Schwarzkopf Professional
Barvení vlasů

Trendy barva vlasů: Jahodová blond

Jahodová blond
Kdo by mohl přehlédnout krásu Belly Thorne s jejími jahodově zrzavými vlasy? I když barva jejích vlasů není tak ohnivá, jak zrzavá jindy bývá, jistě si zaslouží pozornost.
© Getty Images

Světlá blond a ohnivě červená jdou ruku v ruce, aby vytvořili smyslnou jahodově červenou barvu vlasů. Sluneční světlo dodává jahodovým vlasům zářivé hravé odlesky. Bella Thorne je tou pravou ambasadorskou pro tento originální odstín. Ukážeme vám, jak dosáhnout té správné kombinace blond a zrzavé a navrhneme několik obzvláště okouzlujících účesů pro načervenalé blond vlasy.

 • Každá barva vlasů má svoji zvláštní krásu a nabízí se v nespočetných odstínech a tónech. Jahodová blond se svojí lehkostí a fascinujícím třpytem způsobeným odrazem světla přináší také jiskru vzrušující ohnivě červené. A to teď hned. Trendsetteři, kteří přicházejí s novými trendy, jsou obzvlášť nadšení z blond vlasů s lehce červenými akcenty. Výběrem jahodové blond barvy vlasů můžete opravdu udělat dojem.

 • Jahodová blond: je to ta pravá barva pro vás?

  Jahodová blond se vyznačuje většinou světle plavou barvou vlasů, kterým dominují načervenalé tóny. Některé odstíny jahodové blond mohou mít také podobu trendy světle měděných tónů. Kdokoliv se světlou narůžovělou pletí bude v jahodově plavých vlasech vypadat úchvatně.

 • Jahodová blond: jak sladit oblečení a líčení

  K jahodovým blond vlasům se dobře hodí všechny barvy. Můžete vyzkoušet světle červené šaty, růžové tričko nebo zelené sako a budete působit maximálně svěžím a mladistvým dojmem. Tlumené barvy zase nechají zazářit barvě vlasů a zanechají celkově elegantní dojem. To samé platí pro líčení. K jahodovým blond vlasům se hodí všechny typy líčení od toho téměř nepostřehnutelného až po zářivé barvy, od přirozeného stylu až po kouřové oči a výrazný make-up hodný jeviště.

 • Jak vytvořit skvělé odstíny jahodové blond

  Při barvení vlasů na jahodovou blond bude výsledek záviset na původní barvě vašich vlasů. Barevný výsledek bude nejlepší, pokud je přirozená barva vašich vlasů světlejší než jahodová blond. Pokud je barva vašich vlasů tmavší než doporučená řada původních odstínů, bude výsledná jahodová blond barva méně intenzívní.

 • Vhodná péče pro jahodové blond vlasy

  Jahodové blond vlasy musí zářit, aby působily dramaticky. Speciální péče o vlasy zajistí, aby načervenalá barva neztratila svůj půvabný lesk. Jelikož jahodová blond barva vlasů patří stále mezi blond odstínyčerveným nádechem, doporučujeme používat řadu vlasové péče vytvořenou pro blond vlasy.

  Bella Thorne v naší galerii předvádí účesy, které jsou přehlídkou krásy jahodově blonďatých vlasů.

 • Galerie: Novou oblíbenou barvou vlasů je jahodová blond

  Jahodová blond: hravý culík

  © Getty Images  

  Jahodová blond: hravý culík

  Dlouhá ofina je rozdělená uprostřed. Je napojená na pramínky vlasů, které po stranách rámují obličej Belly Thorne. Nízko posazený culík splývá přes jedno rameno. Náctiletá herečka a zpěvačka ráda dává na odiv své mládí. Na „Gold and Glamour“ party, která se konala na zámku Marmont, se objevila v mladistvém culíku. Její růžový svetřík jen podpořil dojem jahodově plavých vlasů. A převážně jemný make-up přitáhl pozornost k jejím tmavým očím. 

   

  Jahodová blond: umělecké copánky

  © Getty Images  

  Jahodová blond: umělecké copánky

  Kratší vlasy splývající přes čelo po stranách ležérně rámují obličej Belly Thorne, zatímco malé pramínky se dotýkají jejích ramen. Delší vlasy jsou zajímavě zapletené a vytvářejí vzadu na hlavě mohutný drdol. Spletené vlasy zdůrazňují zářivost jejích jahodových blond vlasů. Několik světlejších blond pramínků vytváří zajímavé akcenty.

  Jahodová blond: ležérně na stranu hozené vlasy

  © Getty Images  

  Jahodová blond: ležérně na stranu hozené vlasy

  Na premiéře scifi filmu „Divergent“ se Bella Thorne rozhodla pro ležérní účes s nepřesnou pěšinkou a vlasy hozenými přes rameno.  Tento účes ukazuje divočejší stránku jahodových blond vlasů. Jednotlivé tenké copánky si zasluhují pozornost, stejně jako její obličej s tmavě kouřovýma očima a zářivě oranžovými očními stíny. Líčení oční chytře kontrastuje s jejím svěžím ležérním účesem.

  Jahodová blond: moderní drdol

  © Getty Images  

  Jahodová blond: moderní drdol

  Bella Thorne navštívila nominační party akademie se svou kolegyní Lupitou Nyong`o v ležérně učesaném drdolu. Krátká pěšinka uprostřed a vlasy ležérně splývající po stranách obličeje a přes čelo dodávají tomuto pohodovému a zároveň slavnostnímu účesu šmrnc. Bohatě zářící jahodová blond a svěží make-up doplňují celkový svěží vzhled.

  Jahodová blond: drdol s čelenkou

  © Getty Images  

  Jahodová blond: drdol s čelenkou

  Na večeři „Guess and Harper`s Bazaar“ v Londýně si mladá herečka a zpěvačka zvolila černou čelenku, aby svému drdolu dodala zcela nový vzhled. Její dlouhá ofina splývající až pod obočí a několik pramínků rámujících po stranách její obličej zvýrazňují celkový nonšalantní styl.

  Jahodová blond: romantické vlny

  © Getty Images  

  Jahodová blond: romantické vlny

  Jemné vlny rámují obličej Belly Thorne na premiéře jejího nového filmu „Blended“. Takové vlny a jemně růžové šaty společně tvoří romantickou image. Přirozeně vypadající „nahý“ make-up a jahodové blond vlasy vytvářejí odlehčený harmonický dojem.