náš věk. Pokud jste překročili pomyslný práh a smířili se s několika vráskami, máme pro Vás několik návrhů na střihy a styling. Armin Morbach ve svém videu popisuje jeden z nejpopulárnějších účesů, který Vás omladí.

 • Existuje mnoho omlazujících účesů. Některé z nich jsou velmi populární stylingovou klasikou pro mladé i starší. Jste na správném místě, pokud chcete objevit tajemství, jak se svým účesem vypadat mladší.

 • Jak ubrat účesem několik let

  Výrazný, cool, mladý, jemný a energický – to vše jsou vlastnosti mladistvého účesu. Cool nebo výrazné krátké střihy vlasů mohou proto i zralým ženám propůjčit mladistvý šmrnc. Výrazné krátké střihy vlasů vytváří dojem sebevědomí a síly.

  Přirozenost je také známkou mladistvého účesu. Asymetrické střihy ofiny vypadají jemně a mohou také zakrýt několik vrásek od smíchu. Jemné vlny (např. plážové vlny) zjemní výraz obličeje a jsou proto také dobrou volbou pro zralé ženy. Drdoly a culíky vypadají lépe, když jsou učesány ležérně s několika pramínky, které necháte padat kolem obličeje. Dlouhé vlasy dokážou obzvlášť dobře skrýt několik vrásek. Nicméně středně dlouhé vlasy nebo i kratší mikádo může posloužit stejně a také vypadá energicky. Vrstvené střihy poskytují vlasům objem a pohyb a propůjčí Vám velmi vitální vzhled. Ležérně učesané copy zjemní Váš vzhled a dodají Vašemu účesu okouzlující mladistvé detaily.

  Nejlepšími omlazujícími barvami vlasů jsou svěží a teplé barvy. Měděné tóny jsou dobrým příkladem a stejně také další teplé hnědé odstíny (jako mocca). Pokožka zpravidla vypadá v kombinaci s takovými jemnými živými barvami vlasů svěže. Pokud si nejste správnou barvou jisti, můžete svůj výběr konzultovat s vlasovými odborníky Schwarzkopf, kteří Vám pomohou se na poprvé rozhodnout správně.

  Culíky jsou právě teď stylové. Nově znovu stažený culík působí velmi mladistvě. Vlasový expert Schwarzkopf Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak nejlépe učesat stylový culík.

  V naší galerii můžete objevit svůj nový účes. Hvězdné celebrity představují rozmanité omlazující účesy, od vrstvených střihů až po ležérně sepnuté drdoly.    

 • Video: Jak učesat stylový culík

 • Galerie: Hvězdy prezentují omlazující účesy

  Omlazující účesy: Heidi Klum

  © Getty Images  

  Omlazující účesy: jemná pěšinka uprostřed

  Jemné ze všech stran: pěšinka uprostřed, dlouhé vlasy rozdělené na strany a jemné vlny. Heidi Klum ví, jak vypadat mladě a krásně.

  Omlazující účesy: Dianna Agron

  © Getty Images  

  Omlazující účesy: drdol

  Přirozený účes vytváří dojem mladistvého vzhledu. Dianna Agron bude i za 30 let v takovém ležérním drdolu se středně dlouhou patkou hravě sčesanou na stranu stále vypadat atraktivně.

  Omlazující účesy: Michelle Williams

  © Getty Images  

  Omlazující účesy: střih na kluka

  Cvičení dělá mistra: mnohé zralé ženy si nechávají stříhat vlasy nakrátko, protože to zdůrazní jejich smělé sebevědomí. Michelle Williams ukazuje, o kolik mladší může i mladá žena v takovém energickém účesu vypadat.

  Omlazující účesy: Kristin Cavallari

  © Getty Images  

  Omlazující účesy: copánky

  Kristin Cavallari vypadá jako holčička se svým zapleteným copem do tvaru rybí kosti, spuštěným přes jedno rameno a vytaženými prameny vlasů, které jí padají do obličeje.

  Omlazující účesy: Karen Elson

  © Getty Images  

  Omlazující účesy: měděné zrzavé vlasy

  Karen Elson má barvu vlasů, kterou nepřehlédnete. Měděná barva vlasů dodává jejímu vzhledu mladistvý náboj, který jí bude slušet i v padesáti.