Schwarzkopf Professional
Barvení vlasů

Hvězdy s černými vlasy

Farbtrend Schwarz
Modelka Leigh Lezark bývala blondýnkou, ale nyní má vlasy černé.
© Getty Images

Mnoho hvězd nedá na černou barvu dopustit a jsou oddané svých tmavým hřívám. Existuje také skupina nových fanoušků této barvy vlasů, která zvolila kompletní proměnu od světlé po tmavou. Ukážeme vám ty nejhezčí celebrity, které chtějí vypadat jako Sněhurka    

 • “Černá jako noc” říkají dnes ženy, když mluví o své barvě vlasů. Například Leigh Lezark odvážně obarvila své světlé vlasy na tmavě černou. I když její přirozenou barvou vlasů je blond, ebenová ji také velmi sluší. Světlá pleť, černé vlasy a odvaha experimentovat z ní v módním světě udělaly skutečnou stylovou ikonu.

 • Elegantní, tajemná, jiná – trendy černá

  Také další hvězdy si vyzkoušely tmavou barvu vlasů. Nezáleží na tom, jestli jste tmavým vlasům věrní, nebo to zkoušíte po prvé – image Sněhurky propůjčí charisma každému.

  Krátké, dlouhé, vlnité nebo rovné, s ofinou nebo bez – důležité je, že jsou černé.

  V naší galerii vám ukážeme několik nejhezčích celebrit a obdivovatelek tmavé barvy vlasů.

 • Galerie: Hvězdy s černými vlasy

  Hvězdy s černými vlasy

  © Getty Images  

  Hvězdy s černými vlasy : Rebecca Dayan

  Její změna na černé vlasy nebyla zdaleka tak velká jako u Leigh Lezark. Francouzská herečka Rebecca Dayan, která změnila svoji tmavě hnědou barvu za černou, nosí své vlasy nonšalantně rozpuštěné, jakoby tak vypadaly odjakživa.

  Hvězdy s černými vlasy

  © Getty Images  

  Hvězdy s černými vlasy: Daisy Lowe

  Ofina je pro britskou modelku Daisy Lowe něco jako podpis, stejně jako její dlouhé černé vlasy. Její účes perfektně ladí s její alabastrovou pletí, kterou zvýrazňuje vhodný make-up. Silné oční linky ve stylu sedmdesátých let přidávají celému vzhledu na přitažlivosti.

  Hvězdy s černými vlasy

  © Getty Images  

  Hvězdy s černými vlasy : Audrey Tautou

  Po té, co Audrey Tautou natočila film “Amelie”, stala se mezinárodní hvězdou. Ale přesto o této Francouzce s tajemným úsměvem víme tak málo. Černé vlasy zvýrazňují její tajemnou přitažlivost, i když kudrnaté mikádo jí naopak dodává rozpustilý vzhled.

     

  Hvězdy s černými vlasy: Eva Green

  Bílá jako sníh, rudá jako krev a černá jako eben – nikdo neztělesňuje Sněhurku tak dobře jako Eva Green. Tato herečka je tak nepřístupně krásná a její tmavé vlasy dávají skutečně vyniknout jejím modrým očím.

  Hvězdy s černými vlasy

  © Getty Images  

  Hvězdy s černými vlasy: Rooney Mara

  Pokud jde o vlasy, tato herečka ráda zkouší nové věci: světlé nebo tmavé, dlouhé nebo krátké, dokonce i trendy dvou tónový účes, který Rooney měla ve filmové roli. Ale stejně se vždy vrací ke svým tmavým loknám, které nikdy nezklamou. Rooney Mara s tmavými vlasy vyzařuje téměř magickou auru, která jí propůjčuje výjimečně okouzlující vzhled.

  Hvězdy s černými vlasy

  © Getty Images  

  Hvězdy s černými vlasy: Krysten Ritter

  Tmavé vlasy mohou vypadat i opravdu hravě. S velmi úsporným make-upem a světlou pletí, jak to nosí Krysten Ritter, vypadá se svojí dlouhou černou hřívou úplně pohodově.

  Hvězdy s černými vlasy

  © Getty Images  

  Hvězdy s černými vlasy: Selma Blair

  I když má Selma Blair aktuálně zrovna blond vlasy, stále je naděje, že se vrátí ke své vyzkoušené a skutečné černé barvě vlasů. Změna je dobrá, ale černé vlasy vypadají na této herečce opravdu atraktivně a nám se moc líbí.