Schwarzkopf Professional
Barvení vlasů

Styling krátkých blond vlasů

Kurzhaarfrisuren blond
Charlize Theron se odvážně rozloučila se svou dlouhou hřívou a zvolila krátký střih. Byl to dobrý nápad, protože krátký pixie střih zvýrazňuje její lícní kosti a rozzářil také její oči.
© Getty Images

Kdo říká, že dlouhé vlasy vypadají ženštěji než krátké? A od kdy? Krátké vlasy jsou právě teď in a zároveň vypadají svůdněji než kdy předtím. Ženský blond odstín dodá celému účesu zářivý vzhled. Čtěte dál, pokud se chcete nechat inspirovat nejlepšími krátkými střihy pro blond vlasy.

 • Mohlo by se téměř říci, že krátké vlasy se stávají novým ideálem krásy. Stále více žen se loučí se svými dlouhými hřívami a volí radikální střih. S takovým účesem, nejen že vypadají sebevědoměji než dříve, ale také se cítí volnější a jsou neuvěřitelně atraktivní.

  Tento účes se hodí speciálně pro světlé vlasy. Díky pěknému blond odstínu jsou vlasy plné lesku a vyzařují čistou touhu po životě.

 • Styling krátkých blond vlasů: Střih vhodný pro každý tvar obličeje

  Téměř každá žena může nosit své vlasy nakrátko, pokud se vezme v úvahu tvar jejího obličeje.

 • Oválný obličej: Tento tvar obličeje je považován za ideální, protože se dobře hodí k čemukoliv. Obzvlášť dobře mu sluší samozřejmě i krátké vlasy, které zvýrazní obličej. Nejlepším příkladem je Charlize Theron a její rozcuchaný skřítkovský účes.

  Hranatý obličej: Hranatému obličeji obzvlášť sluší proužky nebo ofiny, protože zjemní jakékoliv ostřejší rysy obličeje.

  Kulatý obličej: Účesy, které vizuálně obličej prodlouží, jsou pro kulatý obličej ideální. Například bohaté mikádo je skvělé, protože opticky obličej v horní části prodlužuje.

 • Krátké střihy absolutně potřebují vhodný make-up. Pečlivý a žensky působící make-up bude pro tento účes dokonalou tečkou.

  Ty nejatraktivnější krátké účesy pro blond vlasy jsou v naší galerii a vlasový expert Armin Morbach vysvětluje, jak můžete poškozené vlasy proměnit v zářivou hřívu.

 • Video: Jak proměnit poškozené vlasy v hlavu plnou zářivého hedvábí

 • Galerie: Styling krátkých blond vlasů

  Styling krátkých blond vlasů: Rachael Taylor

  © Getty Images  

  Styling krátkých blond vlasů: Rachael Taylor

  Elegance a klasika dobře vystihují tuto australskou herečku. Rachael Taylor nosí téměř pánský střih, díky kterému vypadá jakkoliv, jen ne jako muž. Její krásné rysy obličeje jsou díky tomuto střihu výraznější. Kouřový makeup očí je tou správnou volbou pro tento atraktivní účes.

  Styling krátkých blond vlasů: Robin Wright

  © Getty Images  

  Styling krátkých blond vlasů: Robin Wright

  Robin Wright si vybrala sportovní variaci skřítkovského pixie střihu. Dlouhá ofina rámuje její obličej a zvýrazňuje ostře řezané rysy. Přirozené tóny make-upu tento vybraný vzhled hezky doplňují.

  Styling krátkých blond vlasů: Dianna Agron

  © Getty Images  

  Styling krátkých blond vlasů: Dianna Agron

  Nemusí to být vždy super krátký střih. Střih herečky Dianny Agron je dobrým příkladem trendy krátkého střihu vlasů. Mikádo s ofinou dodává jejím vlasům objem a prodlužuje její obličej.

  Styling krátkých blond vlasů: Michelle Williams

  © Getty Images  

  Styling krátkých blond vlasů: Michelle Williams

  Když pomyslíme na krásný krátký sestřih, okamžitě nás napadne Michelle Williams. Tato herečka byla jednou z prvních, která se zbavila svých loken a oprášila blond pixie střih. Zde je vidět, že vlasy vpředu zůstaly dlouhé přes obličej a strany jsou krátké a sčesané dozadu.

  Styling krátkých blond vlasů: Jessie J

  © Getty Images  

  Styling krátkých blond vlasů: Jessie J

  Jessie J nosí velmi krátké vlasy v platinové blond. Je to velmi výrazný účes, už proto, že vlasy těžko mohou být ještě kratší. Make-up může být také nápadný, aby zvýraznil požadovaný intenzívní styl.

  Styling krátkých blond vlasů: Jessica Stam

  © Getty Images  

  Styling krátkých blond vlasů: Jessica Stam

  Od dlouhých ke krátkým, od černé k blond – Jessica Stam chtěla kompletní změnu a výsledky jsou skvělé. Její nový krátký účes je plný energie a působí tak přirozeně, že i experimentální efektní mix kudrn a uhlazených stran vypadá kouzelně.