new-hairstyles-2015
Vlasový styling | Muži

Pánské účesy 2015 – trendy z Milána

Z mužů se stávají chlapci a z chlapců muži. Pánské účesové trendy pro rok 2015 jsou nadčasové, dynamické a úžasně přizpůsobivé – o čemž svědčí milánská show ModaUomo. Dali jsme pro vás dohromady ty nejnovější a nejlepší pánské účes.

Rošťácké a zároveň vyzrálé, takové byly modely, které návrháři vyslali na přehlídková mola, aby hlásali motto nadcházející sezóny 2015: „Z mužů jsou chlapci a z chlapců muži!“ Sofistikovaná sportovní a uvolněná elegance jsou základními elementy pánských účesových trendů roku 2015.

Pánské účesy 2015: Důraz na doplňky

© Getty Images

Muži by měli začít hledat své oblíbené kousky: trendy sluneční brýle, jako jsme viděli na přehlídce Toma Rebla, které dokážou proměnit každého rošťáka v klasického moderního muže. Jednoduchý klobouk, jako nosili modelové Andrea Incontri, který evokuje ducha chlapecké ležérnosti. Vlasy se mohou upravit dle libosti.

Vlevo: Sluneční brýle a klobouky jsou důležitými doplňky pro sezónu 2015.

Pánské účesy 2015: Vousy dělají muže

© Getty Images

Třídenní strniště je moderní už dlouhá léta, ale nyní byl trend v úpravě vousů ještě o něco povýšen: v nadcházejícím roce bude pány zdobit mužný plnovous nebo jemný knír. Elegantní nagelovaný účes bude k tomu tvořit totální kontrast, takže vytvoří obzvlášť nápadný celkový dojem.

Vlevo: Vousy ve všech variantách budou v roce 2015 důležitým doplňkem.

Podívejte se do naší galerie na další pánské účesové trendy roku 2015.

Galerie: Pánské účesové trendy 2015

Objevte: Muži

Související články