hairstyles-with-hair-accessories
Vlasový styling | Tipy a triky

Stylové i zábavné ozdoby do vlasů

Když příroda naplno zazáří barvami, co může být přirozenější, než napodobit její zářivé barvy v módě, účesech a doplňcích. Umělecké, zářivé a barevné vlasové doplňky jsou k tomu jako stvořené. Zajímavé čelenky, šátky, perly a romantické ozdoby z květin jsou jen částí vašeho arzenálu. Doufáme, že vás naše účesy s doplňky a bižuterií potěší a budou vás inspirovat.

Krásné čelenky, barevné šátky nebo čerstvé vlasové ozdoby přímo z květinářství přinesou letošním letním účesům lesk a umělecký nádech. Nyní můžete popustit uzdu svým uměleckým fantaziím a nečekat jen na festivaly. Vytvořte nejbarevnější, romantickou, divokou a veselou ozdobu do vlasů a užijte si úsměvy kolem vás!

Vlasové doplňky a ozdoby: Čelenky

Ozdoby do vlasů
© Getty Images

Čelenky mohou být součástí jakéhokoliv účesu, ať máte vlasy dlouhé nebo krátké. Stylové čelenky přidají jiskru rozpuštěným vlasům i výčesům od uhlazených po ležérně rozcuchané. Vyzkoušejte je k vytvoření elegantních, romantických nebo hravých účesů.

Vytvoření objemu: jednoduše vlasy na vrcholu a vzadu na hlavě natupírujte

Vlevo: Modelky na módní přehlídce Elie Saab v Paříži měly své dlouhé vlasy sčesané dozadu ozdobené čelenkou.

Vlasové doplňky: Šátky

Ozdoby do vlasů
© Fairchild Archive

Vlasové ozdoby ze šátků jsou letošní léto in. Jsou nejen atraktivní, ale mohou posloužit také jako ochrana před UV zářením. Můžete jej nosit jako čelenku, použít jako turban nebo zavázat v retro stylu. Vaše kreativita nezná hranic.

Vlevo: V zákulisí módní přehlídky Dolce & Gabbana modelky předvedly, jak jim na hlavách barevné šátky sluší.

Vlasové ozdoby a exotické účesy

Ozdoby do vlasů
© Getty Images

Čelenky a šátky jsou atraktivními ozdobami vlasů, za kterými se každý otočí. Zkuste povýšit své účesy a ozdobte je filigránovými ozdobami, protkanými snítkami květin nebo použijte zářivé sponky, aby váš účes půvabně rozzářily.

Vlevo: Během milánského týdne módy měly modelky Dolce & Gabbana výčesy se složitými doplňky.

Vlasový expert Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak učesat výčes a ozdobit jej vlasovými ozdobami.

Video: Výčes s vlasovými ozdobami

Vlasové doplňky jsou také populární mezi hvězdami a celebritami. V naší galerii vám ukážeme okouzlující letní účesy s kreativními doplňky nebo bižuterií.

Galerie: Vlasové doplňky a bižuterie