Schwarzkopf Professional
Barvení vlasů

Krásné účesy pro černé vlasy

Černé vlasy
Modelka Jessica Stam byla možná unavená tím, že byla blondýnka, a tak si obarvila své vlasy na černo a získala tak velmi krásný přirozený účes.
© Getty Images

Některé účesy vypadají u žen s černými vlasy obzvlášť přitažlivě. Naše hvězdné modelky ukazují ty nejkrásnější z těchto účesů.

 • Celebrity nás nepřestávají překvapovat svými novými barvami vlasů a novými účesy. Velmi často nás také inspirují k vyzkoušení nového účesu. Jessica Stam a další hvězdy nedávno vyvolaly zájem o vlasy obarvené na černo. Zajímalo nás, jaké je mít tak atraktivní černé vlasy jako naše celebrity, které jsme sledovali

 • Jak vypadat nejlépe s černými vlasy

  Černé vlasy vypadají úžasně! Vyjadřují dospělost a svádí k záhadnosti a extravaganci. Velmi bledá nebo jemně opálená pokožka zvýrazní vzhled černých vlasů. V ideálním případě by černé vlasy neměly převažovat nad ostatními rysy v obličeji. Tmavé vlasy by proto neměly padat do obličeje a nejlépe vypadají v culíku nebo v drdolu. Středně dlouhé tmavé vlasy se mohou dávat za jedno nebo za obě uši. Ofina by neměla být příliš dlouhá nebo hustá. Dlouhé černé vlasy mohou kaskádovitě padat dozadu na ramena, pokud zrovna nepreferujete momentálně velmi populární účes na stranu.

  Černé vlasy jsou častěji spojovány se stylovou elegancí, spíše než s romantickými či hravými účesy. Proto zapletené nebo natočené černé vlasy vypadají trochu staromódně a moc obdivu nevyvolají.

  Jednoduché čisté střihy a tvary jsou pro černé vlasy mnohem vhodnější než romantické nebo hravé účesy. Geometrické střihy, rovná mikáda, rovné ofiny nebo uhlazené vlasy jsou pro černé vlasy ideální. Vlnité černé vlasy by měly splývat ve velkých, dobře tvarovaných vlnách, tak jak ukazuje Lana Del Rey v naší galerii s černými účesy.

  Doufáme, že Vás budou ukázky našich černých účesů inspirovat (podívejte se na účesy hvězd v naší galerii).

 • Galerie: Účesy pro černé vlasy

  Černé vlasy: Olivia Munn

  © Getty Images  

  Černé vlasy: Olivia Munn

  Olivia Munn si své tmavé vlasy sčesala dozadu a sepnula je do culíku. Kromě toho, že je to praktické a velmi atraktivní, se tento účes pro tmavé vlasy obzvlášť hodí. S tím nikdy nemůžete udělat chybu.

  Černé vlasy: Rooney Mara

  © Getty Images  

  Černé vlasy: Rooney Mara

  Rooney Mara si rozdělila ofinu svých tmavých vlasů asymetricky a precizně si ji učesala do stran.

  Černé vlasy: Lana Del Rey

  © Getty Images  

  Černé vlasy: Lana Del Rey

  Přirozená barva vlasů zpěvačky Lany Del Rey je blond. Poté, co nosila své vlasy chvíli obarvené na zrzavo, obarvila se na hnědo a pak na černo. Tmavé vlasy jí velmi sluší.

  Černé vlasy: Krysten Ritter

  © Getty Images  

  Černé vlasy: Krysten Ritter

  Ofina Krysten Ritter zakrývá její celé čelo. Ofina je střižena celkem krátce a dokonce je po stranách o něco kratší, aby nepůsobila příliš těžce.

  Černé vlasy: Crystal Renn

  © Getty Images  

  Černé vlasy: Crystal Renn

  Černé vlasy jdou velmi dobře dohromady s čistými geometrickými střihy a asymetrickými účesy. Zde má Crystal Renn vysoko vyčesaný drdol na straně hlavy.
  Černé vlasy: Shenae Grimes

  © Getty Images  

  Černé vlasy: Shenae Grimes

  Shenae Grimes shromáždila svoje černé vlasy do běžného, ležérního drdolu.