Schwarzkopf Professional
Barvení vlasů

Make-up pro ženy s černými vlasy

Make-up pro ženy s černými vlasy
Herečka a zpěvačka Lovi Poe ví, jak si vybrat ten správný make-up, který podpoří její přirozeně černé vlasy
© Getty Images

Černé vlasy potřebují speciální péči. To zahrnuje také přizpůsobení make-upu, který podpoří specifickou krásu černých vlasů. Podle zvoleného make-upu mohou ženy s tmavými vlasy působit záhadně a svůdně nebo okouzlit svou elegancí. Hvězdy v naší galerii předvádějí krásné účesy a make-up pro ženy s černými vlasy. Podívejte se, jak tmavé vlasy a styl make-upu mohou vyjádřit Vaši osobnost!

 • Make-up žen s tmavými vlasy by měl být v teplých odstínech. Tak se vyhnete hrubým linkám a stereotypu ve stylingu. Ženám s černými vlasy také velmi sluší rtěnky v tmavých nebo naopak světlých barvách.

 • Make-up pro ženy s černými vlasy: stíny udají ten správný tón

  U žen se světlou pletí může být kontrast mezi pokožkou a tmavou barvou vlasů obrovský. Podpořit takové přirozené barvy by mohlo vést ke vzhledu ducha. Pokud je pokožka přirozené hnědá nebo velmi živá, neměl by chybět v arzenálu žádné černovlasé ženy bronzový pudr (tónovač) a tvářenka, aby pokožku rozzářily teplými barvami.

  Make up by měl zdůraznit buď ústa nebo oči. Černá řasenka a oční stíny nejlépe přitáhne pozornost k výrazným očím. Červená nebo  rtěnka v barvě ovoce udělá tu samou práci pro rty.

 • Make-up pro ženy s černými vlasy: správná linka obočí

  Obarvěte své obočí o něco světlejším odstínem, než jsou Vaše tmavé vlasy, abyste získali měkčí výraz. Jemné linky a jemné hnědé odstíny jsou dobrou volbou.

  Doufáme, že naše galerie hvězd Vás bude inspirovat, abyste rozzářili své tmavé vlasy.

 • Galerie: Make-up pro ženy s černými vlasy

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Abigail Spencer

  © Getty Images  

  Make-up pro ženy s černými vlasy: teplé růžové odstíny

  Abigail Spencer nosí make-up v přirozených barvách, které ladí s jejími černými vlasy. Používá hnědé oční linky a černou maskaru, aby rozzářila své oči. S růžovou rtěnkou a zdravíčky vypadá její make up a černé vlasy jemně a přirozeně.

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Anabelle Acosta

  © Getty Images  

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Ovocně barevné rty

  Herečka Anabelle Acosta používá bronzový pudr, aby zvýraznila linie svého obličeje. Make up očí zůstává decentní, takže důraz zůstává na jejích výrazných ovocně barevných rtech. Její make up jde s tmavými vlasy ruku v ruce.

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Hilaria Thomas

  © Getty Images  

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Nahý vzhled

  Hilaria Thomas zvýrazňuje své oči s pomocí jemných odstínů hnědé. Rty a pleť zůstávají v jemných tělových barvách.

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Selita Ebanks

  © Getty Images  

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Tmavá pleť

  Modelka Selita Ebanks zaměřuje svůj make up na své tmavé oči. Černé linky zvýrazní její oči. Jako protiklad působí její rty, které jsou v uklidňující barvě červeného santalového dřeva.
  Make-up pro ženy s černými vlasy: Fivel Stewart

  © Getty Images  

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Výrazné obočí

  Fivel Stewart představuje ideální make up pro večerní příležitost. Rty mají barvu červeného ovoce, její lilkové oční stíny se také velmi dobře hodí k tmavým vlasům a pro večerní příležitosti. Velmi výrazná linka jejího obočí mluví sama za sebe.

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Pace Wu

  © Getty Images  

  Make-up pro ženy s černými vlasy: Světlá pokožka

  Pace Wu má velmi jemnou a světlou pleť. Na své rty používá pouze balzám na rty. Oči jsou zvýrazněné linkami v tmavé barvě. Její obočí je naprosto přirozené bez jakýchkoliv úprav.