Schwarzkopf Professional
Barvení vlasů

2012 Trend: Karamelové vlasy

Karamelové vlasy
Herečka Lauren Conrad ("The Hills") vypadá ohromně se svými vlasy lesknoucími se v jemné barvě espresso macchiato
© Getty Images

Karamel je krásným barevným odstínem mezi béžovou blond a zlatavě hnědou. Už jen název Vás okouzlí bohatou sladkostí a šarmem. Podívejte se, jak hvězdy umí nosit karamelové odstíny, jakým střihům tato barva sluší a jaký make-up nejlépe doplní tyto zářivě teplé karamelové tóny.

 • Karamelová barva na vlasy připomíná crème brulée, karamely a espreso macchiato. Tato barva je sladká jako karamelový požitek. Muži milují syté a zářící odstíny vlasů. Zkuste trendy barvu a Vaše kamarádky zezelenají závistí při pohledu, jak Vaše nová barva přitahuje pozornost lidí v okolí. Přitahují Vás také bohaté zlaté odstíny? Rádi Vám ukážeme jak se obarvit a nosit sladké odstíny karamelu.

 • Nejlepší účesy pro karamelové odstíny

  Karamel je jemný odstín a stejně tak i účesy, hodící se k této barvě, jsou jemné. Pro karamelové vlasy jsou vhodné všechny typy vln a kadeří. Prsty vytvořené vlny Lauren Conrad skvěle doplňují její karamelovou barvu vlasů a Nicky Hilton kombinuje svůj barevný tón s kadeřemi vyčesanými do vývrtky. Volně sepnuté výčesy a spletené vlasy jemně podtrhují přirozenou krásu karamelových odstínů. Méně vhodné jsou ostré, strohé nebo unisex střihy, podstřihy a geometrické tvary.

 • Barvení Vašich vlasů do karamelova

  Pokud máte světlé až středně plavé vlasy, použijte k dosažení požadovaného karamelového odstínu barvu na vlasy.

 • Hodí se barva Vaší pleti ke karamelovým odstínům?

  Karamelová barva vlasů se nejvíce hodí ke světlé a bledé pleti se žlutavým nebo zlatým nádechem.

 • Jak sladit make-up s karamelovou barvou vlasů

  S obličejem orámovaným světle zlatavou září karamelových vlasů budete potřebovat dostatek řasenky, očních linek a rtěnky, aby Váš obličej nevypadal moc bledě. Černá řasenka, černé oční linky a rtěnka v různých odstínech červené dodají tváři barvu a výraz. Pokud je Vaše pleť trochu opálená a není tak bledá, můžete vyzkoušet růžovou rtěnku anebo použijte pouze přirozený make-up v teple béžových a světle hnědých odstínech.

  Podívejte se na různé styly s karamelovými vlasy v naší galerii. Ukážeme Vám hvězdy s karamelově obarvenými vlasy v kombinaci s rozmanitými střihy a styly make-upu.

 • Galerie: Hvězdy s karamelově obarvenými vlasy

  Whitney Port s karamelovými vlasy

  © Getty Images  

  Karamelové vlasy: Whitney Port

  Whitney Port záři s jemnými vlnami v teplých tónech karamelové barvy. Make-up zvolila v jemných přirozených odstínech.

  Nicky Hilton s karamelovými vlasy

  © Getty Images  

  Karamelové vlasy: Nicky Hilton

  Nicky Hilton je jen o něco menší celebrita, o trochu méně blond a o trochu méně známá než její sestra Paris. Nicky se rozhodla pro přirozenou karamelovou barvu vlasů, cestičku na střed a výborně vytvarované vlny pro velmi harmonickou celkovou image.

  Léa Seydoux s karamelovými vlasy

  © Getty Images  

  Karamelové vlasy: Léa Seydoux

  Nedbale zapletený cop herečky Léi Seydoux zdůrazňuje přirozený vzhled její karamelových vlasů. Použila jahodově červenou rtěnku jako barevný akcent.

  Sarah Jessica Parker s karamelovými vlasy

  © Getty Images  

  Karamelové vlasy: Sarah Jessica Parker

  Plážové vlny a karamelová barva vlasů jsou bezkonkurenční a velmi mladistvou kombinací. Její make-up v přirozených barvách je velmi poutavý.

  Miley Cyrus s karamelovými vlasy

  © Getty Images  

  Karamelové vlasy: Miley Cyrus

  Karamelové vlasy mohou vypadat sladce nebo drze. Vše záleží na vašem stylu. Miley Cyrus kombinuje sladké karamelové vlasy s okouzlujícími vlnami a výrazným make-upem, ke kterému patří ohnivěčervené rty a černé kouřové oči.